Marllon Gonçalves Jerônimo Borges
Portugal · Midfielder

Marllon Gonçalves Jerônimo Borges

YAŞ28
BOY178
KİLO70
KULÜPKonyaspor
DOĞUM YERİBeja
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.22 / 90
Kilit pas82.45 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili30.92 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 66 orta sahalar
Kilit pas — %83 (2.45) Asist — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) Pas isabeti — %83 (%90) Top kapma — %2 (0.61) İkili mücadele — %2 (%27) 28 ORT. % 83 0 0 83 2 2
  • Kilit pas 2.45 %83
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • Pas isabeti %90 %83
  • Top kapma 0.61 %2
  • İkili mücadele %27 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 294 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. UEFA Champions League2023 · FC Copenhagen · 13 maç 4asist4.
12. Primeira Liga2020 · Benfica · 21 maç 5asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 DBU PokalenNone · Denmark
🏆 SuperligaNone · Denmark
🏆 Super CupNone · Portugal
🏆 Superliga2022/2023 · Denmark
🏆 DBU Pokalen2022/2023 · Denmark
🏆 Super Cup2017 · Portugal
🥈 The Atlantic CupNone · World · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 UEFA Youth LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 The Atlantic Cup2023 · World · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2020 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2017/2018 · Portugal · 2nd Place
🥈 UEFA Youth League2016/2017 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
2020 7 2021 1 2022 1 2023 7 2024 2 2025 9 2026 0
GolAsist
2026/27 4 294 0 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKonyaspor 4 294 0 0 6.61
Şut4%25 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan3%27
Müdahale1
Faul32 kazanılan
İlk 114
2025/26 42 2.437 5 4 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerReal Salt Lake 30 2.218 4 4 7.04
Süper LigKonyaspor 12 219 1 0 6.82
Şut44%55 isabet
Kilit pas50
Drible19%43 başarı
İkili kazanılan68%41
Müdahale16
Faul2727 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112913 yedek
G+A / 900.33
Kart3
2024/25 12 622 2 0 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Copenhagen 1 0 0 0
Major League SoccerReal Salt Lake 11 622 2 0 6.89
Şut14%50 isabet
Kilit pas16
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan12%34
Müdahale6
Faul52 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 1166 yedek
G+A / 900.29
2023/24 12 936 3 4 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueFC Copenhagen 12 936 3 4 7.21
Şut15%60 isabet
Kilit pas15
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan32%44
Müdahale12
Faul811 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1112
G+A / 900.67
Kart1
2022/23 21 366 1 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 12 295 0 0 6.70
UEFA Champions LeagueBenfica 9 71 1 0 6.82
Şut13%62 isabet
Kilit pas6
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan20%43
Müdahale7
Faul68 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11219 yedek
G+A / 900.25
2021/22 35 1.223 0 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 24 876 0 1 6.59
UEFA Champions LeagueBenfica 11 347 0 0 6.49
Şut9%56 isabet
Kilit pas18
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan59%41
Müdahale20
Faul2524 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111421 yedek
G+A / 900.07
Kart51
2020/21 34 1.530 2 5 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 26 1.181 1 5 6.95
UEFA Europa LeagueBenfica 8 349 1 0 6.86
Şut4%50 isabet
Kilit pas21
Drible20%51 başarı
İkili kazanılan79%51
Müdahale33
Faul2814 kazanılan
İlk 111618 yedek
G+A / 900.41
Kart6
TOPLAM GOL114 penaltı
İLK 114219 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %9
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 2 %18
  • 46-60' 1 %9
  • 61-75' 1 %9
  • 76-90+' 5 %45
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 43 4-4-2 — 6 4-2-2-2 — 4 4-1-4-1 — 2 4-3-3 — 2 3-4-1-2 — 1 58 maç
  • 4-2-3-143%74
  • 4-4-26%10
  • 4-2-2-24%7
  • 4-1-4-12%3
  • 4-3-32%3
  • 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Erzurumspor FKA 1-0 89 1 6.8
29.08.2026 KocaelisporH 1-2 77 1 6.9
22.08.2026 FenerbahçeA 4-2 60 1 6.0
15.08.2026 RizesporH 0-1 68 1 6.7
09.05.2026 FenerbahceH 0-3
01.05.2026 RizesporA 3-2 62 1 6.9
27.04.2026 TrabzonsporH 2-1 31 1 6.2
17.04.2026 AntalyasporA 0-2 85 1 1 8.5
12.04.2026 Fatih KaragümrükH 3-0 10 6.3
05.04.2026 SamsunsporA 2-2 29 6.2
19.03.2026 GenclerbirligiH 1-0
14.03.2026 KocaelisporA 1-2
08.03.2026 KasimpasaH 1-1
27.02.2026 Istanbul BasaksehirA 2-0 2
21.02.2026 GalatasarayH 2-0
14.02.2026 AlanyasporA 2-1
23.10.2025 Portland TimbersA 3-1 38 1 6.3
19.10.2025 St. Louis CityA 2-2 90 1 7.5
12.10.2025 Seattle SoundersA 1-0 90 2 6.9
05.10.2025 Colorado RapidsH 1-0 70 1 2 7.9
28.09.2025 AustinH 3-1 70 1 1 7.3
22.09.2025 Los Angeles FCA 4-1 31 1 6.7
14.09.2025 Sporting Kansas CityH 2-1 11 6.7
24.08.2025 Minnesota United FCH 1-3 45 6.5
16.08.2025 CharlotteA 1-0 90 2 7.2
10.08.2025 New York Red BullsA 2-1 90 7.0
27.07.2025 San Jose EarthquakesH 2-1 90 1 7.3
20.07.2025 FC CincinnatiH 0-1 90 2 7.3
17.07.2025 Portland TimbersA 0-1 89 1 5 7.9
13.07.2025 Houston DynamoH 1-0 90 2 7.2
06.07.2025 St. Louis CityH 3-2 90 1 1 7.9
29.06.2025 Sporting Kansas CityA 1-1 90 2 7.9
15.06.2025 DC UnitedH 2-0 83 1 1 7.3
15.05.2025 Portland TimbersH 0-0 59 6.3
11.05.2025 FC DallasA 1-1 84 6.9
04.05.2025 Vancouver WhitecapsA 2-1 77 1 6.2
26.04.2025 San DiegoA 1-3 89 6.6
20.04.2025 Toronto FCH 0-1 90 5 7.2
13.04.2025 Nashville SCA 2-1 76 2 6.9
05.04.2025 Los Angeles GalaxyH 2-0 69 1 6.9
30.03.2025 Minnesota United FCA 2-0 45 1 6.6
23.03.2025 FC DallasH 0-1 90 6.5
16.03.2025 Houston DynamoA 1-2 90 1 3 7.7
09.03.2025 San DiegoH 1-3 90 2 6.6
01.03.2025 Seattle SoundersH 2-0 90 1 2 7.9
23.02.2025 San Jose EarthquakesA 4-0 22 1 6.2
03.11.2024 Minnesota United FCA 1-1 41 1 6.2
30.10.2024 Minnesota United FCH 0-0 20 1 6.3
20.10.2024 Vancouver WhitecapsH 2-1 65 2 7.2
06.10.2024 San Jose EarthquakesA 0-1 87 1 7.0
03.10.2024 Minnesota United FCH 0-0 61 1 6.9
29.09.2024 AustinA 2-2 29 1 1 7.2
22.09.2024 Portland TimbersH 3-3 36 1 1 7.2
19.09.2024 FC DallasH 3-2 13 6.7
15.09.2024 Houston DynamoA 4-1 90 2 7.2
01.09.2024 New England RevolutionH 2-0 90 1 7.0
25.08.2024 San Jose EarthquakesH 0-2 90 3 6.9
25.07.2024 MagpiesA 0-3
13.02.2024 Manchester CityH 1-3 70 6.2
12.12.2023 GalatasarayH 1-0 67 1 6.6
ŞUT8
GOL2
xG1.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
81' · xG 0.023 56' · xG 0.009 16' · xG 0.042 90' · xG 0.476 · GOL 57' · xG 0.627 · GOL 4' · xG 0.056 26' · xG 0.037 39' · xG 0.211
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%62) Kontra atak — 2 (%25) Açık oyun — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası5%62
  • Kontra atak2%25
  • Açık oyun1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 2 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %25
AKSİYON HARİTASI394 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 5 5 6 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 16 17 17 18 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 5 6 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 16 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 8 8 8 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 8 8 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %46 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR394
Pas 267 Pas — 267 (%69) Top k… 29 Top kazanma — 29 (%8) Faul 28 Faul — 28 (%7) Çalım 19 Çalım — 19 (%5) Top teması — 12 (%3) Kurtarılan şut — 9 (%2) Hava topu — 8 (%2) Müdahale — 6 (%2) İsabetsiz şut — 4 (%1) Top kaptırma — 3 (%1)
  • Pas267%69
  • Top kazanma29%8
  • Faul28%7
  • Çalım19%5
  • Top teması12%3
  • Kurtarılan şut9%2
  • Hava topu8%2
  • Müdahale6%2
  • İsabetsiz şut4%1
  • Top kaptırma3%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 160 maç
Konyaspor 16maç 2025–2026
Real Salt Lake 41maç 2024–2025
FC Copenhagen 13maç 2023–2024
Benfica 90maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-09 Copenhagen Salt Lake €3.00m
2024-08-09 FC Copenhagen Real Salt Lake
2023-01-05 Benfica Copenhagen €2.40m
2023-01-01 Benfica FC Copenhagen
2020-08-03 Famalicao Benfica
2019-07-01 Benfica Famalicao
2019-06-30 Nott'm Forest Benfica End of loan
2018-07-01 Benfica Nottingham Forest
2017-07-01 Benfica B Benfica -
2015-07-01 Benfica U19 Benfica B -
2014-07-01 Benfica U17 Benfica U19 -
2012-07-01 Benfica U15 Benfica U17 -
2010-07-01 Benfica Yth Benfica U15 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2024 SakatlıkKadroda yok 2 maç
09.2021 SakatlıkŞüpheli 1 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2218 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.7Major League Soccer 2025
PERFORMANS49.62218 dk
KARARVeri yetersiz42/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 44.2
Box-to-box orta saha 41.9
Top kapan ön libero 36.5
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %62
Dakika %82
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %75
Dakika %92
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.64 1.8 91
Ortalama rating 6.82 7.2 95
Müdahale / 90 1.64 1.8 91
Gol / 90 0.41 0.22 100
Performans skoru 38 76 50
Başarılı drible / 90 0.41 1.5 27
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam