M'Bala Nzola
Angola · Attacker

M'Bala Nzola

YAŞ29
BOY185
KİLO91
KULÜPSassuolo
DOĞUM YERİBuco-Zau
LİGSerie A
BU SEZON4G · 1A
Gol30.25 / 90
Asist00.00 / 90
Şut201.69 / 90
Kilit pas151.27 / 90
Başarılı dripling141.19 / 90
Kazanılan ikili716.01 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 64 forvetler
Gol — %38 (0.23) Şut — %40 (1.6) Asist — %24 (0.06) Kilit pas — %62 (1.22) Drible — %70 (1.11) İkili mücadele — %73 (%46) 51 ORT. % 38 40 24 62 70 73
  • Gol 0.23 %38
  • Şut 1.6 %40
  • Asist 0.06 %24
  • Kilit pas 1.22 %62
  • Drible 1.11 %70
  • İkili mücadele %46 %73
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1545 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 UEFA Europa Conference League2025 · Fiorentina · 32 maç 13gol2.
5. Serie A2022 · Spezia · 32 maç 13gol5.
10. Coppa Italia2022 · Spezia · 2 maç 2gol10. 1asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 UEFA Conference League2023/2024 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 15 G+A
2020 14 2021 3 2022 15 2023 10 2024 7 2025 5
GolAsist
2025/26 34 1.657 4 1 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APisa 16 1.063 3 0 6.66
Serie ASassuolo 15 482 1 1 6.59
Africa Cup of NationsAngola 2 87 0 0 6.30
Coppa ItaliaPisa 1 25 0 0 6.30
Şut29%38 isabet
Kilit pas23
Drible20%53 başarı
İkili kazanılan100%46
Müdahale8
Faul3227 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı21 kaçan
İlk 111618 yedek
G+A / 900.27
Kart31
2024/25 24 1.474 6 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lens 22 1.464 6 1 6.63
UEFA Europa Conference LeagueLens 2 10 0 0 6.70
Şut39%46 isabet
Kilit pas21
Drible14%37 başarı
İkili kazanılan71%33
Müdahale5
Faul3113 kazanılan
Ofsayt24
İlk 11168 yedek
G+A / 900.43
Kart31
2023/24 47 2.025 6 4 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFiorentina 34 1.550 3 3 6.75
UEFA Europa Conference LeagueFiorentina 13 475 3 1 6.81
Şut33%55 isabet
Kilit pas26
Drible15%43 başarı
İkili kazanılan108%35
Müdahale16
Faul4612 kazanılan
Ofsayt24
Penaltı2
İlk 111928 yedek
G+A / 900.44
Kart3
2022/23 32 2.743 13 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASpezia 32 2.743 13 2 6.76
Şut57%44 isabet
Kilit pas28
Drible30%39 başarı
İkili kazanılan128%34
Müdahale12
Faul6043 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı31 kaçan
İlk 11302 yedek
G+A / 900.49
Kart8
2021/22 26 1.064 2 1 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASpezia 26 1.064 2 1 6.57
Şut18%72 isabet
Kilit pas10
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan53%32
Müdahale2
Faul307 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111016 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2020/21 25 1.898 11 3 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASpezia 25 1.898 11 3 6.96
Şut36%50 isabet
Kilit pas22
Drible26%62 başarı
İkili kazanılan106%36
Müdahale12
Faul5527 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı4
İlk 11214 yedek
G+A / 900.66
Kart5
TOPLAM GOL5022 penaltı
İLK 119866 yedek girdi
KART23
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR50 gol
1-15' — 6 16-30' — 3 31-45' — 10 46-60' — 2 61-75' — 11 76-90+' — 18 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 18 76-90+'
  • 1-15' 6 %12
  • 16-30' 3 %6
  • 31-45' 10 %20
  • 46-60' 2 %4
  • 61-75' 11 %22
  • 76-90+' 18 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 60 4-3-3 — 39 3-5-2 — 35 5-3-2 — 7 3-4-1-2 — 6 3-4-2-1 — 6 153 maç
  • 4-2-3-160%39
  • 4-3-339%25
  • 3-5-235%23
  • 5-3-27%5
  • 3-4-1-26%4
  • 3-4-2-16%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 ParmaA 1-0 21 6.5
17.05.2026 LecceH 2-3 63 1 6.2
08.05.2026 TorinoA 2-1 17 6.2
03.05.2026 AC MilanH 2-0 84 3 6.7
26.04.2026 FiorentinaA 0-0 12 6.3
17.04.2026 ComoH 2-1 76 1 1 2 8.3
12.04.2026 GenoaA 2-1
04.04.2026 CagliariH 2-1 10 6.3
21.03.2026 JuventusA 1-1 17 6.3
15.03.2026 BolognaH 0-1 38 6.3
09.03.2026 LazioA 2-1 68 1 6.7
01.03.2026 AtalantaH 2-1 13 6.9
20.02.2026 VeronaH 3-0 19 6.7
15.02.2026 UdineseA 1-2 24 6.2
08.02.2026 InterH 0-5 20 6.6
06.01.2026 ComoH 0-3 96 2 5.9
03.01.2026 GenoaA 1-1 18 6.5
29.12.2025 EgyptH 0-0 11 1 6.3
22.12.2025 South AfricaA 2-1 76 6.3
08.12.2025 ParmaH 0-1 93 3 6.2
30.11.2025 InterH 0-2 89 2 7.0
24.11.2025 SassuoloA 2-2 57 1 1 7.0
07.11.2025 CremoneseH 1-0 89 4 6.5
02.11.2025 TorinoA 2-2 24 6.2
30.10.2025 LazioH 0-0 90 7.0
24.10.2025 AC MilanA 2-2 90 1 1 8.0
18.10.2025 VeronaH 0-0 90 2 6.7
05.10.2025 BolognaA 4-0 77 6.2
28.09.2025 FiorentinaH 0-0 68 3 7.0
22.09.2025 NapoliA 3-2 75 1 2 6.9
14.09.2025 UdineseH 0-1 45 6.5
30.08.2025 AS RomaH 0-1 25 6.2
24.08.2025 AtalantaA 1-1 37 6.7
17.08.2025 CesenaH 0-0 25 1 6.3
11.04.2025 ReimsH 0-2 13 6.3
30.03.2025 LilleA 1-0 90 2 6.3
15.03.2025 RennesH 1-0 45 6.3
23.02.2025 NantesA 3-1 16 1 5.2
16.02.2025 StrasbourgH 0-2 90 6.3
08.02.2025 NiceA 2-0 82 4 6.5
31.01.2025 MontpellierA 0-2 89 1 3 7.3
26.01.2025 AngersH 1-0 81 3 5.9
18.01.2025 Paris Saint GermainH 1-2 90 1 1 7.3
12.01.2025 Le HavreA 1-2 22 6.2
05.01.2025 ToulouseH 0-1 90 3 6.0
14.12.2024 AuxerreA 2-2 90 1 2 7.0
08.12.2024 MontpellierH 2-0 61 1 1 7.2
29.11.2024 ReimsA 0-2 88 1 4 7.2
23.11.2024 MarseilleH 1-3 90 4 7.2
02.11.2024 Paris Saint GermainA 1-0 90 6.6
26.10.2024 LilleH 0-2 71 6.6
19.10.2024 Saint EtienneA 0-2 64 2 6.2
06.10.2024 StrasbourgA 2-2 90 1 4 7.3
28.09.2024 NiceH 0-0 78 3 6.9
21.09.2024 RennesA 1-1 34 1 2 7.5
01.09.2024 MonacoA 1-1
29.08.2024 PanathinaikosA 2-0 10 6.7
22.08.2024 PanathinaikosH 2-1
29.05.2024 Olympiakos PiraeusA 1-0 61 6.7
23.05.2024 CagliariA 2-3 16 6.5
ŞUT39
GOL4
xG7.2
xG FARKI-3.2under performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
60' · xG 0.161 55' · xG 0.453 52' · xG 0.023 44' · xG 0.574 · GOL 76' · xG 0.091 55' · xG 0.101 7' · xG 0.084 90' · xG 0.033 27' · xG 0.024 25' · xG 0.173 89' · xG 0.035 85' · xG 0.788 41' · xG 0.126 16' · xG 0.019 4' · xG 0.788 · GOL 77' · xG 0.042 63' · xG 0.255 2' · xG 0.075 90' · xG 0.039 88' · xG 0.302 58' · xG 0.638 50' · xG 0.073 47' · xG 0.1 70' · xG 0.088 78' · xG 0.164 59' · xG 0.009 53' · xG 0.016 10' · xG 0.025 58' · xG 0.092 28' · xG 0.075 86' · xG 0.606 · GOL 60' · xG 0.788 · GOL 45' · xG 0.016 45' · xG 0.028 8' · xG 0.037 60' · xG 0.051 13' · xG 0.088 6' · xG 0.105 55' · xG 0.046
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 22 (%56) Kontra atak — 7 (%18) Açık oyun — 4 (%10) Penaltı — 3 (%8) Duran top — 2 (%5) Korner — 1 (%3) 39 şut
  • Asist sonrası22%56
  • Kontra atak7%18
  • Açık oyun4%10
  • Penaltı3%8
  • Duran top2%5
  • Korner1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 26 (%67) Kafa — 9 (%23) Sağ ayak — 2 (%5) Diğer — 2 (%5) 39 şut
  • Sol ayak26%67
  • Kafa9%23
  • Sağ ayak2%5
  • Diğer2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
