Yoann Cathline
France · Attacker

Yoann Cathline

YAŞ23
BOY176
KİLO68
KULÜPUtrecht
DOĞUM YERİChampigny-sur-Marne
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 2A
Asist20.67 / 90
Şut31.01 / 90
Kilit pas31.01 / 90
Kazanılan ikili165.37 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 32 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %16 (1.0) Asist — %100 (0.67) Kilit pas — %45 (1.01) Drible — %0 (0.00) İkili mücadele — %39 (%42) 33 ORT. % 0 16 100 45 0 39
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 1.0 %16
  • Asist 0.67 %100
  • Kilit pas 1.01 %45
  • Drible 0.00 %0
  • İkili mücadele %42 %39
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 268 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Eredivisie2026 · Utrecht · 4 maç 2asist2.
46. Eredivisie2025 · Utrecht · 1 maç 2asist46.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Tournoi Maurice Revello2022 · World
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
2022 2 2023 6 2024 11 2025 7 2026 2
GolAsist
2026/27 4 268 0 2 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 4 268 0 2 6.72
Şut3
Kilit pas3
İkili kazanılan16%42
Müdahale6
Faul49 kazanılan
Ofsayt2
İlk 114
G+A / 900.67
2025/26 34 2.463 3 4 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 28 2.092 3 4 6.88
UEFA Europa LeagueUtrecht 6 371 0 0 6.60
Şut37%54 isabet
Kilit pas41
Drible55%48 başarı
İkili kazanılan143%45
Müdahale31
Faul2049 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11277 yedek
G+A / 900.26
Kart4
2024/25 26 1.957 6 5 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 26 1.957 6 5 7.14
Şut41%39 isabet
Kilit pas28
Drible69%56 başarı
İkili kazanılan137%49
Müdahale27
Faul1431 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11233 yedek
G+A / 900.51
Kart1
2023/24 29 1.723 4 2 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAlmere City FC 29 1.723 4 2 6.86
Şut25%64 isabet
Kilit pas19
Drible60%49 başarı
İkili kazanılan123%49
Müdahale28
Faul633 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111910 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2022/23 29 1.090 1 1 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 29 1.090 1 1 6.54
Şut15%60 isabet
Kilit pas6
Drible20%39 başarı
İkili kazanılan69%46
Müdahale19
Faul1128 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111118 yedek
G+A / 900.17
TOPLAM GOL11
İLK 116828 yedek girdi
KART4
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 4 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 2 %18
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 4 %36
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 56 4-3-3 — 14 3-4-2-1 — 11 4-1-4-1 — 8 4-4-2 — 4 3-4-3 — 2 95 maç
  • 4-2-3-156%59
  • 4-3-314%15
  • 3-4-2-111%12
  • 4-1-4-18%8
  • 4-4-24%4
  • 3-4-32%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 PSV EindhovenH 1-6 84 6.7
22.08.2026 Sparta RotterdamA 3-3 60 1 1 6.9
15.08.2026 AZ AlkmaarH 1-4 62 1 1 6.7
09.08.2026 GroningenA 2-1 62 1 6.6
24.05.2026 AjaxA 0-0 98 6.3
21.05.2026 HeerenveenH 3-2 91 2 8.3
17.05.2026 Fortuna SittardH 2-0 86 1 6.3
10.05.2026 AjaxA 1-2 88 3 6.0
02.05.2026 NAC BredaH 2-0 90 2 7.9
26.04.2026 ExcelsiorA 5-0 80 2 6.6
11.04.2026 TelstarH 4-1 85 1 2 7.2
04.04.2026 PSV EindhovenA 4-3 92 2 6.9
22.03.2026 GO Ahead EaglesH 2-0 91 1 1 7.5
15.03.2026 TwenteA 0-2 69 6.6
06.03.2026 HeraclesA 0-0 73 1 6.2
01.03.2026 AZ AlkmaarH 2-0 83 1 2 7.2
22.02.2026 PEC ZwolleH 1-1 73 7.3
14.02.2026 GroningenA 1-2 73 3 6.0
11.02.2026 NEC NijmegenA 1-3 92 1 2 7.7
08.02.2026 FeyenoordH 0-1 50 6.9
01.02.2026 HeerenveenA 1-1 26 6.7
29.01.2026 CelticA 4-2 78 6.0
25.01.2026 Sparta RotterdamH 0-1 95 1 7.2
22.01.2026 GenkH 0-2 85 1 6.3
18.01.2026 FC VolendamA 2-1 96 1 6.3
21.12.2025 PSV EindhovenH 1-2 90 1 6.9
14.12.2025 NAC BredaA 1-1 90 2 6.3
11.12.2025 Nottingham ForestH 1-2 80 7.2
07.12.2025 TwenteH 1-1 89 1 6.2
30.11.2025 GO Ahead EaglesA 2-2 71 1 2 7.6
27.11.2025 Real BetisA 2-1 83 1 6.6
23.11.2025 TelstarA 1-1 72 2 6.9
09.11.2025 AjaxH 2-1 23 2 6.6
06.11.2025 FC PortoH 1-1 45 6.9
02.11.2025 NEC NijmegenH 1-0 25 6.3
26.10.2025 AZ AlkmaarA 4-1 27 6.3
23.10.2025 SC FreiburgA 2-0
10.08.2025 HeraclesH 4-0 74 2 8.3
18.05.2025 Fortuna SittardA 0-0 57 6.7
14.05.2025 Sparta RotterdamH 1-1 71 2 6.5
25.04.2025 WaalwijkA 0-4 81 2 6.3
20.04.2025 AjaxH 4-0 88 2 1 8.2
13.04.2025 GroningenH 3-1 76 1 3 7.2
06.04.2025 GO Ahead EaglesA 2-2 90 1 2 7.2
30.03.2025 HeerenveenH 2-0 29 1 6.3
01.02.2025 PEC ZwolleA 3-3 90 1 7.2
24.01.2025 HeraclesA 1-1 90 2 7.5
18.01.2025 AZ AlkmaarH 0-0 90 1 6.9
12.01.2025 FeyenoordA 1-2 90 1 1 7.3
22.12.2024 Fortuna SittardH 2-5 90 1 1 6.7
15.12.2024 GO Ahead EaglesH 3-3 90 1 4 9.2
08.12.2024 Almere City FCA 1-3 87 1 7.2
04.12.2024 AjaxA 2-2 90 2 7.3
01.12.2024 PSV EindhovenH 2-5 81 1 6.6
24.11.2024 NEC NijmegenA 1-2 79 1 4 8.0
08.11.2024 HeraclesH 1-0 88 2 7.3
03.11.2024 Sparta RotterdamA 1-4 82 1 1 6.9
27.10.2024 FeyenoordH 0-2 90 6.2
20.10.2024 GroningenA 0-1 83 1 4 7.9
05.10.2024 WaalwijkH 3-2 59 3 6.9
ŞUT68
GOL3
xG4.2
xG FARKI-1.2under performing
DÖNÜŞÜM%4.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
41' · xG 0.015 71' · xG 0.034 67' · xG 0.112 8' · xG 0.059 9' · xG 0.053 5' · xG 0.095 90' · xG 0.177 71' · xG 0.103 69' · xG 0.036 30' · xG 0.037 19' · xG 0.105 3' · xG 0.048 69' · xG 0.192 57' · xG 0.046 54' · xG 0.017 79' · xG 0.029 53' · xG 0.04 52' · xG 0.061 76' · xG 0.241 23' · xG 0.052 62' · xG 0.044 33' · xG 0.099 15' · xG 0.034 12' · xG 0.057 90' · xG 0.045 76' · xG 0.124 56' · xG 0.016 31' · xG 0.067 17' · xG 0.039 61' · xG 0.053 43' · xG 0.05 42' · xG 0.066 15' · xG 0.049 64' · xG 0.029 57' · xG 0.022 50' · xG 0.045 48' · xG 0.041 55' · xG 0.05 45' · xG 0.022 27' · xG 0.031 9' · xG 0.014 · GOL 40' · xG 0.279 90' · xG 0.022 89' · xG 0.032 68' · xG 0.016 49' · xG 0.087 · GOL 48' · xG 0.068 22' · xG 0.025 90' · xG 0.012 40' · xG 0.026 82' · xG 0.015 36' · xG 0.015 27' · xG 0.094 49' · xG 0.056 48' · xG 0.032 35' · xG 0.049 12' · xG 0.037 59' · xG 0.016 36' · xG 0.029 12' · xG 0.054 · GOL 36' · xG 0.048 67' · xG 0.109 61' · xG 0.037 71' · xG 0.048 74' · xG 0.022 73' · xG 0.103 6' · xG 0.144 5' · xG 0.149
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 48 (%71) Kontra atak — 8 (%12) Korner — 6 (%9) Açık oyun — 5 (%7) Duran top — 1 (%1) 68 şut
  • Asist sonrası48%71
  • Kontra atak8%12
  • Korner6%9
  • Açık oyun5%7
  • Duran top1%1
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 48 (%71) Sol ayak — 18 (%26) Kafa — 2 (%3) 68 şut
  • Sağ ayak48%71
  • Sol ayak18%26
  • Kafa2%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR68 şut
1-15' — 12 16-30' — 7 31-45' — 12 46-60' — 14 61-75' — 14 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 46-60'
  • 1-15' 12 %18
  • 16-30' 7 %10
  • 31-45' 12 %18
  • 46-60' 14 %21
  • 61-75' 14 %21
  • 76-90+' 9 %13
PİYASA DEĞERİ€7.00M-12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 122 maç
Utrecht 64maç 2024–2026
Almere City FC 29maç 2023
Lorient 29maç 2022
France U20 2022
Guingamp 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-23 FC Lorient Utrecht loan transfer
2024-06-30 Almere City FC Lorient End of loan
2023-08-21 FC Lorient Almere City loan transfer
2022-09-05 Guingamp FC Lorient €2.70m
2020-07-23 EA Guingamp U19 Guingamp -
2019-07-01 US Torcy U17 EA Guingamp U19 free transfer
2017-07-01 Créteil Youth US Torcy U17 free transfer
2014-07-01 Champigny Jgd. Créteil Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025 Bacak sakatlığıKadroda yok 5 maç
09.2025 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
03.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2092 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.1Eredivisie 2025
PERFORMANS59.92092 dk
KARARİzlemeye değer64/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 83.8
Box-to-box orta saha 80.6
Numara 10 80.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %84
Dakika %84
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %88
Dakika %91
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Kilit pas / 90 1.68 1.8 93
Performans skoru 59.9 76 79
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Başarılı drible / 90 2.07 1.5 100
Asist / 90 0.17 0.28 61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam