BU SEZON1G · 0A
Gol10.15 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.89 / 90
Kilit pas111.63 / 90
Başarılı dripling50.74 / 90
Kazanılan ikili345.04 / 90
Rating6.57
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.150.27
Asist
0.000.07
Şut
0.891.28
Kilit pas
1.630.88
Başarılı dripling
0.740.47
Kazanılan ikili
5.044.12
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
1. Lig2023 · Bandırmaspor · 31 maç
13gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
TSYD Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈
TSYD Cup2023/2024 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 16 G+A
GolAsist
2025/26
19
607
1
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas11
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan34%37
Müdahale5
Faul1211 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11613 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2024/25
17
1.331
4
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas13
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan61%45
Müdahale8
Faul2112 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı2
İlk 1117
G+A / 900.34
Kart2
2023/24
30
2.276
13
3
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%61 isabet
Kilit pas29
Drible23%44 başarı
İkili kazanılan96%36
Müdahale11
Faul3326 kazanılan
Ofsayt23
Penaltı1
İlk 11291 yedek
G+A / 900.63
Kart61
2022/23
34
804
5
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas6
Drible8%38 başarı
İkili kazanılan48%38
Müdahale6
Faul1813 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11628 yedek
G+A / 900.67
Kart21
2021/22
14
615
1
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas10
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan23%35
Müdahale1
Faul107 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1195 yedek
G+A / 900.15
TOPLAM GOL82 penaltı
İLK 11197 yedek girdi
KART2
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 4 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-112%48
- 4-4-26%24
- 4-2-3-15%20
- 3-1-4-21%4
- 5-4-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Estac TroyesH | 1-0 | 23↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.05.2026 | DunkerqueA | 0-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Le MansH | 1-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 17.04.2026 | MontpellierA | 2-1 | 64 | – | 6.2 | ||
| 10.04.2026 | GuingampA | 1-1 | 70 | 1 | 6.2 | ||
| 03.04.2026 | Clermont FootH | 2-2 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | Saint EtienneH | 0-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 06.03.2026 | RodezA | 1-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | BoulogneH | 0-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | NancyA | 0-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | ReimsH | 0-0 | 61 | – | 6.0 | ||
| 06.02.2026 | AnnecyA | 1-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | AmiensH | 2-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | MontpellierH | 1-1 | 63 | 2 | 7.3 | ||
| 05.12.2025 | NancyH | 1-0 | 66 | 2 | 7.3 | ||
| 21.11.2025 | BoulogneA | 3-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | ReimsA | 2-4 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 26.09.2025 | BastiaH | 0-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 23.09.2025 | Le MansA | 1-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | BolusporA | 0-2 | 75 | 2 | 6.7 | ||
| 20.01.2025 | KocaelisporH | 1-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | Yeni MalatyasporH | 3-0 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 06.01.2025 | SakaryasporA | 0-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 23.12.2024 | AdanasporH | 0-2 | 65 | – | 6.6 | ||
| 08.12.2024 | Fatih KaragümrükH | 1-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | ÜmraniyesporA | 3-3 | 68 | – | 6.6 | ||
| 23.11.2024 | AnkaragucuH | 1-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | ŞanlıurfasporA | 3-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2024 | İstanbulsporH | 2-1 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 19.10.2024 | AmedH | 1-1 | 72 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 06.10.2024 | Manisa BBSKA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | KeçiörengücüH | 0-1 | 97 | 2 | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | PendiksporA | 0-1 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 15.09.2024 | Erzurum BBH | 1-0 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 30.08.2024 | EroksporA | 1-2 | 84 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 24.08.2024 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-0 | 84 | 2 | 7.0 | ||
| 11.05.2024 | AdanasporA | 1-0 | 13 | – | 3.0 | ||
| 05.05.2024 | KeçiörengücüH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.04.2024 | KocaelisporA | 3-1 | 45↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 20.04.2024 | TuzlasporH | 1-1 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | ŞanlıurfasporA | 1-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 07.04.2024 | Manisa BBSKH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.04.2024 | AltayA | 0-6 | 66 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 16.03.2024 | EyüpsporH | 2-3 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 09.03.2024 | BB BodrumsporH | 0-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2024 | Yeni ÇorumsporA | 0-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | ÜmraniyesporH | 4-1 | 74 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 11.02.2024 | GoztepeH | 0-2 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 02.02.2024 | SakaryasporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.01.2024 | GiresunsporH | 6-0 | 81 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 20.01.2024 | BolusporA | 2-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 24.12.2023 | AdanasporH | 2-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 20.12.2023 | KeçiörengücüA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.7 |
| 09.12.2023 | KocaelisporH | 0-3 | 96 | 3 | 6.3 | ||
| 02.12.2023 | TuzlasporA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.11.2023 | ŞanlıurfasporH | 0-1 | 100 | 1 | 6.6 | ||
| 12.11.2023 | Manisa BBSKA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.11.2023 | AltayH | 2-0 | 77 | 3 | 6.5 | ||
| 22.10.2023 | BB BodrumsporA | 2-1 | 90 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 29.09.2023 | ÜmraniyesporA | 0-1 | 59 | – | 6.7 |
ŞUT8
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%50
- Kontra atak4%50
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%88
- Kafa1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
PİYASA DEĞERİ€400K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 114 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-03
Al-Faisaly
→
Grenoble
free transfer
Al-Faisaly
→
Grenoble
free transfer
2024-06-30
Bandirma Spor
→
Austin
End of loan
Bandirma Spor
→
Austin
End of loan
2023-07-29
Austin
→
Bandirma Spor
loan transfer
Austin
→
Bandirma Spor
loan transfer
2023-06-30
AC Ajaccio
→
Austin
End of loan
AC Ajaccio
→
Austin
End of loan
2023-01-31
Austin
→
AC Ajaccio
loan transfer
Austin
→
AC Ajaccio
loan transfer
2021-07-07
Grenoble
→
Austin
€1.50m
Grenoble
→
Austin
€1.50m
2018-07-01
ASC Niarry
→
FC Sion
?
ASC Niarry
→
FC Sion
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
1. Lig2023 · Bandırmaspor
1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 607 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.8Ligue 2 2025
PERFORMANS33.3607 dk
KARARUygun değil46/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
49.2
Çizgi kanadı
45.7
Baskıcı forvet
44.3
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%29
Dakika
%46
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%48
Dakika
%68
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.57
7.2
91
Kilit pas / 90
1.63
1.6
100
Performans skoru
33.3
76
44
Pas hacmi / 90
18.83
34
55
Dakika güvenliği
20.9
76
28
Başarılı drible / 90
0.74
1.1
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Antonio CorderoCadiz · 19
%95
3gol
0asist
63scout
€12.00M
Segunda División
Thomas GoigingerFC BW Linz · 32
%75
1gol
2asist
51scout
€250K
Bundesliga
Jalen BlesaCesena · 24
%68
4gol
1asist
60scout
Serie B
Riccardo CiervoCesena · 23
%66
5gol
3asist
65scout
€1.50M
Serie B
Elayis TavsanReggiana · 24
%65
3gol
1asist
64scout
€900K
Serie B
John GuidettiAIK Stockholm · 33
%63
2gol
2asist
50scout
Allsvenskan
Vangelis PavlidisBenfica · 27
%62
2gol
2asist
50scout
€32.00M
UEFA Champions League
Paul RothrockSeattle Sounders · 26
%60
4gol
6asist
60scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




