S. El Shaarawy
Italy · Attacker

S. El Shaarawy

YAŞ33
BOY178 cm
KİLO72 kg
KULÜPGenoa
DOĞUM YERİSavona
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.28
Şut 0.001.65
Kilit pas 0.001.24
Başarılı dripling 0.001.65
Kazanılan ikili 0.004.82
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 UEFA Europa League2023 · AS Roma · 13 maç 5asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA Conference League2021/2022 · Europe
🏆 FA Cup2019 · China-Pr
🏆 Super Cup2011/2012 · Italy
🥈 UEFA Europa League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈 Serie A2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈 Serie A2011/2012 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
2020 3 2021 7 2022 11 2023 12 2024 7 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 1 0 0 0
İlk 111
2025/26 39 972 1 2 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 31 654 0 2 6.68
UEFA Europa LeagueAS Roma 8 318 1 0 6.89
Şut22%45 isabet
Kilit pas15
Drible14%41 başarı
İkili kazanılan49%41
Müdahale12
Faul1413 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11831 yedek
G+A / 900.28
Kart3
Kaptan4maçta
2024/25 47 1.498 3 4 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 36 1.119 3 4 6.84
UEFA Europa LeagueAS Roma 11 379 0 0 6.88
Şut27%56 isabet
Kilit pas17
Drible22%52 başarı
İkili kazanılan65%48
Müdahale19
Faul1216 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111532 yedek
G+A / 900.42
Kart2
Kaptan1maçta
2023/24 52 2.700 3 9 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 38 1.750 3 4 6.89
UEFA Europa LeagueAS Roma 14 950 0 5 7.25
Şut48%33 isabet
Kilit pas38
Drible33%45 başarı
İkili kazanılan118%51
Müdahale35
Faul1538 kazanılan
Ofsayt10
İlk 113022 yedek
G+A / 900.4
Kart2
2022/23 47 2.046 9 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 34 1.520 7 2 6.91
UEFA Europa LeagueAS Roma 13 526 2 0 7.08
Şut39%67 isabet
Kilit pas36
Drible42%45 başarı
İkili kazanılan123%50
Müdahale31
Faul2426 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111829 yedek
G+A / 900.48
Kart3
2021/22 43 1.509 6 1 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 31 1.054 3 0 6.91
UEFA Europa Conference LeagueAS Roma 12 455 3 1 7.36
Şut41%51 isabet
Kilit pas41
Drible32%58 başarı
İkili kazanılan89%55
Müdahale20
Faul1421 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111330 yedek
G+A / 900.42
Kart2
Kaptan1maçta
2020/21 16 693 2 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 12 572 1 1 6.88
UEFA Europa LeagueAS Roma 4 121 1 0 6.67
Şut16%69 isabet
Kilit pas19
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan31%42
Müdahale8
Faul810 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1179 yedek
G+A / 900.39
Kart1
TOPLAM GOL19
İLK 1172136 yedek girdi
KART14
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA92
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 3 %16
  • 61-75' 2 %11
  • 76-90+' 10 %53
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 98 3-5-2 — 33 4-2-3-1 — 20 3-4-1-2 — 17 4-3-3 — 14 3-1-4-2 — 7 189 maç
  • 3-4-2-198%52
  • 3-5-233%17
  • 4-2-3-120%11
  • 3-4-1-217%9
  • 4-3-314%7
  • 3-1-4-27%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 ComoH 1-4 0 0
24.05.2026 VeronaA 0-2 20 6.3
17.05.2026 LazioH 2-0 40 1 6.3
04.05.2026 FiorentinaH 4-0 22 6.9
25.04.2026 BolognaA 0-2
18.04.2026 AtalantaH 1-1 60 1 7.3
10.04.2026 PisaH 3-0 44 7.2
05.04.2026 InterA 5-2 26 6.6
22.03.2026 LecceH 1-0
19.03.2026 BolognaH 3-4 57 6.7
15.03.2026 ComoA 2-1 56 7.2
12.03.2026 BolognaA 1-1
08.03.2026 GenoaA 2-1
01.03.2026 JuventusH 3-3
10.01.2026 SassuoloH 2-0 56 1 3 7.5
06.01.2026 LecceA 0-2 60 6.9
03.01.2026 AtalantaA 1-0 24 6.5
29.12.2025 GenoaH 3-1 33 2 6.3
20.12.2025 JuventusA 2-1 17 6.6
15.12.2025 ComoH 1-0 17 6.2
11.12.2025 CelticAC 0-3 69 2 6.9
07.12.2025 CagliariA 1-0
30.11.2025 NapoliH 0-1 8 6.2
27.11.2025 FC MidtjyllandH 2-1 28 1 4 8.3
23.11.2025 CremoneseA 1-3 30 1 6.9
09.11.2025 UdineseH 2-0 16 1 6.7
06.11.2025 RangersA 0-2 24 1 6.3
02.11.2025 AC MilanA 1-0
29.10.2025 ParmaH 2-1
26.10.2025 SassuoloA 0-1
23.10.2025 PlzenH 1-2 60 2 7.2
18.10.2025 InterH 0-1
05.10.2025 FiorentinaA 1-2
02.10.2025 LilleH 0-1 35 1 6.6
28.09.2025 VeronaH 2-0 8 1 6.3
24.09.2025 NiceAC 1-2 45 6.2
21.09.2025 LazioA 0-1
14.09.2025 TorinoH 0-1 11 1 6.9
30.08.2025 PisaAC 0-1 45 6.7
23.08.2025 BolognaHC 1-0 61 2 6.2
25.05.2025 TorinoA 0-2 18 6.6
18.05.2025 AC MilanH 3-1 10 1 1 6.6
12.05.2025 AtalantaA 2-1 11 6.3
04.05.2025 FiorentinaH 1-0 13 6.3
27.04.2025 InterA 0-1 11 6.6
19.04.2025 VeronaH 1-0 8 6.9
13.04.2025 LazioA 1-1 2
06.04.2025 JuventusH 1-1 61 3 7.2
29.03.2025 LecceA 0-1 12 6.5
16.03.2025 CagliariH 1-0 35 6.3
13.03.2025 Athletic ClubA 3-1 11 7.2
09.03.2025 EmpoliA 0-1
06.03.2025 Athletic ClubH 2-1 30 6.7
02.03.2025 ComoH 2-1 45 1 6.7
24.02.2025 MonzaH 4-0
20.02.2025 FC PortoH 3-2 87 7.0
16.02.2025 ParmaA 0-1
13.02.2025 FC PortoA 1-1 45 6.9
09.02.2025 VeneziaA 0-1 58 7.3
02.02.2025 NapoliH 1-1 55 1 6.7
ŞUT18
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.09 63' · xG 0.046 90' · xG 0.246 · GOL 58' · xG 0.1 68' · xG 0.096 37' · xG 0.031 90' · xG 0.366 54' · xG 0.096 43' · xG 0.024 82' · xG 0.049 73' · xG 0.039 65' · xG 0.006 79' · xG 0.022 86' · xG 0.165 57' · xG 0.043 23' · xG 0.021 90' · xG 0.018 83' · xG 0.025
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%33) Açık oyun — 3 (%17) Korner — 3 (%17) Kontra atak — 2 (%11) Taç sonrası — 2 (%11) Serbest vuruş — 1 (%6) Diğer — 1 (%6) 18 şut
  • Asist sonrası6%33
  • Açık oyun3%17
  • Korner3%17
  • Kontra atak2%11
  • Taç sonrası2%11
  • Serbest vuruş1%6
  • Diğer1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%89) Kafa — 1 (%6) Sol ayak — 1 (%6) 18 şut
  • Sağ ayak16%89
  • Kafa1%6
  • Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %6
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 3 %17
  • 61-75' 4 %22
  • 76-90+' 8 %44
AKSİYON HARİTASI443 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 10 10 11 11 11 11 12 12 13 13 20 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 8 8 8 10 11 11 11 12 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3 5 5 5 5 5 5 7 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 5 5 5 5 6 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR443
Pas 273 Pas — 273 (%65) Top tem… 29 Top teması — 29 (%7) Top k… 23 Top kazanma — 23 (%6) Çalım 19 Çalım — 19 (%5) Faul 18 Faul — 18 (%4) Hava topu — 16 (%4) Korner kazandırma — 12 (%3) Top kaptırma — 10 (%2) İsabetsiz şut — 10 (%2) Müdahale — 7 (%2)
  • Pas273%65
  • Top teması29%7
  • Top kazanma23%6
  • Çalım19%5
  • Faul18%4
  • Hava topu16%4
  • Korner kazandırma12%3
  • Top kaptırma10%2
  • İsabetsiz şut10%2
  • Müdahale7%2
PİYASA DEĞERİ€2.50M-28.6%
KAÇIRDIĞI MAÇ29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 245 maç
Genoa 1maç 2026
AS Roma 244maç 2020–2025
Italy 2012–2024
AC Milan 2011–2014
Italy U21 2013
Italy U19 2011
Padova 2010
Italy U17 2009
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 AS Roma El Shaarawy Stephan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok 6 maç
02.2026 Aşil tendonu sakatlığıŞüpheli 1 maç
10.2024 Baldır sakatlığıKadroda yok 7 maç
05.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
09.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 12 maç
05.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Genoa CFC %50 2026-09-02
SC Corinthians %50 2026-08-25
Valencia CF %50 2026-08-17
Bursaspor %50 2026-06-24
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 654 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.7Serie A 2025
PERFORMANS51.3654 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 67.6
Bağlantı kuran forvet 66.0
Baskıcı forvet 60.9
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %65
Dakika %53
Değer / getiri %80
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %67
Dakika %70
Değer / getiri %91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.68 7.2 93
Performans skoru 51.3 76 68
Asist / 90 0.28 0.32 88
Başarılı drible / 90 1.65 2.2 75
Kilit pas / 90 1.24 2 62
Dakika güvenliği 27.2 74 37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam