Gol40.68 / 90
Asist00.00 / 90
Şut122.03 / 90
Kilit pas81.36 / 90
Başarılı dripling61.02 / 90
Kazanılan ikili223.73 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.680.31
Asist
0.000.00
Şut
2.030.85
Kilit pas
1.361.00
Başarılı dripling
1.020.38
Kazanılan ikili
3.733.23
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024 · Iceland
🏆
Besta deild2023 · Iceland
🏆
Cup2023 · Iceland
🏆
Super Cup2022 · Iceland
🏆
Cup2022 · Iceland
🥈
Cup2024 · Iceland · 2nd Place
🥈
Besta deild2024 · Iceland · 2nd Place
🥈
Reykjavik Cup2024 · Iceland · 2nd Place
🥈
Super Cup2023 · Iceland · 2nd Place
🥈
Reykjavik Cup2023 · Iceland · 2nd Place
🥈
League Cup2022 · Iceland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
18
531
4
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas8
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan22%46
Müdahale8
Faul96 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11612 yedek
G+A / 900.68
Kart1
2025/26
29
1.169
4
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%91 isabet
Kilit pas13
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan42%46
Müdahale17
Faul1613 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111316 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2024/25
8
535
3
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%78 isabet
Kilit pas2
Drible12%55 başarı
İkili kazanılan23%50
Müdahale5
Faul43 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1162 yedek
G+A / 900.5
Kart1
TOPLAM GOL102 penaltı
İLK 112624 yedek girdi
KART2
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 3 %30
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 4 %40
- 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-314%31
- 4-4-212%27
- 4-2-3-111%24
- 4-3-34%9
- 3-4-2-12%4
- 5-3-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Degerfors IFH | 2-0 | 8 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 23.08.2026 | IFK GoteborgA | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 14.08.2026 | Vasteras SK FKH | 3-0 | 3↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Mjallby AIFA | 0-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 19.07.2026 | SiriusH | 1-3 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 12.07.2026 | GaisA | 1-0 | 70 | 1 | 7.0 | ||
| 05.07.2026 | Hammarby FFH | 1-2 | 21↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 29.05.2026 | Orgryte ISA | 2-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2026 | BK HackenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2026 | Mjallby AIFH | 1-1 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 16.05.2026 | HalmstadA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | IF BrommapojkarnaH | 2-0 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | AIK StockholmH | 1-1 | 72 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 27.04.2026 | Kalmar FFA | 2-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 22.04.2026 | Djurgardens IFH | 2-1 | 62 | 2 | 6.5 | ||
| 17.04.2026 | Degerfors IFA | 0-1 | 27↑ | – | 6.0 | ||
| 11.04.2026 | Vasteras SK FKA | 2-2 | 12↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 06.04.2026 | IFK GoteborgH | 2-0 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | Hammarby FFA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | AIK StockholmH | 0-3 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | SiriusA | 4-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Osters IFH | 5-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | Mjallby AIFA | 2-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | Degerfors IFH | 1-2 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | GaisA | 2-0 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Malmo FFH | 2-2 | 24↑ | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | IF BrommapojkarnaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | HalmstadH | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | IFK NorrkopingA | 2-1 | 81 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 11.08.2025 | IFK VarnamoH | 2-2 | 42↑ | 2 | 7.0 | ||
| 03.08.2025 | BK HackenA | 1-2 | 18↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.07.2025 | IFK GoteborgH | 4-3 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 19.07.2025 | Djurgardens IFA | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 12.07.2025 | IFK GoteborgA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2025 | BK HackenH | 0-2 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 31.05.2025 | Hammarby FFH | 0-2 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | HalmstadA | 1-4 | 59 | – | 7.2 | ||
| 19.05.2025 | Djurgardens IFH | 4-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | IF BrommapojkarnaH | 4-3 | 54 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | Osters IFA | 0-1 | 73 | 2 | 7.0 | ||
| 05.05.2025 | GaisH | 2-0 | 58 | – | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | AIK StockholmA | 2-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 23.04.2025 | SiriusH | 4-3 | 66 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.04.2025 | Degerfors IFA | 0-1 | 72 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | IFK NorrkopingH | 2-0 | 70 | – | 6.3 | ||
| 07.04.2025 | Malmo FFA | 2-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | Mjallby AIFH | 2-2 | 16↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.02.2025 | PanathinaikosA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.02.2025 | PanathinaikosH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.12.2024 | Lask LinzA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.12.2024 | Djurgardens IFH | 1-2 | 24↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 28.11.2024 | FC NoahA | 0-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | Borac Banja LukaH | 2-0 | 32↑ | 2 | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | Cercle BruggeH | 3-1 | 74 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 03.10.2024 | Omonia NicosiaA | 4-0 | 63 | – | 6.6 |
ŞUT16
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%69
- Kontra atak4%25
- Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%81
- Sol ayak3%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 3 %19
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 4 %25
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 7 %44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 55 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-03-20
Víkingur
→
Elfsborg
?
Víkingur
→
Elfsborg
?
2022-02-17
Bologna U19
→
Víkingur
€25k
Bologna U19
→
Víkingur
€25k
2020-09-03
HK Kópavogs
→
Bologna U19
End of loan
HK Kópavogs
→
Bologna U19
End of loan
2020-06-13
Bologna U19
→
HK Kópavogs
loan transfer
Bologna U19
→
HK Kópavogs
loan transfer
2020-06-12
HK Kópavogs
→
Bologna U19
€91k
HK Kópavogs
→
Bologna U19
€91k
2020-06-11
Bologna U17
→
HK Kópavogs
End of loan
Bologna U17
→
HK Kópavogs
End of loan
2019-10-17
HK Kópavogs
→
Bologna U17
loan transfer
HK Kópavogs
→
Bologna U17
loan transfer
2018-02-01
HK Kóp. U19
→
HK Kópavogs
-
HK Kóp. U19
→
HK Kópavogs
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 1169 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.8Allsvenskan 2025
PERFORMANS41.51169 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+2.8
ROL UYUMU2025
Bitirici
56.4
İçe kat eden kanat
55.7
Baskıcı forvet
55.6
Role fit sinyali var ama confidence 68/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 128 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%46
Dakika
%72
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%56
Dakika
%82
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
67.2
78
86
Gol / 90
0.51
0.65
78
Şut isabeti
57.14
48
100
Ortalama rating
6.86
7.15
96
Tahmini xG / 90
0.254
0.48
53
Şut / 90
1.8
3.4
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gennaro BorrelliCagliari · 25
%95
5gol
1asist
68scout
€3.00M
Serie A
Jens OdgaardBologna · 26
%85
5gol
1asist
60scout
€15.00M
Serie A
Diego DuarteAVS · 23
%84
3gol
1asist
62scout
Primeira Liga
Youssef El ArabiNantes · 38
%82
3gol
0asist
46scout
Ligue 1
Lucas HölerSC Freiburg · 31
%62
3gol
1asist
50scout
€3.00M
Bundesliga
Adam BuksaUdinese · 29
%61
2gol
0asist
43scout
Serie A
Sirlord Conteh1. FC Heidenheim · 29
%61
2gol
1asist
49scout
€1.20M
Bundesliga
Ricky van WolfswinkelTwente · 36
%60
8gol
0asist
61scout
€400K
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

