Charles Andreas Brym
Canada · Attacker

Charles Andreas Brym

YAŞ27
BOY182
KİLO68
KULÜPNAC Breda
DOĞUM YERİColombes
LİGCONCACAF Gold Cup
BU SEZON2G · 4A
Gol20.12 / 90
Asist40.24 / 90
Şut321.91 / 90
Kilit pas231.38 / 90
Başarılı dripling301.80 / 90
Kazanılan ikili1076.40 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 54 forvetler
Gol — %19 (0.12) Şut — %57 (1.9) Asist — %85 (0.24) Kilit pas — %62 (1.38) Drible — %91 (1.80) İkili mücadele — %58 (%45) 62 ORT. % 19 57 85 62 91 58
  • Gol 0.12 %19
  • Şut 1.9 %57
  • Asist 0.24 %85
  • Kilit pas 1.38 %62
  • Drible 1.80 %91
  • İkili mücadele %45 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1504 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
39. Eredivisie2025 · NAC Breda · 6 maç 3asist39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Concacaf Nations LeagueNone · N/C America · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations League2022/2023 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
2021 1 2022 0 2023 6 2024 6 2025 6
GolAsist
2025/26 30 1.504 2 4 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNAC Breda 30 1.504 2 4 6.69
Şut32%41 isabet
Kilit pas23
Drible30%51 başarı
İkili kazanılan107%45
Müdahale17
Faul2240 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111713 yedek
G+A / 900.36
Kart4
2024/25 33 1.617 3 3 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAlmere City FC 17 1.301 3 2 6.91
EredivisieSparta Rotterdam 16 316 0 1 6.53
Şut30%53 isabet
Kilit pas19
Drible21%50 başarı
İkili kazanılan108%37
Müdahale10
Faul2641 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111815 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2023/24 34 1.399 4 2 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieSparta Rotterdam 34 1.399 4 2 6.78
Şut24%67 isabet
Kilit pas14
Drible17%33 başarı
İkili kazanılan81%38
Müdahale15
Faul1526 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111222 yedek
G+A / 900.39
Kart1
2022/23 4 16 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieSparta Rotterdam 4 16 0 0 6.20
İkili kazanılan1%17
Faul11 kazanılan
2021/22 4 325 1 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFC Eindhoven 4 325 1 0 6.65
Şut7%57 isabet
Kilit pas2
Drible9%38 başarı
İkili kazanılan18%36
Müdahale1
Faul56 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.28
Kart2
TOPLAM GOL5
İLK 113528 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %40
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 41 5-3-2 — 9 4-3-3 — 5 4-3-1-2 — 2 4-4-2 — 2 3-4-1-2 — 1 60 maç
  • 4-2-3-141%68
  • 5-3-29%15
  • 4-3-35%8
  • 4-3-1-22%3
  • 4-4-22%3
  • 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 AZ AlkmaarA 3-3 23 6.3
11.05.2026 HeerenveenH 2-0
02.05.2026 UtrechtA 2-0
25.04.2026 AjaxH 0-2 56 2 6.3
12.04.2026 Fortuna SittardA 1-1
05.04.2026 Sparta RotterdamH 0-0 55 1 6.3
21.03.2026 PEC ZwolleA 2-1 68 2 6.0
15.03.2026 GO Ahead EaglesA 6-0 88 6.3
08.03.2026 FeyenoordH 3-3 91 2 5.9
27.02.2026 TelstarA 3-0 92 6.9
21.02.2026 FC VolendamH 1-0 87 2 6.6
14.02.2026 HeraclesA 0-1 84 1 6.9
06.02.2026 ExcelsiorH 0-2 73 3 6.6
30.01.2026 TwenteH 2-2 95 1 4 8.3
24.01.2026 PSV EindhovenA 2-2 78 1 2 7.9
17.01.2026 NEC NijmegenH 3-4 90 1 7.2
10.01.2026 GroningenA 0-0 85 7.3
20.12.2025 TelstarH 0-1
14.12.2025 UtrechtH 1-1
07.12.2025 Sparta RotterdamA 1-0 24 2 6.2
29.11.2025 ExcelsiorA 1-0 60 1 6.5
22.11.2025 PSV EindhovenH 0-1 80 5 6.7
08.11.2025 FC VolendamA 2-1 29 1 6.2
01.11.2025 GO Ahead EaglesH 1-0
24.10.2025 HeerenveenA 3-3 8 1 6.9
18.10.2025 PEC ZwolleH 2-2 65 1 6.9
03.10.2025 GroningenH 1-2 32 1 7.3
27.09.2025 AjaxA 2-1 16 1 6.6
13.09.2025 TwenteA 2-2 80 1 1 6.5
31.08.2025 AZ AlkmaarH 0-1 45 1 5.9
18.05.2025 AZ AlkmaarA 1-1 81 6.6
14.05.2025 Fortuna SittardH 1-1 90 3 7.3
10.05.2025 Sparta RotterdamH 0-3 90 6.9
27.04.2025 GO Ahead EaglesH 0-0 90 3 7.0
19.04.2025 HeerenveenA 2-1 28 1 6.6
12.04.2025 PSV EindhovenA 5-0 75 6.3
05.04.2025 PEC ZwolleH 2-2 66 1 6.5
29.03.2025 Willem IIA 0-2 89 1 2 7.6
14.03.2025 NAC BredaH 1-1 84 1 2 6.9
09.03.2025 TwenteA 1-0 84 2 6.6
02.03.2025 AjaxH 0-1 84 1 6.9
22.02.2025 FeyenoordA 2-1 78 1 1 7.3
16.02.2025 NEC NijmegenA 2-2 86 2 7.5
09.02.2025 UtrechtA 0-1 76 1 1 7.3
02.02.2025 WaalwijkH 1-4 51 1 3 7.9
19.01.2025 HeraclesH 0-2 80 2 6.0
12.01.2025 GroningenA 0-0 69 6.3
22.12.2024 AjaxH 0-2 11 1 6.3
15.12.2024 NEC NijmegenA 1-1
07.12.2024 NAC BredaH 0-2 10 1 6.5
30.11.2024 PEC ZwolleA 1-0 8 6.2
24.11.2024 AZ AlkmaarH 1-2
09.11.2024 GroningenA 1-0 8 1 6.3
03.11.2024 UtrechtH 1-4 88 7.0
26.10.2024 HeerenveenA 2-0 13 6.3
19.10.2024 Almere City FCH 2-2 90 1 1 7.2
28.09.2024 Fortuna SittardH 1-1
21.09.2024 WaalwijkA 1-2 12 1 6.3
15.09.2024 GO Ahead EaglesH 1-2 45 1 6.7
31.08.2024 Willem IIA 1-2
ŞUT43
GOL2
xG5.0
xG FARKI-3.0under performing
DÖNÜŞÜM%4.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
30' · xG 0.033 16' · xG 0.071 9' · xG 0.024 78' · xG 0.17 27' · xG 0.02 65' · xG 0.031 34' · xG 0.024 50' · xG 0.012 41' · xG 0.016 7' · xG 0.114 53' · xG 0.012 39' · xG 0.02 65' · xG 0.045 2' · xG 0.037 2' · xG 0.029 45' · xG 0.613 · GOL 45' · xG 0.682 87' · xG 0.047 81' · xG 0.112 61' · xG 0.157 · GOL 29' · xG 0.012 37' · xG 0.018 36' · xG 0.111 3' · xG 0.076 72' · xG 0.112 59' · xG 0.044 55' · xG 0.013 90' · xG 0.08 88' · xG 0.118 85' · xG 0.144 85' · xG 0.03 71' · xG 0.303 70' · xG 0.018 29' · xG 0.015 24' · xG 0.057 14' · xG 0.112 90' · xG 0.079 86' · xG 0.057 3' · xG 0.299 56' · xG 0.788 66' · xG 0.025 19' · xG 0.085 2' · xG 0.108
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%37) Korner — 13 (%30) Kontra atak — 4 (%9) Açık oyun — 4 (%9) Duran top — 3 (%7) Taç sonrası — 2 (%5) Diğer — 1 (%2) 43 şut
  • Asist sonrası16%37
  • Korner13%30
  • Kontra atak4%9
  • Açık oyun4%9
  • Duran top3%7
  • Taç sonrası2%5
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 29 (%67) Sol ayak — 7 (%16) Kafa — 7 (%16) 43 şut
  • Sağ ayak29%67
  • Sol ayak7%16
  • Kafa7%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR43 şut
1-15' — 8 16-30' — 7 31-45' — 7 46-60' — 5 61-75' — 7 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 8 %19
  • 16-30' 7 %16
  • 31-45' 7 %16
  • 46-60' 5 %12
  • 61-75' 7 %16
  • 76-90+' 9 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 105 maç
NAC Breda 30maç 2025
Sparta Rotterdam 54maç 2022–2024
Almere City FC 17maç 2024
FC Eindhoven 4maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-22 Almere City FC NAC Breda
2025-07-21 Almere City FC NAC Breda
2025-07-20 Almere City FC NAC Breda
2025-01-04 Sparta Rotterdam Almere City FC
2023-07-01 FC Eindhoven Sparta Rotterdam
2023-06-30 FC Eindhoven Sparta R. End of loan
2022-08-29 Sparta Rotterdam FC Eindhoven
2022-07-01 FC Eindhoven Sparta R. €250k
2022-06-09 FC Eindhoven Sparta Rotterdam
2021-08-30 Royal Excel Mouscron FC Eindhoven
2021-08-30 Mouscron FC Eindhoven free transfer
2020-08-01 LOSC Lille B Mouscron free transfer
2020-01-01 B SAD U23 LOSC Lille B End of loan
2019-07-29 LOSC Lille B B SAD U23 loan transfer
2018-01-31 Lille
2018-01-31 Zulte U19 LOSC Lille B free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 Omuz sakatlığıKadroda yok 2 maç
08.2025 Arm injuryKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1504 dk

İzlemede: Top taşıyan hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.4Eredivisie 2025
PERFORMANS58.11504 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 82.3
Bağlantı kuran forvet 81.3
Baskıcı forvet 78.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %70
Dakika %86
Değer / getiri %19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %75
Dakika %87
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 74 100
Ortalama rating 6.69 7.2 93
Performans skoru 58.1 76 76
Başarılı drible / 90 1.8 2.2 82
Kilit pas / 90 1.38 2 69
Asist / 90 0.24 0.32 75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam