LİGCoppa Italia
BU SEZON4G · 1A
Gol40.29 / 90
Asist10.07 / 90
Şut90.66 / 90
Kilit pas171.24 / 90
Başarılı dripling20.15 / 90
Kazanılan ikili836.08 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 60 forvetler
- Gol 0.29 %49
- Şut 0.7 %2
- Asist 0.07 %46
- Kilit pas 1.24 %69
- Drible 0.15 %2
- İkili mücadele %43 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1229 dakika oynadı.
2025/26
35
1.299
4
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas18
Drible2%15 başarı
İkili kazanılan89%44
Müdahale11
Faul3859 kazanılan
Ofsayt19
İlk 111421 yedek
G+A / 900.35
Kart4
Kaptan9maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1112 yedek girdi
FORMA7
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | SpeziaAC | 0-2 | 26 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | Virtus EntellaH | 1-0 | 70↑ | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | ModenaA | 2-1 | 14↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 17.03.2026 | CesenaHC | 3-0 | 69 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | EmpoliA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Juve StabiaH | 2-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 04.03.2026 | PalermoAC | 2-1 | 54 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | CarrareseH | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | SampdoriaH | 2-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | CatanzaroAC | 2-0 | 66 | – | 6.6 | ||
| 10.02.2026 | ReggianaAC | 1-0 | 45 | – | 5.7 | ||
| 07.02.2026 | BariHC | 2-1 | 77 | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | PescaraAC | 2-2 | 64 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 24.01.2026 | VeneziaHC | 2-5 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.01.2026 | PadovaAC | 1-2 | 70 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 11.01.2026 | PalermoH | 1-1 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 27.12.2025 | CarrareseA | 0-0 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 21.12.2025 | EmpoliH | 0-1 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | CesenaA | 3-2 | 32 | – | 6.6 | ||
| 08.12.2025 | ReggianaH | 0-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | VeneziaA | 3-0 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | SpeziaH | 4-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | PadovaH | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | SampdoriaA | 0-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | CatanzaroH | 1-3 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | BariA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | SudtirolH | 1-1 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | AvellinoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | Juve StabiaA | 2-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | FrosinoneH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | ModenaH | 1-3 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | Virtus EntellaA | 1-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | PescaraH | 2-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | MonzaA | 1-0 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | VeneziaA | 4-0 | 70 | – | 7.2 |
ŞUT13
GOL4
xG2.2
xG FARKI+1.8over performing
DÖNÜŞÜM%30.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%69
- Kontra atak1%8
- Taç sonrası1%8
- Duran top1%8
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%77
- Sol ayak2%15
- Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 4 %31
- 31-45' 3 %23
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %15
- 76-90+' 3 %23
PİYASA DEĞERİ€150K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-08-16
Pordenone
→
Mantova
?
Pordenone
→
Mantova
?
2021-07-01
Triestina
→
Pordenone
free transfer
Triestina
→
Pordenone
free transfer
2017-07-05
Virtus Verona
→
Triestina
free transfer
Virtus Verona
→
Triestina
free transfer
2011-07-01
Sandrà
→
Virtus Verona
free transfer
Sandrà
→
Virtus Verona
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1229 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.4Serie B 2025
PERFORMANS43.31229 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
68.4
Bağlantı kuran forvet
66.9
Pivot forvet
60.4
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%44
Dakika
%70
Değer / getiri
%94
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%58
Dakika
%83
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.56
7.15
92
Performans skoru
43.3
76
57
Gol / 90
0.29
0.42
69
İkili mücadele kazanma
43.01
50
86
Müdahale / 90
0.66
1.4
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Shuto MachinoBorussia Mönchengladbach · 26
%95
3gol
1asist
56scout
€4.00M
Bundesliga
Adam BuksaUdinese · 29
%81
2gol
0asist
43scout
Serie A
Nikola ŠtulićLecce · 24
%68
3gol
0asist
52scout
Serie A
Tomás ÁngelSan Diego · 22
%65
3gol
2asist
62scout
Major League Soccer
Marcus AntonssonIFK Varnamo · 34
%63
4gol
2asist
56scout
Allsvenskan
Francisco GonzálezDefensa Y Justicia · 24
%62
1gol
1asist
49scout
Liga Profesional Argentina
William AgadaReal Salt Lake · 26
%60
2gol
2asist
62scout
€800K
Major League Soccer
Alessandro GabrielloniJuve Stabia · 31
%60
3gol
4asist
58scout
€175K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum