LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.77 / 90
Kilit pas30.77 / 90
Başarılı dripling82.06 / 90
Kazanılan ikili348.74 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 0.77 %27
- Asist 0.00 %0
- Drible 2.06 %91
- Pas isabeti %78 %21
- Top kapma 3.34 %71
- İkili mücadele %55 %74
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 350 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
38.
Liga MX2025 · Santos Laguna · 3 maç
2gol38.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
6
350
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan34%55
Müdahale11
Faul512 kazanılan
İlk 1142 yedek
2025/26
25
1.415
2
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas18
Drible19%44 başarı
İkili kazanılan89%51
Müdahale22
Faul2447 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11169 yedek
G+A / 900.38
Kart61
2024/25
30
2.107
3
3
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%51 isabet
Kilit pas24
Drible36%54 başarı
İkili kazanılan134%56
Müdahale39
Faul2451 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11246 yedek
G+A / 900.26
Kart5
2023/24
32
1.922
4
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%51 isabet
Kilit pas26
Drible51%54 başarı
İkili kazanılan132%53
Müdahale31
Faul2645 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112210 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2022/23
31
1.741
7
3
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%43 isabet
Kilit pas39
Drible23%50 başarı
İkili kazanılan84%41
Müdahale23
Faul2325 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111912 yedek
G+A / 900.52
Kart3
2021/22
26
814
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas10
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan61%49
Müdahale16
Faul1015 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111016 yedek
2020/21
9
32
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%17
Faul2
TOPLAM GOL5
İLK 114416 yedek girdi
KART11
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%45
- 4-3-1-29%16
- 5-3-27%13
- 4-3-36%11
- 4-1-4-15%9
- 4-4-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Tigres UANLH | 0-0 | 69 | 1 | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | PueblaA | 3-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2026 | Guadalajara ChivasH | 0-1 | 38↑ | 1 | 6.3 | ||
| 02.08.2026 | Club AmericaA | 3-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 26.07.2026 | AtlasH | 0-1 | 71 | – | 7.0 | ||
| 19.07.2026 | MonterreyA | 3-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | MonterreyH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | Atletico San LuisA | 2-0 | 3↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | AtlasH | 0-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | PachucaA | 4-2 | 50↑ | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | Club AmericaH | 1-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | Tigres UANLA | 5-1 | 82 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 31.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 4-0 | 76 | 2 | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | FC JuarezH | 2-2 | 81 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 15.01.2026 | TolucaA | 3-1 | 57 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | PachucaH | 1-0 | 97 | 3 | 7.7 | ||
| 01.11.2025 | NecaxaA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 26.10.2025 | Club QueretaroH | 3-1 | 89 | 1 | – | 8.0 | |
| 22.10.2025 | MazatlánA | 2-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | LeonH | 2-0 | 68 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | MonterreyA | 1-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 25.09.2025 | Club TijuanaH | 1-0 | 83 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | Atletico San LuisH | 1-4 | 40↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 14.09.2025 | AtlasA | 2-2 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Tigres UANLH | 0-1 | 32↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | Cruz AzulA | 3-2 | 40 | – | 5.6 | ||
| 11.08.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.07.2025 | PueblaA | 1-0 | 62 | 3 | 6.0 | ||
| 17.07.2025 | TolucaH | 2-4 | 30 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.07.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 3-0 | 80 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.04.2025 | Club TijuanaH | 0-4 | 42 | – | 6.5 | ||
| 17.04.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 2-0 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | Club QueretaroH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 07.04.2025 | TolucaA | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | Atletico San LuisH | 2-3 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | Tigres UANLA | 3-0 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | LeonH | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 03.03.2025 | MonterreyA | 4-2 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 23.02.2025 | AtlasH | 2-0 | 86 | 2 | 7.7 | ||
| 20.02.2025 | Cruz AzulH | 0-1 | 84 | 3 | 7.9 | ||
| 15.02.2025 | MazatlánA | 1-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 02.02.2025 | PueblaH | 0-2 | 51↑ | – | 7.0 | ||
| 30.01.2025 | FC JuarezA | 1-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | Club AmericaH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2025 | PachucaA | 2-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 12.01.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | MazatlánH | 0-0 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 23.10.2024 | PachucaH | 1-1 | 74 | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | Club AmericaA | 3-0 | 98 | 1 | 6.9 | ||
| 07.10.2024 | FC JuarezH | 0-2 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Atletico San LuisA | 3-1 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.09.2024 | TolucaH | 2-0 | 89 | 1 | – | 7.5 | |
| 15.09.2024 | MonterreyH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.09.2024 | NecaxaH | 3-2 | 41 | – | 6.3 | ||
| 25.08.2024 | LeonA | 1-1 | 66 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.08.2024 | Club TijuanaA | 3-1 | 69 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 21.07.2024 | Tigres UANLH | 0-3 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 17.07.2024 | AtlasA | 1-0 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 14.07.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 71 | 2 | 6.2 |
ŞUT16
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%56
- Korner3%19
- Serbest vuruş2%12
- Açık oyun1%6
- Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%94
- Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 5 %31
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 6 %38
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-18
Newell's
→
Santos Laguna
€2.75m
Newell's
→
Santos Laguna
€2.75m
2021-07-01
Newell's II
→
Newell's
-
Newell's II
→
Newell's
-
2020-01-01
Newell's U20
→
Newell's II
-
Newell's U20
→
Newell's II
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga MX2025 · Santos Laguna
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1415 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.9Liga MX 2025
PERFORMANS52.01415 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%65
Dakika
%77
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%68
Dakika
%86
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Massimo ZilliFrosinone · 23
%95
2gol
4asist
72scout
€750K
Serie B
Karim DermaneLorient · 22
%85
1gol
2asist
56scout
Ligue 1
Toheeb KosokoÜmraniyespor · 20
%77
1gol
2asist
62scout
1. Lig
Alexei Dominguez FigueroaPachuca · 20
%65
2gol
4asist
72scout
€150K
Liga MX
OsoSevilla · 22
%63
2gol
2asist
66scout
€2.00M
La Liga
Gabriel StrefezzaParma · 28
%63
2gol
2asist
55scout
Serie A
Giuliano SimeoneAtletico Madrid · 23
%60
4gol
6asist
62scout
€40.00M
La Liga
Iván RomeroLevante · 24
%60
5gol
1asist
60scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
