Cristian Volpato
Italy · Midfielder

Cristian Volpato

YAŞ22
BOY187
KULÜPSassuolo
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut42.22 / 90
Kilit pas42.22 / 90
Başarılı dripling126.67 / 90
Kazanılan ikili1810.00 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.61
Asist 0.000.00
Şut 2.223.04
Kilit pas 2.224.86
Başarılı dripling 6.671.22
Kazanılan ikili 10.004.86
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
23. Serie A2025 · Sassuolo · 14 maç 4asist23.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Coppa Italia Primavera2022/2023 · Italy
🏆 UEFA Conference League2021/2022 · Europe
🥈 UEFA Europa League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈 Campionato Primavera 12021/2022 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
2021 1 2022 2 2023 1 2025 6 2026 1
GolAsist
2026/27 6 310 1 0 7.28
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupAustralia 4 162 0 0 6.90
Serie ASassuolo 2 148 1 0 7.70
Şut9%56 isabet
Kilit pas12
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan26%49
Müdahale3
Faul45 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1142 yedek
G+A / 900.29
Kart1
2025/26 33 1.112 2 4 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASassuolo 32 1.081 2 4 6.77
Coppa ItaliaSassuolo 1 31 0 0 6.90
Şut14%50 isabet
Kilit pas24
Drible28%48 başarı
İkili kazanılan56%41
Müdahale12
Faul1711 kazanılan
İlk 111122 yedek
G+A / 900.49
Kart4
2023/24 37 639 1 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASassuolo 37 639 1 0 6.69
Şut9%67 isabet
Kilit pas17
Drible25%54 başarı
İkili kazanılan57%46
Müdahale16
Faul159 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11532 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2022/23 48 357 1 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 34 230 1 1 6.86
UEFA Europa LeagueAS Roma 14 127 0 0 6.53
Şut3%33 isabet
Kilit pas7
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan21%45
Müdahale5
Faul97 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11345 yedek
G+A / 900.5
Kart1
2021/22 8 42 1 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 8 42 1 0 6.80
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%38
Müdahale1
Faul11 kazanılan
G+A / 902.14
TOPLAM GOL7
İLK 112797 yedek girdi
KART6
FORMA62
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 2 %29
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %43
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 46 4-2-3-1 — 30 3-4-2-1 — 28 3-5-2 — 7 3-4-1-2 — 6 3-1-4-2 — 1 118 maç
  • 4-3-346%39
  • 4-2-3-130%25
  • 3-4-2-128%24
  • 3-5-27%6
  • 3-4-1-26%5
  • 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 TorinoH 2-1 60 1 3 8.2
23.08.2026 AtalantaA 2-1 88 2 7.2
03.07.2026 EgyptH 1-1 74 2 7.3
26.06.2026 ParaguayA 0-0 58 1 6.5
19.06.2026 USAA 2-0 30 1 6.9
14.06.2026 TürkiyeH 2-0
24.05.2026 ParmaA 1-0 4
17.05.2026 LecceH 2-3 21 6.3
08.05.2026 TorinoA 2-1 63 7.0
03.05.2026 AC MilanH 2-0 32 6.5
26.04.2026 FiorentinaA 0-0 65 2 6.9
17.04.2026 ComoH 2-1 64 1 2 7.5
12.04.2026 GenoaA 2-1 20 6.6
04.04.2026 CagliariH 2-1 58 6.3
21.03.2026 JuventusA 1-1 69 6.9
15.03.2026 BolognaH 0-1 38 1 6.5
09.03.2026 LazioA 2-1
01.03.2026 AtalantaH 2-1
20.02.2026 VeronaH 3-0
15.02.2026 UdineseA 1-2 12 6.9
08.02.2026 InterH 0-5
31.01.2026 PisaA 1-3 7
25.01.2026 CremoneseH 1-0
28.12.2025 BolognaA 1-1 71 1 6.9
21.12.2025 TorinoH 0-1 78 2 6.7
14.12.2025 AC MilanA 2-2 87 6.3
06.12.2025 FiorentinaH 3-1 78 1 1 1 8.0
28.11.2025 ComoA 2-0 39 1 6.5
24.11.2025 PisaH 2-2 9 1 7.3
30.10.2025 CagliariA 1-2 85 1 3 6.5
26.10.2025 AS RomaH 0-1 30 6.9
18.10.2025 LecceA 0-0
03.10.2025 VeronaA 0-1 59 6.3
28.09.2025 UdineseH 3-1
21.09.2025 InterA 2-1 21 7.0
14.09.2025 LazioH 1-0 26 6.6
29.08.2025 CremoneseA 3-2 45 1 6.6
23.08.2025 NapoliH 0-2
15.08.2025 CatanzaroH 1-0 31 1 6.9
26.05.2024 LazioA 1-1 75 1 6.3
19.05.2024 CagliariH 0-2
12.05.2024 GenoaA 2-1 22 1 7.2
04.05.2024 InterH 1-0
28.04.2024 FiorentinaA 5-1 45 6.7
21.04.2024 LecceH 0-3 45 6.6
14.04.2024 AC MilanH 3-3 45 1 6.5
05.04.2024 SalernitanaA 2-2
01.04.2024 UdineseH 1-1 1
17.03.2024 AS RomaA 1-0 18 6.9
09.03.2024 FrosinoneH 1-0
03.03.2024 VeronaA 1-0 14 6.7
28.02.2024 NapoliH 1-6 34 6.7
24.02.2024 EmpoliH 2-3 68 6.3
17.02.2024 AtalantaA 3-0 18 6.7
03.02.2024 BolognaA 4-2 59 1 1 7.3
28.01.2024 MonzaA 1-0 18 1 6.9
16.01.2024 JuventusA 3-0 20 1 6.3
06.01.2024 FiorentinaH 1-0
30.12.2023 AC MilanA 1-0 25 1 6.7
22.12.2023 GenoaH 1-2 30 6.3
ŞUT28
GOL4
xG2.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
25' · xG 0.171 90' · xG 0.305 57' · xG 0.04 42' · xG 0.113 · GOL 64' · xG 0.045 61' · xG 0.081 29' · xG 0.097 26' · xG 0.024 70' · xG 0.056 59' · xG 0.029 62' · xG 0.067 50' · xG 0.018 46' · xG 0.024 39' · xG 0.06 77' · xG 0.482 14' · xG 0.012 · GOL 78' · xG 0.033 44' · xG 0.034 31' · xG 0.02 24' · xG 0.047 13' · xG 0.191 62' · xG 0.153 65' · xG 0.037 43' · xG 0.052 48' · xG 0.07 32' · xG 0.032 · GOL 18' · xG 0.044 13' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 22 (%79) Kontra atak — 4 (%14) Korner — 1 (%4) Açık oyun — 1 (%4) 28 şut
  • Asist sonrası22%79
  • Kontra atak4%14
  • Korner1%4
  • Açık oyun1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 18 (%64) Sağ ayak — 10 (%36) 28 şut
  • Sol ayak18%64
  • Sağ ayak10%36
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 3 16-30' — 5 31-45' — 6 46-60' — 5 61-75' — 6 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 3 %11
  • 16-30' 5 %18
  • 31-45' 6 %21
  • 46-60' 5 %18
  • 61-75' 6 %21
  • 76-90+' 3 %11
AKSİYON HARİTASI1113 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 14 15 15 15 17 17 17 17 20 22 23 27 29 29 29 32 36 37 39
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 10 10 10 10 11 12 12 12 13 14 16 17 17 20 21 22 25 25 31 31
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 7 10 12 12 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 4 4 4 5 5 10 10 11 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1113
Pas 720 Pas — 720 (%67) Top te… 82 Top teması — 82 (%8) Faul 70 Faul — 70 (%6) Çalım 65 Çalım — 65 (%6) Top kaz… 57 Top kazanma — 57 (%5) Kurtarılan şut — 27 (%3) Müdahale — 16 (%1) Top kaptırma — 16 (%1) Korner kazandırma — 15 (%1) Pas arası — 11 (%1)
  • Pas720%67
  • Top teması82%8
  • Faul70%6
  • Çalım65%6
  • Top kazanma57%5
  • Kurtarılan şut27%3
  • Müdahale16%1
  • Top kaptırma16%1
  • Korner kazandırma15%1
  • Pas arası11%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 132 maç
Sassuolo 72maç 2023–2026
Australia 4maç 2026
Italy U21 2024–2025
AS Roma 56maç 2021–2022
Italy U19 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Roma Sassuolo €7.50m
2022-10-01 Roma U19 Roma -
2021-07-01 Roma U18 Roma U19 -
2020-09-01 Roma U17 Roma U18 -
2020-01-21 West Sydney Yth Roma U17 €116k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
02.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Coppa Italia2023 · Sassuolo 2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1081 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.4Serie A 2025
PERFORMANS72.11081 dk
KARARİzlemeye değer73/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 86.1
Numara 10 84.3
Box-to-box orta saha 79.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %96
Dakika %66
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %96
Dakika %78
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.83 1.8 100
Dakika güvenliği 84.1 76 100
Performans skoru 72.1 76 95
Asist / 90 0.33 0.28 100
Ortalama rating 6.77 7.2 94
Başarılı drible / 90 2 1.5 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam