LİGCopa Do Brasil
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.10 / 90
Şut131.35 / 90
Kilit pas80.83 / 90
Başarılı dripling141.46 / 90
Kazanılan ikili646.67 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 52 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.4 %20
- Asist 0.10 %55
- Kilit pas 0.83 %24
- Drible 1.46 %76
- İkili mücadele %49 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 864 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Serie A2021 · America Mineiro · 31 maç
13gol4.
10.
Serie A2025 · Bahia · 30 maç
6asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Baiano 12025 · Brazil
🏆
Baiano 12023 · Brazil
🏆
Supercopa do Brasil2022 · Brazil
🏆
Mineiro 12022 · Brazil
🥈
Baiano 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie B2020 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 16 G+A
GolAsist
2026/27
23
864
0
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas8
Drible14%40 başarı
İkili kazanılan64%49
Müdahale17
Faul1728 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11914 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2025/26
35
2.132
2
6
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%47 isabet
Kilit pas39
Drible51%50 başarı
İkili kazanılan157%46
Müdahale35
Faul2756 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11269 yedek
G+A / 900.34
Kart7
2024/25
32
1.134
3
4
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%58 isabet
Kilit pas21
Drible28%49 başarı
İkili kazanılan91%47
Müdahale28
Faul1627 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111022 yedek
G+A / 900.56
Kart1
2023/24
36
1.791
6
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%44 isabet
Kilit pas31
Drible39%52 başarı
İkili kazanılan171%54
Müdahale31
Faul2784 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111917 yedek
G+A / 900.35
Kart6
2022/23
37
1.513
2
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%39 isabet
Kilit pas28
Drible35%47 başarı
İkili kazanılan129%48
Müdahale29
Faul2059 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111522 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2021/22
31
2.589
13
3
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut67%48 isabet
Kilit pas58
Drible77%52 başarı
İkili kazanılan212%47
Müdahale26
Faul2894 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı51 kaçan
İlk 11292 yedek
G+A / 900.56
Kart2
TOPLAM GOL8
İLK 114533 yedek girdi
KART9
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 3 %38
- 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-329%42
- 4-2-3-115%22
- 4-3-1-210%14
- 4-1-3-28%12
- 4-4-24%6
- 3-4-33%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | RB BragantinoA | 2-3 | 22 | 0 | 6.6 | ||
| 30.08.2026 | InternacionalH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | Vasco DA GamaH | 0-0 | 43 | 2 | 6.5 | ||
| 30.07.2026 | FluminenseA | 0-0 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | CorinthiansH | 1-1 | 69 | – | 6.6 | ||
| 17.07.2026 | Chapecoense-scH | 2-0 | 67 | 1 | 6.7 | ||
| 30.05.2026 | BotafogoH | 2-1 | 65↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 25.05.2026 | CoritibaA | 3-2 | 30↑ | 1 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | GremioH | 1-1 | 60 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | CruzeiroH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Sao PauloA | 2-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | SantosH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | FlamengoA | 2-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | MirassolA | 1-2 | 9↑ | – | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | PalmeirasH | 1-2 | 21↑ | – | 7.2 | ||
| 01.04.2026 | Atletico ParanaenseH | 3-0 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | RemoA | 4-1 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 18.03.2026 | RB BragantinoH | 2-0 | 39↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | InternacionalA | 0-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | VitoriaH | 1-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 12.02.2026 | Vasco DA GamaA | 0-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 05.02.2026 | FluminenseH | 1-1 | 69 | 3 | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | CorinthiansA | 1-2 | 78 | 2 | 7.6 | ||
| 07.12.2025 | FluminenseA | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | Sport RecifeH | 2-0 | 90 | 1 | 5 | 8.9 | |
| 28.11.2025 | JuventudeA | 1-1 | 100 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 23.11.2025 | Vasco DA GamaH | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 20.11.2025 | Fortaleza ECH | 2-3 | 92 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 08.11.2025 | InternacionalA | 2-2 | 82 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 05.11.2025 | Atletico-MGA | 3-0 | 55 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | Sao PauloA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | InternacionalH | 1-0 | 75 | 3 | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | GremioH | 4-0 | 68 | 1 | – | 7.7 | |
| 17.10.2025 | VitoriaA | 2-1 | 81 | 1 | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | FlamengoH | 1-0 | 57 | 1 | 7.2 | ||
| 02.10.2025 | BotafogoA | 2-1 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | PalmeirasH | 1-0 | 20↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 24.08.2025 | SantosH | 2-0 | 8 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | CorinthiansA | 1-2 | 71 | 2 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | FluminenseH | 3-3 | 82 | 1 | 6.5 | ||
| 02.08.2025 | Sport RecifeA | 0-0 | 80 | 3 | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | JuventudeH | 3-0 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.07.2025 | Fortaleza ECA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.07.2025 | Atletico-MGH | 2-1 | 81 | 2 | 7.3 | ||
| 12.06.2025 | RB BragantinoA | 0-3 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 31.05.2025 | Sao PauloH | 2-1 | 68 | – | 6.6 | ||
| 28.05.2025 | InternacionalA | 2-1 | 23↑ | 1 | 7.0 | ||
| 07.05.2025 | Club NacionalH | 1-3 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | BotafogoH | 1-0 | 39↑ | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | PalmeirasA | 0-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 25.04.2025 | Atletico NacionalH | 1-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | CearaH | 1-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | CruzeiroA | 3-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 13.04.2025 | MirassolH | 1-1 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 09.04.2025 | Club NacionalA | 0-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | SantosA | 2-2 | 66 | – | 6.9 | ||
| 03.04.2025 | InternacionalH | 1-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | CorinthiansH | 1-1 | 54 | 1 | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | Atletico GoianienseH | 2-0 | 71 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 03.12.2024 | CorinthiansA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 |
ŞUT27
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%3.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%48
- Kontra atak6%22
- Açık oyun4%15
- Korner3%11
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak21%78
- Sağ ayak4%15
- Kafa2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 5 %19
- 16-30' 2 %7
- 31-45' 7 %26
- 46-60' 3 %11
- 61-75' 5 %19
- 76-90+' 5 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 194 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2010 dk
İzlemede: Top taşıyan hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.4Serie A 2025
PERFORMANS57.02010 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİStabil+5.3
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
54.3
Baskıcı forvet
53.6
Bağlantı kuran forvet
52.0
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 209 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%73
Dakika
%89
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%74
Dakika
%93
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.77
7.2
94
Performans skoru
42.3
76
56
Başarılı drible / 90
1.66
2.2
76
Kilit pas / 90
1.2
2
60
Asist / 90
0.15
0.32
47
Dakika güvenliği
19.7
74
27
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +31.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Anthony MusabaFenerbahçe · 25
%95
1gol
3asist
58scout
€6.00M
Süper Lig
Kevin MedinaCordoba · 24
%78
2gol
2asist
65scout
Segunda División
Matías FernándezIndepend. Rivadavia · 24
%74
2gol
3asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Nestory IrankundaWatford · 19
%74
4gol
4asist
75scout
Championship
DukLeganes · 25
%68
4gol
5asist
65scout
Segunda División
Samuel LinoFlamengo · 26
%63
4gol
5asist
70scout
Serie A
Severin NiouleBK Hacken · 20
%61
2gol
1asist
67scout
Allsvenskan
MarinhoFortaleza EC · 35
%60
1gol
2asist
49scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

