Thomas Goiginger
Austria · Attacker

Thomas Goiginger

YAŞ32
BOY181
KİLO69
DOĞUM YERİLinz
BU SEZON1G · 2A
Gol10.08 / 90
Asist20.15 / 90
Şut90.69 / 90
Kilit pas201.54 / 90
Başarılı dripling110.85 / 90
Kazanılan ikili393.00 / 90
Rating6.65
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 43 forvetler
Gol — %10 (0.08) Şut — %7 (0.7) Asist — %76 (0.15) Kilit pas — %83 (1.54) Drible — %62 (0.85) İkili mücadele — %10 (%34) 41 ORT. % 10 7 76 83 62 10
  • Gol 0.08 %10
  • Şut 0.7 %7
  • Asist 0.15 %76
  • Kilit pas 1.54 %83
  • Drible 0.85 %62
  • İkili mücadele %34 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1169 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈 CupNone · Austria · 2nd Place
🥈 Cup2020/2021 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2018/2019 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2020 1 2021 1 2023 0 2025 3
GolAsist
2025/26 18 1.169 1 2 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC BW Linz 18 1.169 1 2 6.65
Şut9%33 isabet
Kilit pas20
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan39%34
Müdahale10
Faul1511 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11153 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2023/24 6 56 0 0 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueLask Linz 6 56 0 0 6.35
İkili kazanılan4%29
Müdahale2
2021/22 8 561 1 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLask Linz 8 561 1 0 6.81
Şut8%62 isabet
Kilit pas17
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan21%33
Müdahale11
Faul32 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1171 yedek
G+A / 900.16
2020/21 6 224 0 1 6.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueLask Linz 6 224 0 1 6.27
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan10%29
Müdahale5
Faul41 kazanılan
İlk 1124 yedek
G+A / 900.4
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
21.03.2026 RiedH 3-2 13 7.0
01.03.2026 WSG WattensH 2-3 18 6.5
15.02.2026 Wolfsberger ACH 2-1 79 6.9
08.02.2026 SCR AltachA 1-0 64 1 6.3
22.11.2025 Austria ViennaH 2-3 28 1 6.3
08.11.2025 RiedA 2-1 90 1 3 6.9
01.11.2025 Lask LinzH 0-1 89 6.7
25.10.2025 WSG WattensA 2-0 84 1 6.6
19.10.2025 Sturm GrazH 3-4 78 7.2
04.10.2025 Austria ViennaA 0-1 90 1 6.3
27.09.2025 SCR AltachH 1-0 90 7.7
21.09.2025 Lask LinzA 2-0 90 6.5
13.09.2025 Grazer AKH 3-0 75 1 1 1 6.9
30.08.2025 Red Bull SalzburgA 2-2 65 1 6.3
23.08.2025 RiedH 0-2 18 6.5
17.08.2025 Wolfsberger ACA 3-0 45 6.3
09.08.2025 TSV HartbergH 0-1 81 6.5
03.08.2025 Rapid ViennaA 1-0 72 6.3
14.12.2023 ToulouseH 1-2 11 6.2
30.11.2023 LiverpoolA 4-0
09.11.2023 Union St. GilloiseH 3-0
26.10.2023 Union St. GilloiseA 2-1 45 6.5
05.10.2023 ToulouseA 1-0
21.09.2023 LiverpoolH 1-3
17.03.2022 Slavia PrahaH 4-3 45 6.5
10.03.2022 Slavia PrahaA 4-1 90 1 6.3
09.12.2021 HJK helsinkiH 3-0 30 7.0
25.11.2021 Maccabi Tel AvivA 0-1 77 2 6.3
04.11.2021 AlashkertH 2-0 90 2 7.9
21.10.2021 AlashkertA 0-3 79 1 2 7.3
30.09.2021 Maccabi Tel AvivH 1-1 71 1 6.9
16.09.2021 HJK helsinkiA 0-2 79 6.3
10.12.2020 LudogoretsA 1-3 62 2 6.0
03.12.2020 TottenhamH 3-3 69 1 6.3
26.11.2020 AntwerpH 0-2 30 6.2
05.11.2020 AntwerpA 0-1 24 6.3
29.10.2020 LudogoretsH 4-3 27 1 6.5
22.10.2020 TottenhamA 3-0 12 6.3
ŞUT17
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
35' · xG 0.013 20' · xG 0.017 18' · xG 0.036 34' · xG 0.073 26' · xG 0.141 26' · xG 0.233 20' · xG 0.592 44' · xG 0.113 80' · xG 0.028 79' · xG 0.016 70' · xG 0.02 62' · xG 0.019 20' · xG 0.008 31' · xG 0.398 · GOL 73' · xG 0.025 84' · xG 0.055 60' · xG 0.021
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%29) Kontra atak — 5 (%29) Açık oyun — 4 (%24) Duran top — 1 (%6) Korner — 1 (%6) Taç sonrası — 1 (%6) 17 şut
  • Asist sonrası5%29
  • Kontra atak5%29
  • Açık oyun4%24
  • Duran top1%6
  • Korner1%6
  • Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%71) Sol ayak — 5 (%29) 17 şut
  • Sağ ayak12%71
  • Sol ayak5%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 0 16-30' — 6 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 6 %35
  • 31-45' 4 %24
  • 46-60' 1 %6
  • 61-75' 3 %18
  • 76-90+' 3 %18
PİYASA DEĞERİ€250K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 38 maç
FC BW Linz 18maç 2025
Lask Linz 20maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-30 FC BW Linz WSG Wattens
2024-07-19 VfL Osnabrück Blau Weiss Linz free transfer
2024-07-19 VfL Osnabrück FC BW Linz
2024-02-01 LASK VfL Osnabrück free transfer
2024-02-01 Lask Linz VfL Osnabrück
2017-07-01 Blau Weiss Linz LASK free transfer
2017-07-01 FC BW Linz Lask Linz
2016-07-01 Grödig Blau Weiss Linz free transfer
2016-06-01 Grödig FC BW Linz
2014-07-01 Neumarkt Grödig free transfer
2012-01-13 Vöcklamarkt Neumarkt ?
2011-07-01 Eugendorf Vöcklamarkt ?
2010-07-09 Köstendorf Eugendorf ?
2008-01-01 Köstendorf J. Köstendorf -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
WSG Tirol %50 2026-07-22
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1169 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.4Bundesliga 2025
PERFORMANS34.41169 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 69.4
Çizgi kanadı 65.2
Baskıcı forvet 61.6
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 64 oyuncu
Scout skoru %33
Performans %24
Dakika %59
Değer / getiri %86
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %48
Dakika %82
Değer / getiri %93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 95.9 76 100
Ortalama rating 6.65 7.2 92
Kilit pas / 90 1.54 1.6 96
Performans skoru 34.4 76 45
Asist / 90 0.15 0.32 47
Pas hacmi / 90 23.87 34 70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam