LİGEredivisie
BU SEZON1G · 0A
Gol10.55 / 90
Şut42.20 / 90
Kilit pas10.55 / 90
Kazanılan ikili52.74 / 90
Rating6.83
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.550.42
Şut
2.202.30
Kilit pas
0.550.84
Kazanılan ikili
2.744.39
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
41.
Eredivisie2025 · FC Volendam · 2 maç
2gol41.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
4
164
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan5%45
Müdahale2
Faul3
İlk 1122 yedek
G+A / 900.55
2025/26
18
961
4
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%77 isabet
Kilit pas8
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan44%39
Müdahale9
Faul149 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11108 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2024/25
26
414
2
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas2
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan18%31
Müdahale3
Faul62 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11521 yedek
G+A / 900.43
2023/24
7
213
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan3%11
Müdahale2
Faul4
İlk 1125 yedek
Kart1
2022/23
14
152
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan10%56
Müdahale2
Faul4
Kart1
2021/22
11
198
0
1
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan10%59
Müdahale6
Faul31 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11110 yedek
G+A / 900.45
2020/21
2
14
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%33
TOPLAM GOL81 penaltı
İLK 111733 yedek girdi
KART2
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 3 %38
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%67
- 4-3-35%10
- 4-4-24%8
- 3-4-2-13%6
- 4-3-1-23%6
- 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | GroningenA | 2-3 | 94 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 22.08.2026 | AZ AlkmaarH | 0-2 | 41 | – | 6.7 | ||
| 15.08.2026 | CambuurH | 3-1 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.08.2026 | PSV EindhovenA | 2-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | TelstarH | 1-2 | 95 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 10.05.2026 | ExcelsiorA | 1-1 | 72 | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | HeerenveenH | 0-2 | 87 | – | 6.0 | ||
| 26.04.2026 | HeraclesA | 0-2 | 82 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 10.04.2026 | TwenteA | 2-1 | 72 | 1 | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | FeyenoordH | 0-0 | 79 | 4 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | Sparta RotterdamA | 2-0 | 34↑ | – | 6.0 | ||
| 14.03.2026 | Fortuna SittardH | 1-2 | 25↑ | 1 | 6.0 | ||
| 07.12.2025 | NEC NijmegenH | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | PSV EindhovenA | 3-0 | 61 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | TwenteH | 1-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | HeraclesH | 3-0 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | UtrechtA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | AjaxH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 23.08.2025 | TelstarA | 2-2 | 31↑ | 2 | 4 | 9.2 | |
| 10.08.2025 | RAAL La LouvièreA | 1-0 | 61 | – | 6.3 | ||
| 03.08.2025 | St. TruidenH | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | OH LeuvenA | 2-2 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 20.04.2025 | AjaxH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | HeerenveenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | NEC NijmegenH | 0-1 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | Willem IIA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | NAC BredaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | PSV EindhovenA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | Almere City FCH | 0-1 | 63 | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2025 | PEC ZwolleA | 3-3 | 79 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 24.01.2025 | HeraclesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | AZ AlkmaarH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | FeyenoordA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | Fortuna SittardH | 2-5 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | PSV EindhovenH | 2-5 | 64 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 24.11.2024 | NEC NijmegenA | 1-2 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2024 | HeraclesH | 1-0 | 59 | 1 | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | Sparta RotterdamA | 1-4 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | FeyenoordH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | GroningenA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | WaalwijkH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | AZ AlkmaarA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | Willem IIH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | TwenteH | 2-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | NAC BredaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | HeerenveenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | PEC ZwolleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.10.2023 | Fortuna SittardA | 0-0 | 78 | 2 | 6.7 | ||
| 22.10.2023 | AjaxH | 4-3 | 68 | 1 | 6.5 | ||
| 06.10.2023 | FC VolendamA | 1-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 16.09.2023 | HeraclesA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2023 | PEC ZwolleA | 1-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 12.08.2023 | PSV EindhovenA | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 24.02.2023 | Sparta RotterdamA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2023 | PSV EindhovenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2023 | VitesseA | 2-0 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.02.2023 | HeerenveenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2023 | Union St. GilloiseH | 0-1 | 10↑ | – | 6.7 |
ŞUT34
GOL5
xG3.2
xG FARKI+1.8over performing
DÖNÜŞÜM%14.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%62
- Kontra atak5%15
- Açık oyun3%9
- Korner3%9
- Duran top2%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak21%62
- Sol ayak10%29
- Kafa3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR34 şut
- 1-15' 3 %9
- 16-30' 2 %6
- 31-45' 7 %21
- 46-60' 5 %15
- 61-75' 7 %21
- 76-90+' 10 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 82 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
Charleroi U21
→
R Charleroi SC
-
Charleroi U21
→
R Charleroi SC
-
2020-07-01
Charleroi U18
→
Charleroi U21
-
Charleroi U18
→
Charleroi U21
-
2019-09-01
Standard U18
→
Charleroi U18
free transfer
Standard U18
→
Charleroi U18
free transfer
2019-07-01
Anderlecht Yth.
→
Standard U18
free transfer
Anderlecht Yth.
→
Standard U18
free transfer
2014-07-01
RAEC Mons Youth
→
Anderlecht Yth.
free transfer
RAEC Mons Youth
→
Anderlecht Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Arka adale sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2026
Kadro dışıKadroda yok
6 maç
02.2026
Kadro dışıŞüpheli
4 maç
10.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2024
SakatlıkŞüpheli
20 maç
05.2024
SakatlıkKadroda yok
5 maç
09.2023
HastalıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 861 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.7Eredivisie 2025
PERFORMANS67.6861 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
73.6
İçe kat eden kanat
73.3
Pivot forvet
73.1
Baskıcı forvet
6.2
Bağlantı kuran forvet
5.2
Çizgi kanadı
4.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%82
Dakika
%70
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%86
Dakika
%76
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
67.6
78
87
Gol / 90
0.42
0.65
65
Şut isabeti
77.27
48
100
İsabetli şut / 90
1.78
1.8
99
Tahmini xG / 90
0.362
0.48
75
Ortalama rating
6.86
7.15
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Giovanni SimeoneTorino · 30
%95
11gol
0asist
58scout
€17.00M
Serie A
Nicolás FernándezBelgrano Cordoba · 29
%86
10gol
1asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Stiven ShpendiEmpoli · 22
%83
15gol
2asist
76scout
Serie B
Artem StepanovUtrecht · 18
%79
5gol
1asist
73scout
Eredivisie
Ollie WatkinsAston Villa · 30
%70
16gol
3asist
63scout
€30.00M
Premier League
Nicolò TresoldiClub Brugge KV · 21
%64
4gol
2asist
75scout
UEFA Champions League
Walter BouLanus · 32
%63
6gol
2asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Milton GiménezBoca Juniors · 29
%60
9gol
3asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


