Nestory Irankunda
Brazil · Midfielder

Nestory Irankunda

YAŞ25
BOY175
KİLO67
KULÜPBahia
DOĞUM YERİSão Paulo
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON1G · 1A
Gol10.09 / 90
Asist10.09 / 90
Şut242.26 / 90
Kilit pas262.45 / 90
Başarılı dripling111.04 / 90
Kazanılan ikili423.95 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
Kilit pas — %89 (2.45) Asist — %60 (0.09) Drible — %77 (1.04) Pas isabeti — %49 (%85) Top kapma — %63 (2.73) İkili mücadele — %49 (%49) 64 ORT. % 89 60 77 49 63 49
  • Kilit pas 2.45 %89
  • Asist 0.09 %60
  • Drible 1.04 %77
  • Pas isabeti %85 %49
  • Top kapma 2.73 %63
  • İkili mücadele %49 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 956 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Baiano 12025 · Brazil
🏆 Supercopa do Brasil2024 · Brazil
🏆 Copa do Brasil2023 · Brazil
🏆 Paulista A12021 · Brazil
🏆 CONMEBOL U172017 Chile · South-America
🥈 CONMEBOL Sudamericana2022 · South-America · 2nd Place
🥈 Paulista A12022 · Brazil · 2nd Place
🥈 Paulista A12019 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
2020 0 2021 4 2022 6 2023 3 2024 2 2025 5 2026 2
GolAsist
2026/27 23 956 1 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ABahia 23 956 1 1 6.87
Şut24%21 isabet
Kilit pas26
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan42%49
Müdahale18
Faul1510 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 111013 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2025/26 40 969 5 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ABahia 34 895 5 0 6.95
CONMEBOL LibertadoresBahia 6 74 0 0 6.78
Şut23%61 isabet
Kilit pas14
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan56%54
Müdahale25
Faul1819 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11832 yedek
G+A / 900.46
Kart5
2024/25 34 999 0 2 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 34 999 0 2 6.78
Şut14%57 isabet
Kilit pas15
Drible7%29 başarı
İkili kazanılan38%44
Müdahale16
Faul1211 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111024 yedek
G+A / 900.18
Kart21
Kaptan2maçta
2023/24 26 1.466 1 2 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 26 1.466 1 2 6.78
Şut23%57 isabet
Kilit pas27
Drible29%64 başarı
İkili kazanılan83%48
Müdahale23
Faul2920 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11179 yedek
G+A / 900.18
Kart51
2022/23 32 2.158 3 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 32 2.158 3 3 6.91
Şut38%37 isabet
Kilit pas41
Drible22%44 başarı
İkili kazanılan82%38
Müdahale34
Faul3916 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11275 yedek
G+A / 900.25
Kart7
2021/22 33 1.942 0 4 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 33 1.942 0 4 6.83
Şut15%47 isabet
Kilit pas20
Drible25%53 başarı
İkili kazanılan98%45
Müdahale43
Faul4017 kazanılan
İlk 11249 yedek
G+A / 900.19
Kart31
2020/21 32 170 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASao Paulo 32 170 0 0 6.70
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan13%59
Müdahale6
Faul33 kazanılan
İlk 11131 yedek
Kart1
TOPLAM GOL72 penaltı
İLK 112766 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 2 %29
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 40 4-3-3 — 22 4-3-2-1 — 7 4-4-2 — 5 3-4-2-1 — 4 3-4-3 — 4 82 maç
  • 4-2-3-140%49
  • 4-3-322%27
  • 4-3-2-17%9
  • 4-4-25%6
  • 3-4-2-14%5
  • 3-4-34%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 InternacionalH 3-2 50 6.9
23.08.2026 VitoriaA 0-2 80 3 7.0
16.08.2026 Chapecoense-scA 3-3 83 3 7.2
09.08.2026 Vasco DA GamaH 0-0 86 1 7.0
30.07.2026 FluminenseA 0-0 91 1 6.5
26.07.2026 CorinthiansH 1-1 87 1 5 6.9
17.07.2026 Chapecoense-scH 2-0 79 1 1 7.3
30.05.2026 BotafogoH 2-1 90 4 8.0
17.05.2026 GremioH 1-1 23 2 6.9
10.05.2026 CruzeiroH 1-2 29 1 6.3
03.05.2026 Sao PauloA 2-2 18 6.3
25.04.2026 SantosH 2-2
19.04.2026 FlamengoA 2-0
11.04.2026 MirassolA 1-2 10 6.5
05.04.2026 PalmeirasH 1-2
01.04.2026 Atletico ParanaenseH 3-0
22.03.2026 RemoA 4-1 31 1 6.5
18.03.2026 RB BragantinoH 2-0 39 6.7
15.03.2026 InternacionalA 0-1 58 7.0
11.03.2026 VitoriaH 1-1 89 2 6.9
12.02.2026 Vasco DA GamaA 0-1
05.02.2026 FluminenseH 1-1
28.01.2026 CorinthiansA 1-2 13 6.9
07.12.2025 FluminenseA 2-0 23 1 6.7
03.12.2025 Sport RecifeH 2-0 75 1 2 7.3
28.11.2025 JuventudeA 1-1 55 1 7.0
23.11.2025 Vasco DA GamaH 1-0
20.11.2025 Fortaleza ECH 2-3
08.11.2025 InternacionalA 2-2
05.11.2025 Atletico-MGA 3-0
02.11.2025 RB BragantinoH 2-1 45 6.5
26.10.2025 Sao PauloA 2-0 90 1 7.0
22.10.2025 InternacionalH 1-0 26 1 6.9
19.10.2025 GremioH 4-0 26 1 2 7.9
17.10.2025 VitoriaA 2-1 74 1 6.9
02.10.2025 BotafogoA 2-1 45 1 3 7.9
28.09.2025 PalmeirasH 1-0 70 1 6.7
24.09.2025 Vasco DA GamaA 3-1 23 1 6.9
20.09.2025 CearaA 1-1 23 6.6
15.09.2025 CruzeiroH 1-2 12 6.5
31.08.2025 MirassolA 5-1 22 1 2 7.6
24.08.2025 SantosH 2-0 18 6.6
02.08.2025 Sport RecifeA 0-0
27.07.2025 JuventudeH 3-0 12 6.3
19.07.2025 Fortaleza ECA 1-1 14 1 1 7.2
13.07.2025 Atletico-MGH 2-1
12.06.2025 RB BragantinoA 0-3
31.05.2025 Sao PauloH 2-1
28.05.2025 InternacionalA 2-1
25.05.2025 GremioA 1-0 22 7.2
18.05.2025 VitoriaH 2-1
14.05.2025 Atletico NacionalA 1-0 22 1 6.9
11.05.2025 FlamengoA 1-0 81 1 6.7
07.05.2025 Club NacionalH 1-3 6 1
04.05.2025 BotafogoH 1-0
27.04.2025 PalmeirasA 0-1
25.04.2025 Atletico NacionalH 1-0 13 6.5
21.04.2025 CearaH 1-0 59 1 7.7
13.04.2025 MirassolH 1-1
09.04.2025 Club NacionalA 0-1 15 1 7.0
ŞUT35
GOL1
xG2.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%2.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.014 83' · xG 0.033 88' · xG 0.013 73' · xG 0.051 85' · xG 0.051 21' · xG 0.033 23' · xG 0.016 5' · xG 0.039 87' · xG 0.019 71' · xG 0.12 71' · xG 0.034 50' · xG 0.022 45' · xG 0.028 19' · xG 0.036 12' · xG 0.788 · GOL 90' · xG 0.083 85' · xG 0.009 84' · xG 0.015 53' · xG 0.019 58' · xG 0.042 56' · xG 0.024 52' · xG 0.024 38' · xG 0.025 17' · xG 0.04 90' · xG 0.026 56' · xG 0.045 48' · xG 0.026 63' · xG 0.015 61' · xG 0.075 26' · xG 0.031 8' · xG 0.069 51' · xG 0.032 44' · xG 0.029 25' · xG 0.02 9' · xG 0.03
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%43) Serbest vuruş — 7 (%20) Açık oyun — 6 (%17) Korner — 3 (%9) Kontra atak — 2 (%6) Taç sonrası — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 35 şut
  • Asist sonrası15%43
  • Serbest vuruş7%20
  • Açık oyun6%17
  • Korner3%9
  • Kontra atak2%6
  • Taç sonrası1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 33 (%94) Sağ ayak — 2 (%6) 35 şut
  • Sol ayak33%94
  • Sağ ayak2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
1-15' — 4 16-30' — 6 31-45' — 3 46-60' — 8 61-75' — 5 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 4 %11
  • 16-30' 6 %17
  • 31-45' 3 %9
  • 46-60' 8 %23
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 9 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 220 maç
Bahia 63maç 2025–2026
Sao Paulo 157maç 2020–2024
Brazil U17 2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-09 Sao Paulo Bahia
SCOUT RAPORUAggregated only · 895 dk

Veri yetersiz: İki yönlü orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.9Serie A 2025
PERFORMANS46.3895 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİStabil-6.5
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 54.8
Box-to-box orta saha 54.1
İleri sekiz 53.1
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %68
Dakika %66
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %70
Dakika %75
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 66.7 75 89
Ortalama rating 6.8 7.1 96
Müdahale / 90 2.48 3.2 78
İkili mücadele kazanma 58.14 58 100
Pas hacmi / 90 45 50 90
Pas arası / 90 0.45 2.3 20
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.16. Dakika delta +16.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam