LİGUEFA Europa League
BU SEZON5G · 0A
Gol50.82 / 90
Asist00.00 / 90
Şut121.96 / 90
Kilit pas71.15 / 90
Başarılı dripling20.33 / 90
Kazanılan ikili345.56 / 90
Rating7.39
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.820.16
Asist
0.000.24
Şut
1.961.12
Kilit pas
1.151.75
Başarılı dripling
0.330.16
Kazanılan ikili
5.563.98
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
17.
Eliteserien2022 · Rosenborg · 28 maç
5asist17.
37.
Eredivisie2025 · Utrecht · 3 maç
3gol37.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2019/2020 · Holland
🏆
Jeugdcup U192018/2019 · Holland
🏆
Eredivisie2018/2019 · Holland
🏆
KNVB Beker2018/2019 · Holland
🏆
U19 Divisie 12018/2019 · Holland
🏆
Eerste Divisie2017/2018 · Holland
🥈
Super Cup2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈
Florida Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
U19 Divisie 12017/2018 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
9
550
5
0
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas7
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan34%59
Müdahale14
Faul610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1172 yedek
G+A / 900.82
Kart1
2024/25
33
1.130
2
3
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas22
Drible2%17 başarı
İkili kazanılan50%39
Müdahale20
Faul2013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111023 yedek
G+A / 900.4
Kart1
2023/24
35
1.537
8
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%55 isabet
Kilit pas24
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan74%43
Müdahale34
Faul2718 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111619 yedek
G+A / 900.64
Kart3
2022/23
35
2.116
5
5
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas29
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan91%48
Müdahale47
Faul2218 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11269 yedek
G+A / 900.43
Kart4
2021/22
16
14
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%33
Müdahale1
Faul1
2020/21
5
15
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
TOPLAM GOL12
İLK 112325 yedek girdi
KART2
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 4 %33
- 61-75' 4 %33
- 76-90+' 1 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-131%66
- 4-3-38%17
- 4-3-1-23%6
- 4-4-23%6
- 4-1-3-21%2
- 4-2-1-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | FC VolendamA | 2-1 | 59 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 21.12.2025 | PSV EindhovenH | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | TwenteH | 1-1 | 61 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 30.11.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-2 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | TelstarA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | ExcelsiorH | 4-1 | 93 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 17.08.2025 | Sparta RotterdamA | 2-1 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 10.08.2025 | HeraclesH | 4-0 | 74 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 18.05.2025 | Fortuna SittardA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.05.2025 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | TwenteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2025 | WaalwijkA | 0-4 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | AjaxH | 4-0 | 1↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | GroningenH | 3-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | HeerenveenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | NEC NijmegenH | 0-1 | 29↑ | 1 | 6.2 | ||
| 09.03.2025 | Willem IIA | 2-3 | 13↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 01.03.2025 | NAC BredaH | 1-0 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.02.2025 | Almere City FCH | 0-1 | 63 | 1 | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | PEC ZwolleA | 3-3 | 45↑ | 2 | 1 | 7.5 | |
| 24.01.2025 | HeraclesA | 1-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | AZ AlkmaarH | 0-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 12.01.2025 | FeyenoordA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | Fortuna SittardH | 2-5 | 75 | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | GO Ahead EaglesH | 3-3 | 29↑ | 2 | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | Almere City FCA | 1-3 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 04.12.2024 | AjaxA | 2-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | PSV EindhovenH | 2-5 | 64 | – | 5.9 | ||
| 24.11.2024 | NEC NijmegenA | 1-2 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 08.11.2024 | HeraclesH | 1-0 | 59 | 1 | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | Sparta RotterdamA | 1-4 | 82 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 27.10.2024 | FeyenoordH | 0-2 | 57 | – | 6.2 | ||
| 20.10.2024 | GroningenA | 0-1 | 83 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | WaalwijkH | 3-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | AZ AlkmaarA | 1-2 | 45↑ | 2 | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | Willem IIH | 3-2 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | TwenteH | 2-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | NAC BredaA | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2024 | HeerenveenA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | PEC ZwolleH | 1-0 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 26.05.2024 | GO Ahead EaglesH | 1-2 | 44↑ | – | 7.5 | ||
| 23.05.2024 | Sparta RotterdamH | 3-1 | 15↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.05.2024 | AZ AlkmaarA | 3-3 | 18↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.05.2024 | Sparta RotterdamH | 0-1 | 56 | – | 6.6 | ||
| 05.05.2024 | VitesseH | 1-0 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.04.2024 | WaalwijkA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 07.04.2024 | HeerenveenA | 2-3 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 03.04.2024 | PEC ZwolleH | 5-1 | 83 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 31.03.2024 | FeyenoordA | 4-2 | 82 | – | 6.3 | ||
| 17.03.2024 | NEC NijmegenH | 1-0 | 45↑ | 2 | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | Almere City FCA | 1-1 | 71 | 2 | 6.2 | ||
| 03.03.2024 | AjaxA | 2-0 | 24↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.02.2024 | HeraclesH | 1-0 | 25↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 18.02.2024 | TwenteA | 0-1 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 11.02.2024 | Fortuna SittardH | 4-0 | 24↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 04.02.2024 | FC VolendamH | 4-2 | 15↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 27.01.2024 | ExcelsiorA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 |
ŞUT14
GOL5
xG2.5
xG FARKI+2.5over performing
DÖNÜŞÜM%35.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%57
- Açık oyun2%14
- Duran top1%7
- Korner1%7
- Taç sonrası1%7
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%43
- Sağ ayak5%36
- Kafa3%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 3 %21
- 61-75' 4 %29
- 76-90+' 2 %14
PİYASA DEĞERİ€2.50M+25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ38
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-12-31
Rosenborg BK
→
Ajax U21
End of loan
Rosenborg BK
→
Ajax U21
End of loan
2022-03-11
Ajax U21
→
Rosenborg BK
loan transfer
Ajax U21
→
Rosenborg BK
loan transfer
2021-06-30
Nordsjaelland
→
Ajax U21
End of loan
Nordsjaelland
→
Ajax U21
End of loan
2021-02-01
Ajax U21
→
Nordsjaelland
loan transfer
Ajax U21
→
Nordsjaelland
loan transfer
2018-07-01
Ajax U19
→
Ajax U21
-
Ajax U19
→
Ajax U21
-
2017-07-01
Copenhagen U19
→
Ajax U19
€3.50m
Copenhagen U19
→
Ajax U19
€3.50m
2016-07-01
FCK Youth
→
Copenhagen U19
-
FCK Youth
→
Copenhagen U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
23 maç
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
5 maç
11.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 550 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.1Eredivisie 2025
PERFORMANS38.7550 dk
KARARUygun değil47/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
51.4
Box-to-box orta saha
50.2
İleri sekiz
47.4
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%50
Dakika
%57
Değer / getiri
%15
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%56
Dakika
%67
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
7.39
7.1
100
Müdahale / 90
2.29
3.2
72
İkili mücadele kazanma
58.62
58
100
Performans skoru
38.7
75
52
Pas arası / 90
0.65
2.3
28
Pas hacmi / 90
24.22
50
48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rodrigo NestorBahia · 25
%95
5gol
0asist
55scout
Serie A
Filip BilbijaSC Paderborn 07 · 25
%79
15gol
3asist
66scout
€2.50M
2. Bundesliga
Daan HeymansGenk · 26
%78
10gol
4asist
62scout
Jupiler Pro League
Oliver RathboneWrexham · 29
%78
6gol
1asist
56scout
Championship
Sondre FetBodo/Glimt · 28
%76
4gol
1asist
51scout
Eliteserien
Santiago AscacíbarEstudiantes L.P. · 28
%75
3gol
0asist
42scout
CONMEBOL Libertadores
João NevesParis Saint Germain · 21
%69
5gol
1asist
62scout
€110.00M
Ligue 1
John McGinnAston Villa · 31
%60
5gol
2asist
44scout
€15.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

