Jamaica · Attacker
Omari Giraud-Hutchinson
LİGPremier League
BU SEZON1G · 5A
Gol10.05 / 90
Asist50.26 / 90
Şut170.90 / 90
Kilit pas321.69 / 90
Başarılı dripling402.11 / 90
Kazanılan ikili874.58 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 58 forvetler
- Gol 0.05 %5
- Şut 0.9 %12
- Asist 0.26 %95
- Kilit pas 1.69 %91
- Drible 2.11 %96
- İkili mücadele %41 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1708 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Championship2023/2024 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 14 G+A
GolAsist
2025/26
44
2.263
1
5
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%65 isabet
Kilit pas51
Drible54%52 başarı
İkili kazanılan117%43
Müdahale27
Faul2731 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112420 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2024/25
32
2.590
3
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%68 isabet
Kilit pas31
Drible51%43 başarı
İkili kazanılan135%39
Müdahale32
Faul3046 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11302 yedek
G+A / 900.17
Kart5
2023/24
45
2.182
10
4
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%73 isabet
Kilit pas39
Drible48%43 başarı
İkili kazanılan146%38
Müdahale53
Faul5536 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112025 yedek
G+A / 900.58
Kart3
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 115435 yedek girdi
KART7
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-165%75
- 3-4-2-16%7
- 4-4-25%6
- 5-4-15%6
- 4-3-33%3
- 4-4-1-13%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | BournemouthH | 1-1 | 78 | 1 | – | 7.3 | |
| 17.05.2026 | Manchester UnitedA | 3-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | NewcastleH | 1-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 07.05.2026 | Aston VillaA | 4-0 | 85 | 1 | 6.0 | ||
| 04.05.2026 | ChelseaA | 1-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 30.04.2026 | Aston VillaH | 1-0 | 92 | 2 | 7.2 | ||
| 24.04.2026 | SunderlandA | 0-5 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | BurnleyH | 4-1 | 88 | 1 | – | 6.9 | |
| 16.04.2026 | FC PortoH | 1-0 | 45 | 2 | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | Aston VillaH | 1-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 09.04.2026 | FC PortoA | 1-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | TottenhamA | 0-3 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 19.03.2026 | FC MidtjyllandA | 1-2 | 61 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | FulhamH | 0-0 | 36↑ | – | 7.2 | ||
| 12.03.2026 | FC MidtjyllandH | 0-1 | 91 | 1 | 7.9 | ||
| 04.03.2026 | Manchester CityA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | BrightonA | 2-1 | 56 | 1 | 6.2 | ||
| 26.02.2026 | FenerbahçeH | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | LiverpoolH | 0-1 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | FenerbahçeA | 0-3 | 61 | 1 | 7.0 | ||
| 11.02.2026 | WolvesH | 0-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | LeedsA | 3-1 | 43↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 01.02.2026 | Crystal PalaceH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | BrentfordA | 0-2 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | ArsenalH | 0-0 | 7↑ | – | – | ||
| 06.01.2026 | West HamA | 1-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | Aston VillaA | 3-1 | 98 | 1 | 6.5 | ||
| 30.12.2025 | EvertonH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | Manchester CityH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.12.2025 | FulhamA | 1-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 14.12.2025 | TottenhamH | 3-0 | 96 | 2 | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | EvertonA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 03.12.2025 | WolvesA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 30.11.2025 | BrightonH | 0-2 | 45↑ | – | 7.9 | ||
| 22.11.2025 | LiverpoolA | 0-3 | 29↑ | 2 | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | LeedsH | 3-1 | 31↑ | 1 | – | 7.7 | |
| 01.11.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BournemouthA | 2-0 | 49↑ | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | NewcastleA | 2-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | SunderlandH | 0-1 | 18↑ | 2 | 7.7 | ||
| 20.09.2025 | BurnleyA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | ArsenalA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | West HamH | 0-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Crystal PalaceA | 1-1 | 9↑ | 2 | 6.5 | ||
| 25.05.2025 | West HamH | 1-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 18.05.2025 | LeicesterA | 2-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 10.05.2025 | BrentfordH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | EvertonA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | NewcastleA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | Nottingham ForestH | 2-4 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | Crystal PalaceA | 1-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 26.02.2025 | Manchester UnitedA | 3-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | TottenhamH | 1-4 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 15.02.2025 | Aston VillaA | 1-1 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 01.02.2025 | SouthamptonH | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | LiverpoolA | 4-1 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | Manchester CityH | 0-6 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 16.01.2025 | BrightonH | 0-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 30.12.2024 | ChelseaH | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.12.2024 | ArsenalA | 1-0 | 90 | – | 6.7 |
ŞUT25
GOL1
xG1.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%4.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%52
- Kontra atak4%16
- Açık oyun3%12
- Korner2%8
- Duran top2%8
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak19%76
- Sağ ayak6%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 4 %16
- 31-45' 2 %8
- 46-60' 5 %20
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 8 %32
AKSİYON HARİTASI2013 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2013
- Pas1175%62
- Top teması166%9
- Top kazanma162%9
- Çalım134%7
- Faul65%3
- Top kaptırma55%3
- Bloke edilen pas43%2
- Pas arası36%2
- İkili mücadele30%2
- Müdahale28%1
PİYASA DEĞERİ€10.00M+66.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 134 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
9 maç
04.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2025
Arka adale sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1708 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.1Premier League 2025
PERFORMANS67.01708 dk
KARARİzlemeye değer78/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
84.4
Numara 10
82.6
Box-to-box orta saha
78.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%94
Dakika
%69
Değer / getiri
%92
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%94
Dakika
%87
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.69
1.8
94
Performans skoru
67
76
88
Asist / 90
0.26
0.28
93
Ortalama rating
6.75
7.2
94
Başarılı drible / 90
2.11
1.5
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gustav WikheimStromsgodset · 32
%95
1gol
3asist
57scout
Eliteserien
Cristian VolpatoSassuolo · 22
%86
2gol
4asist
74scout
Serie A
Yoann CathlineUtrecht · 23
%82
3gol
4asist
72scout
€7.00M
Eredivisie
Jan VirgiliMallorca · 19
%68
2gol
4asist
72scout
La Liga
Andrés GómezVasco DA Gama · 23
%63
1gol
5asist
73scout
Serie A
Sanel SaljicAustria Vienna · 20
%60
1gol
4asist
73scout
Bundesliga
Jonathan PerezNashville SC · 22
%60
1gol
2asist
65scout
Major League Soccer
Álan RodríguezArgentinos JRS · 25
%60
2gol
1asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



