LİGLiga MX
BU SEZON1G · 0A
Gol10.59 / 90
Şut21.18 / 90
Kilit pas10.59 / 90
Başarılı dripling21.18 / 90
Kazanılan ikili116.51 / 90
Rating6.57
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.590.43
Şut
1.182.52
Kilit pas
0.590.87
Başarılı dripling
1.180.58
Kazanılan ikili
6.517.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Liga MX2022 · Leon · 35 maç
11gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
Primera NacionalNone · Argentina
🏆
Paranaense 1None · Brazil
🏆
Super CupNone · Chile
🏆
Super Cup2025 · Chile
🏆
Paranaense 12024 · Brazil
🏆
Concacaf Champions Cup2023 · N/C America
🏆
Primera Nacional2017/2018 · Argentina
🥈
Campeón de CampeonesNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2023 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
3
152
1
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan11%39
Müdahale2
Faul41 kazanılan
İlk 1121 yedek
G+A / 900.59
2025/26
20
1.636
7
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%57 isabet
Kilit pas12
Drible11%39 başarı
İkili kazanılan136%49
Müdahale14
Faul1932 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı21 kaçan
İlk 11191 yedek
G+A / 900.55
Kart2
2024/25
28
825
3
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas5
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan51%39
Müdahale5
Faul1212 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11820 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2023/24
17
1.035
2
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%61 isabet
Kilit pas14
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan88%46
Müdahale16
Faul2021 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11125 yedek
G+A / 900.17
Kart1
2022/23
35
2.674
11
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut73%42 isabet
Kilit pas14
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan142%39
Müdahale18
Faul4137 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11314 yedek
G+A / 900.44
Kart51
2020/21
8
408
0
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan29%41
Müdahale8
Faul94 kazanılan
İlk 1153 yedek
G+A / 900.22
Kart2
TOPLAM GOL123 penaltı
İLK 112922 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 3 %25
- 31-45' 2 %17
- 46-60' 2 %17
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 3 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%59
- 4-3-1-26%13
- 4-3-36%13
- 3-4-2-13%7
- 3-4-1-22%4
- 4-4-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Club AmericaA | 3-0 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 26.07.2026 | AtlasH | 0-1 | 65 | 1 | 6.0 | ||
| 19.07.2026 | MonterreyA | 3-2 | 60 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.04.2026 | MonterreyH | 3-0 | 94 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 23.04.2026 | Atletico San LuisA | 2-0 | 96 | 1 | 7.0 | ||
| 19.04.2026 | AtlasH | 0-1 | 90 | 3 | 5.9 | ||
| 12.04.2026 | PachucaA | 4-2 | 82 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 05.04.2026 | Club AmericaH | 1-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | PueblaH | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 14.03.2026 | Guadalajara ChivasA | 3-0 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 09.03.2026 | Club TijuanaA | 1-2 | 102 | 1 | 4 | 6.3 | |
| 28.02.2026 | Club QueretaroA | 2-2 | 92 | 1 | 1 | 5 | 7.5 |
| 22.02.2026 | LeonA | 2-1 | 87 | 2 | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | MazatlánH | 1-2 | 98 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 07.02.2026 | Tigres UANLA | 5-1 | 77 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 15.01.2026 | TolucaA | 3-1 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 11.01.2026 | NecaxaH | 1-3 | 99 | 1 | 5 | 7.5 | |
| 28.05.2025 | BotafogoA | 1-0 | 74 | 2 | 6.5 | ||
| 14.05.2025 | Carabobo FCH | 4-0 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.05.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2025 | Carabobo FCA | 1-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 09.04.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 03.04.2025 | BotafogoH | 1-0 | 82 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.12.2024 | RB BragantinoH | 1-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | FluminenseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | BahiaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2024 | Atletico GoianienseH | 2-0 | 56 | 1 | 7.2 | ||
| 16.11.2024 | Atletico-MGH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Sao PauloA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | VitoriaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2024 | CorinthiansA | 5-2 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | BotafogoH | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | FlamengoA | 1-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 23.09.2024 | CriciumaA | 0-0 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | Fortaleza ECH | 1-1 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | PalmeirasH | 0-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 27.08.2024 | Vasco DA GamaA | 2-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 18.08.2024 | JuventudeH | 1-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 11.08.2024 | InternacionalA | 2-2 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 04.08.2024 | GremioH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.07.2024 | CuiabaA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 21.07.2024 | RB BragantinoA | 1-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 10.07.2024 | BahiaH | 1-3 | 90 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 07.07.2024 | Atletico GoianienseA | 1-2 | 14↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.07.2024 | Sao PauloH | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 30.06.2024 | VitoriaA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 26.06.2024 | CruzeiroA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2024 | CorinthiansH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 19.06.2024 | BotafogoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | Fortaleza ECA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | PalmeirasA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | Club TijuanaA | 2-3 | 56 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | MonterreyH | 0-2 | 95 | 6 | 7.9 | ||
| 02.11.2023 | AtlasA | 0-2 | 88 | 2 | 6.6 | ||
| 29.10.2023 | PueblaH | 1-1 | 75 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 21.10.2023 | FC JuarezA | 0-1 | 90 | 4 | 7.7 | ||
| 08.10.2023 | Tigres UANLH | 1-1 | 74 | 2 | 6.3 | ||
| 04.10.2023 | Club AmericaA | 4-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 30.09.2023 | NecaxaH | 1-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 24.09.2023 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | –↑ | – | – |
ŞUT46
GOL6
xG8.1
xG FARKI-2.1under performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%52
- Kontra atak8%17
- Duran top3%7
- Penaltı3%7
- Korner3%7
- Taç sonrası3%7
- Diğer2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak26%57
- Kafa13%28
- Sol ayak7%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
- 1-15' 7 %15
- 16-30' 7 %15
- 31-45' 10 %22
- 46-60' 10 %22
- 61-75' 8 %17
- 76-90+' 4 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 111 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-06-16
CD Everton
→
Pachuca
?
CD Everton
→
Pachuca
?
2023-06-15
León
→
CD Everton
End of loan
León
→
CD Everton
End of loan
2022-07-01
CD Everton
→
León
loan transfer
CD Everton
→
León
loan transfer
2022-01-01
Cerro Largo
→
CD Everton
?
Cerro Largo
→
CD Everton
?
2021-08-06
Aldosivi II
→
Cerro Largo
free transfer
Aldosivi II
→
Cerro Largo
free transfer
2019-12-31
LDU Portoviejo
→
Aldosivi II
End of loan
LDU Portoviejo
→
Aldosivi II
End of loan
2016-01-01
Kimberley
→
Aldosivi II
-
Kimberley
→
Aldosivi II
-
2015-01-01
KIM U20
→
Kimberley
-
KIM U20
→
Kimberley
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1248 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.2Liga MX 2025
PERFORMANS76.51248 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%95
Dakika
%73
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%94
Dakika
%84
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Toni MartínezAlaves · 28
%95
13gol
3asist
66scout
€4.00M
La Liga
Gabriel FernándezCruz Azul · 31
%93
13gol
7asist
71scout
Liga MX
Ronaldo MartinezPlatense · 29
%91
10gol
3asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Gabriel BarbosaCruzeiro · 29
%89
6gol
2asist
69scout
Serie A
Cédric IttenFortuna Düsseldorf · 29
%73
15gol
3asist
72scout
€1.80M
2. Bundesliga
Nacho FerriKVC Westerlo · 21
%72
11gol
2asist
73scout
Jupiler Pro League
Famara DiédhiouClermont Foot · 33
%64
10gol
2asist
70scout
€200K
Ligue 2
Benedikt PichlerHannover 96 · 28
%60
3gol
1asist
58scout
€1.20M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





U. de Chile