1-15' — 7 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 13 61-75' — 2 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 46-60'
  • 1-15' 7 %18
  • 16-30' 4 %10
  • 31-45' 4 %10
  • 46-60' 13 %33
  • 61-75' 2 %5
  • 76-90+' 9 %23
AKSİYON HARİTASI1168 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 13 14 14 14 14 14 14 14 15 16 16 16 17 17 18 19 20 20 21 22 24 24 24 24 24 29 31
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 8 8 8 8 8 8 8 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 13 13 14 16 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 12 12 12 12 12 14 14 15 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 5 5 5 10 10 10 10 10 11 14 14 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1168
Pas 454 Pas — 454 (%41) Top teması 163 Top teması — 163 (%15) Top kazanma 116 Top kazanma — 116 (%10) Faul 79 Faul — 79 (%7) Top k… 73 Top kaptırma — 73 (%7) Hava to… 66 Hava topu — 66 (%6) Çalım 60 Çalım — 60 (%5) Kurtarılan şut — 33 (%3) Uzaklaştırma — 33 (%3) Bloke edilen pas — 30 (%3)
  • Pas454%41
  • Top teması163%15
  • Top kazanma116%10
  • Faul79%7
  • Top kaptırma73%7
  • Hava topu66%6
  • Çalım60%5
  • Kurtarılan şut33%3
  • Uzaklaştırma33%3
  • Bloke edilen pas30%3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 188 maç
Pisa 17maç 2025
Sassuolo 15maç 2025
Angola 2maç 2025
Lens 24maç 2024
Fiorentina 47maç 2023
Spezia 83maç 2020–2022
Trapani 2018
Carpi 2017
Sertanense 2015
Academica 2014
Troyes II 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 US Sassuolo ACF Fiorentina Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Sassuolo Fiorentina
2025-08-07 Fiorentina Pisa
2025-07-01 Lens Fiorentina
2024-08-09 Fiorentina Lens II
2024-08-09 Fiorentina Lens
2023-08-10 Spezia Calcio Fiorentina €12.60m
2020-10-07 Trapani Spezia
2020-09-01 Spezia Trapani
2020-08-31 Spezia Calcio Trapani End of loan
2020-01-13 Trapani Spezia
2019-07-01 Carpi Trapani € 350K
2019-06-30 Trapani Carpi End of loan
2018-08-16 Carpi Trapani loan transfer
2017-08-07 V. Francavilla Carpi €400k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 3 maç
12.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 4 maç
05.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
05.2025 Teknik direktör kararıKadroda yok 4 maç
11.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
08.2024 SakatlıkKadroda yok 5 maç
04.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
04.2023 SakatlıkŞüpheli 4 maç
01.2022 HastalıkKadroda yok 1 maç
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Çaykur Rizespor %50 2026-08-28
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Coppa Italia2025 · Pisa 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1063 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.8Serie A 2025
PERFORMANS43.41063 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Pivot forvet 63.8
Bağlantı kuran forvet 63.6
Bitirici 63.3
Pivot forvet 53.4
Bitirici 53.1
Baskıcı forvet 52.9
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %52
Dakika %69
Değer / getiri %34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %58
Dakika %80
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 81.7 76 100
Tahmini xG / 90 1.35 0.42 100
Performans skoru 43.4 76 57
Ortalama rating 6.66 7.2 92
İkili mücadele kazanma 47.02 56 84
Gol / 90 0.25 0.55 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam