Lucas Villalba
Spain · Midfielder

Lucas Villalba

YAŞ27
BOY171
KİLO63
DOĞUM YERİValencia
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 1A
Asist10.19 / 90
Şut61.13 / 90
Kilit pas142.63 / 90
Başarılı dripling50.94 / 90
Kazanılan ikili213.95 / 90
Rating7.05
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 93 orta sahalar
Kilit pas — %90 (2.63) Asist — %74 (0.19) Drible — %59 (0.94) Pas isabeti — %36 (%82) Top kapma — %13 (1.32) İkili mücadele — %85 (%58) 60 ORT. % 90 74 59 36 13 85
  • Kilit pas 2.63 %90
  • Asist 0.19 %74
  • Drible 0.94 %59
  • Pas isabeti %82 %36
  • Top kapma 1.32 %13
  • İkili mücadele %58 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 479 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2024 4 2025 5 2026 1
GolAsist
2026/27 6 479 0 1 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXSantos Laguna 6 479 0 1 7.05
Şut6%33 isabet
Kilit pas14
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan21%58
Müdahale7
Faul17 kazanılan
İlk 1151 yedek
G+A / 900.19
2025/26 33 2.361 3 2 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXSantos Laguna 33 2.361 3 2 6.78
Şut19%42 isabet
Kilit pas51
Drible21%50 başarı
İkili kazanılan67%42
Müdahale14
Faul2028 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı11 kaçan
İlk 11303 yedek
G+A / 900.19
Kart5
2024/25 32 1.292 1 3 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXSantos Laguna 32 1.292 1 3 6.77
Şut11%27 isabet
Kilit pas29
Drible12%57 başarı
İkili kazanılan41%47
Müdahale7
Faul1119 kazanılan
İlk 111715 yedek
G+A / 900.28
Kart1
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 115119 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 33 4-3-1-2 — 9 5-3-2 — 8 4-3-3 — 7 4-1-4-1 — 5 4-4-2 — 4 66 maç
  • 4-2-3-133%50
  • 4-3-1-29%14
  • 5-3-28%12
  • 4-3-37%11
  • 4-1-4-15%8
  • 4-4-24%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Tigres UANLH 0-0 76 2 8.0
23.08.2026 PueblaA 3-2 90 1 1 6.9
17.08.2026 Guadalajara ChivasH 0-1 91 1 6.6
02.08.2026 Club AmericaA 3-0 90 1 6.6
26.07.2026 AtlasH 0-1 97 1 7.6
19.07.2026 MonterreyA 3-2 35 6.6
26.04.2026 MonterreyH 3-0 68 1 6.3
23.04.2026 Atletico San LuisA 2-0 93 7.2
19.04.2026 AtlasH 0-1 78 8.5
12.04.2026 PachucaA 4-2 82 1 1 6.2
05.04.2026 Club AmericaH 1-1 80 1 6.9
22.03.2026 PueblaH 2-1 80 1 7.6
14.03.2026 Guadalajara ChivasA 3-0 89 1 6.9
09.03.2026 Club TijuanaA 1-2 84 2 6.2
04.03.2026 Cruz AzulH 1-2 72 6.2
28.02.2026 Club QueretaroA 2-2 76 6.3
22.02.2026 LeonA 2-1
15.02.2026 MazatlánH 1-2 98 1 7.2
07.02.2026 Tigres UANLA 5-1 63 6.3
31.01.2026 U.N.A.M. - PumasA 4-0 90 6.7
18.01.2026 FC JuarezH 2-2 96 1 2 6.9
15.01.2026 TolucaA 3-1 90 1 1 8.0
11.01.2026 NecaxaH 1-3 99 1 1 7.2
09.11.2025 PachucaH 1-0 69 2 6.9
01.11.2025 NecaxaA 4-1 66 6.2
26.10.2025 Club QueretaroH 3-1 84 1 2 7.9
22.10.2025 MazatlánA 2-2 45 6.9
18.10.2025 LeonH 2-0 68 6.9
05.10.2025 Club AmericaA 3-0 64 6.9
28.09.2025 MonterreyA 1-0 16 6.3
21.09.2025 Atletico San LuisH 1-4 62 6.6
14.09.2025 AtlasA 2-2 71 7.0
31.08.2025 Tigres UANLH 0-1 66 6.2
23.08.2025 FC JuarezA 2-1 89 2 6.6
17.08.2025 Cruz AzulA 3-2 75 6.5
11.08.2025 Guadalajara ChivasH 1-0 76 6.2
26.07.2025 PueblaA 1-0 62 6.5
17.07.2025 TolucaH 2-4 30 6.3
13.07.2025 U.N.A.M. - PumasH 3-0 80 1 6.6
20.04.2025 Club TijuanaH 0-4 42 6.6
17.04.2025 U.N.A.M. - PumasA 2-0 81 7.0
13.04.2025 Club QueretaroH 1-2 66 1 7.0
07.04.2025 TolucaA 2-1 80 2 7.2
30.03.2025 Atletico San LuisH 2-3 81 2 7.3
15.03.2025 Tigres UANLA 3-0 71 6.3
09.03.2025 LeonH 2-1 74 2 7.2
03.03.2025 MonterreyA 4-2 31 1 6.9
23.02.2025 AtlasH 2-0 26 1 6.6
20.02.2025 Cruz AzulH 0-1
15.02.2025 MazatlánA 1-1
08.02.2025 NecaxaA 3-2
02.02.2025 PueblaH 0-2 51 7.0
30.01.2025 FC JuarezA 1-0 45 6.7
26.01.2025 Club AmericaH 1-4 64 7.5
21.01.2025 PachucaA 2-1
12.01.2025 Guadalajara ChivasA 1-0 45 6.9
09.11.2024 Club QueretaroA 3-2 15 1 6.3
06.11.2024 Guadalajara ChivasH 0-2 27 1 6.3
03.11.2024 Cruz AzulA 2-0
23.10.2024 PachucaH 1-1 45 6.5
ŞUT22
GOL2
xG2.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
8' · xG 0.031 19' · xG 0.018 19' · xG 0.069 65' · xG 0.024 45' · xG 0.045 65' · xG 0.155 31' · xG 0.061 18' · xG 0.087 39' · xG 0.088 41' · xG 0.141 52' · xG 0.064 88' · xG 0.016 84' · xG 0.071 59' · xG 0.725 · GOL 59' · xG 0.788 67' · xG 0.042 25' · xG 0.031 21' · xG 0.263 · GOL 31' · xG 0.062 57' · xG 0.025 56' · xG 0.032 40' · xG 0.104
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%32) Kontra atak — 5 (%23) Duran top — 3 (%14) Açık oyun — 3 (%14) Serbest vuruş — 2 (%9) Penaltı — 1 (%5) Diğer — 1 (%5) 22 şut
  • Asist sonrası7%32
  • Kontra atak5%23
  • Duran top3%14
  • Açık oyun3%14
  • Serbest vuruş2%9
  • Penaltı1%5
  • Diğer1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%59) Sol ayak — 9 (%41) 22 şut
  • Sağ ayak13%59
  • Sol ayak9%41
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
1-15' — 1 16-30' — 5 31-45' — 6 46-60' — 5 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 5 %23
  • 31-45' 6 %27
  • 46-60' 5 %23
  • 61-75' 3 %14
  • 76-90+' 2 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 71 maç
Santos Laguna 71maç 2024–2026
Sporting Gijon 2021–2023
Almeria 2019–2020
Numancia 2018
Valencia II 2014–2017
Spain U17 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-07 Sporting Gijón Santos Laguna €1.00m
2024-07-05 Sporting Gijon Santos Laguna
2023-07-01 Malaga Sporting Gijon
2023-06-30 Málaga CF Sporting Gijón End of loan
2022-08-21 Sporting Gijon Malaga
2022-08-16 Sporting Gijón Málaga CF Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€150k</i>
2022-07-01 Birmingham Sporting Gijón €500k
2022-06-30 Sporting Gijón Birmingham End of loan
2021-08-03 Birmingham Sporting Gijon
2021-07-01 Almeria Birmingham
2021-06-30 UD Almería Birmingham End of loan
2020-08-27 Birmingham UD Almería loan transfer
2020-08-17 UD Almería Birmingham End of loan
2020-01-27 Birmingham Almeria
2020-01-27 Birmingham UD Almería Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€400k</i>
2019-08-07 Valencia Birmingham free transfer
2019-06-30 CD Numancia Valencia End of loan
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2361 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.1Liga MX 2025
PERFORMANS45.72361 dk
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %68
Dakika %90
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %69
Dakika %94
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam