LİGChampionship
BU SEZON2G · 1A
Gol20.22 / 90
Asist10.11 / 90
Şut80.90 / 90
Kilit pas151.69 / 90
Başarılı dripling91.01 / 90
Kazanılan ikili293.26 / 90
Rating6.73
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.110.10
Şut
0.900.39
Kilit pas
1.690.96
Başarılı dripling
1.010.87
Kazanılan ikili
3.263.95
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
FA Cup2022 · Ipswich · 3 maç
2asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
League One2014/2015 · England
🥈
Championship2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
League One2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
League Cup2016/2017 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
18
800
2
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas15
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan29%37
Müdahale6
Faul1512 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1199 yedek
G+A / 900.34
Kart3
2024/25
21
933
0
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas10
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan41%42
Müdahale13
Faul411 kazanılan
İlk 11129 yedek
G+A / 900.1
Kart1
2023/24
35
2.403
6
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%43 isabet
Kilit pas52
Drible18%33 başarı
İkili kazanılan121%44
Müdahale28
Faul2935 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11314 yedek
G+A / 900.37
Kart7
TOPLAM GOL1
İLK 112219 yedek girdi
KART5
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%88
- 5-4-14%10
- 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | QPRH | 3-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 28.04.2026 | SouthamptonA | 2-2 | 67 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 25.04.2026 | West BromA | 0-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | Sheffield WednesdayA | 0-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 10.03.2026 | Stoke CityA | 3-3 | 75 | 2 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | LeicesterH | 1-1 | 69 | – | 6.9 | ||
| 03.03.2026 | Hull CityH | 1-0 | 36↑ | – | 7.3 | ||
| 28.02.2026 | SwanseaH | 3-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 24.02.2026 | WatfordA | 0-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | WrexhamA | 5-3 | 71 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | DerbyA | 1-2 | 64 | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | PrestonH | 1-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | Sheffield UtdA | 3-1 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 20.01.2026 | Bristol CityH | 2-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | BlackburnH | 3-0 | 28↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 01.01.2026 | Oxford UnitedH | 2-1 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 29.12.2025 | CoventryA | 0-2 | 12↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.12.2025 | MillwallA | 0-0 | 3↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | LiverpoolA | 4-1 | 29 | – | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | Manchester CityH | 0-6 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2025 | BrightonH | 0-2 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 05.01.2025 | FulhamA | 2-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 30.12.2024 | ChelseaH | 2-0 | 86 | – | 7.7 | ||
| 27.12.2024 | ArsenalA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | NewcastleH | 0-4 | 78 | 1 | 6.2 | ||
| 14.12.2024 | WolvesA | 1-2 | 84 | 1 | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | BournemouthH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.12.2024 | Crystal PalaceH | 0-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2024 | Nottingham ForestA | 1-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 24.11.2024 | Manchester UnitedH | 1-1 | 82 | 1 | – | 6.6 | |
| 10.11.2024 | TottenhamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | LeicesterH | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | BrentfordA | 4-3 | 55↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | EvertonH | 0-2 | 63 | – | 5.9 | ||
| 05.10.2024 | West HamA | 4-1 | 73 | – | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | Aston VillaH | 2-2 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | SouthamptonA | 1-1 | 73 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | BrightonA | 0-0 | 59 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2024 | LiverpoolH | 0-2 | 57 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2024 | HuddersfieldH | 2-0 | 74 | 1 | 4 | 8.0 | |
| 30.04.2024 | CoventryA | 1-2 | 80 | 1 | – | 8.0 | |
| 27.04.2024 | Hull CityA | 3-3 | 62 | – | 6.5 | ||
| 16.03.2024 | Sheffield WednesdayH | 6-0 | 38 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.03.2024 | CardiffA | 2-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 05.03.2024 | Bristol CityH | 3-2 | 29↑ | 1 | 7.7 | ||
| 24.02.2024 | BirminghamH | 3-1 | 20 | – | 6.9 | ||
| 20.02.2024 | RotherhamH | 4-3 | 88 | 2 | 1 | 6 | 8.0 |
| 17.02.2024 | SwanseaA | 1-2 | 22↑ | 1 | 7.0 | ||
| 14.02.2024 | MillwallA | 0-4 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 10.02.2024 | West BromH | 2-2 | 74 | 1 | 7.0 | ||
| 03.02.2024 | PrestonA | 3-2 | 81 | 2 | 6.9 | ||
| 22.01.2024 | LeicesterA | 1-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 13.01.2024 | SunderlandH | 2-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 01.01.2024 | Stoke CityA | 0-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 26.12.2023 | LeicesterH | 1-1 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 23.12.2023 | LeedsA | 4-0 | 68 | – | 6.3 | ||
| 16.12.2023 | NorwichH | 2-2 | 78 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 12.12.2023 | WatfordA | 1-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 09.12.2023 | MiddlesbroughA | 0-2 | 76 | – | 7.0 | ||
| 02.12.2023 | CoventryH | 2-1 | 65 | 1 | 2 | 7.5 |
ŞUT10
GOL2
xG1.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%70
- Kontra atak2%20
- Korner1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%90
- Kafa1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 6 %60
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %10
PİYASA DEĞERİ€1.80M-10.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 74 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-01-19
Bristol City
→
Fleetwood
?
Bristol City
→
Fleetwood
?
2017-01-16
Aberdeen FC
→
Bristol City
End of loan
Aberdeen FC
→
Bristol City
End of loan
2016-07-14
Bristol City
→
Aberdeen FC
loan transfer
Bristol City
→
Aberdeen FC
loan transfer
2016-05-08
Fleetwood
→
Bristol City
End of loan
Fleetwood
→
Bristol City
End of loan
2015-05-31
Cheltenham
→
Bristol City
End of loan
Cheltenham
→
Bristol City
End of loan
2015-02-01
Oxford United
→
Bristol City
End of loan
Oxford United
→
Bristol City
End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
15 maç
08.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 800 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.2Championship 2025
PERFORMANS44.5800 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
63.6
Çizgi kanadı
58.4
Baskıcı forvet
57.5
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%56
Dakika
%55
Değer / getiri
%93
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%59
Dakika
%74
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.73
7.2
94
Kilit pas / 90
1.69
1.6
100
Dakika güvenliği
46.7
76
61
Performans skoru
44.5
76
59
Başarılı drible / 90
1.01
1.1
92
Gol / 90
0.23
0.38
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Metehan MimaroğluGençlerbirliği S.K. · 31
%95
5gol
4asist
63scout
€400K
Süper Lig
Dastan SatpaevKairat Almaty · 17
%80
1gol
0asist
51scout
UEFA Champions League
Carlos ÁlvarezLevante · 22
%73
3gol
1asist
59scout
La Liga
Paul RothrockSeattle Sounders · 26
%71
4gol
6asist
60scout
Major League Soccer
Riccardo CiervoCesena · 23
%70
5gol
3asist
65scout
€1.50M
Serie B
Moses SimonParis FC · 30
%66
3gol
3asist
54scout
Ligue 1
Sang-bin JeongSt. Louis City · 23
%64
1gol
1asist
51scout
Major League Soccer
Thomas GoigingerFC BW Linz · 32
%60
1gol
2asist
51scout
€250K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


