LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 1A
Asist10.18 / 90
Şut40.71 / 90
Kilit pas40.71 / 90
Başarılı dripling10.18 / 90
Kazanılan ikili508.82 / 90
Rating6.79
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.180.13
Şut
0.710.80
Kilit pas
0.710.80
Başarılı dripling
0.180.27
Kazanılan ikili
8.826.25
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Svenska Cupen2023/2024 · Sweden · 2nd Place
🥈
Serie A2008/2009 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
21
510
0
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan50%56
Müdahale23
Faul1718 kazanılan
İlk 11417 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2024/25
20
677
0
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas6
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan47%53
Müdahale22
Faul1312 kazanılan
İlk 11515 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2022/23
33
1.743
0
2
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas10
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan114%54
Müdahale38
Faul3228 kazanılan
İlk 111815 yedek
G+A / 900.1
Kart61
2021/22
31
1.646
1
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas7
Drible15%65 başarı
İkili kazanılan121%56
Müdahale43
Faul3139 kazanılan
İlk 111912 yedek
G+A / 900.05
Kart111
Kaptan8maçta
2020/21
33
2.305
2
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas11
Drible20%83 başarı
İkili kazanılan166%54
Müdahale56
Faul4956 kazanılan
İlk 11267 yedek
G+A / 900.12
Kart9
Kaptan6maçta
TOPLAM GOL3
İLK 115563 yedek girdi
KART33
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%37
- 3-5-221%20
- 4-4-219%18
- 4-3-314%13
- 4-3-1-27%7
- 4-1-4-16%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Osters IFA | 1-3 | 62 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | IFK GoteborgH | 0-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | IFK VarnamoH | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | GaisA | 3-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Degerfors IFA | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 29.09.2025 | SiriusH | 8-2 | 28↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 20.09.2025 | Malmo FFA | 0-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | Hammarby FFH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | AIK StockholmA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | HalmstadH | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | BK HackenA | 1-6 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 19.07.2025 | IF ElfsborgH | 1-0 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 06.07.2025 | Degerfors IFH | 5-1 | 30↑ | – | 7.0 | ||
| 30.06.2025 | IFK NorrkopingH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | HalmstadA | 1-0 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 29.05.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | AIK StockholmH | 1-1 | 31 | 1 | 6.7 | ||
| 21.04.2025 | GaisH | 0-0 | 55 | – | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | Hammarby FFA | 2-0 | 60 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | SiriusA | 0-1 | 78↑ | 1 | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | Malmo FFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | IFK NorrkopingH | 3-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | HalmstadA | 1-0 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 28.10.2024 | Vasteras SK FKH | 2-1 | 28↑ | 1 | 7.0 | ||
| 21.10.2024 | Hammarby FFA | 2-0 | 5↑ | 1 | – | ||
| 28.07.2024 | IF ElfsborgA | 1-2 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 20.07.2024 | Kalmar FFA | 2-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 14.07.2024 | IFK VarnamoH | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.07.2024 | IFK NorrkopingA | 1-3 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 02.06.2024 | Hammarby FFH | 0-3 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 25.05.2024 | Mjallby AIFA | 1-3 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 20.05.2024 | HalmstadH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2024 | IF BrommapojkarnaA | 0-5 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | IF ElfsborgH | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | Vasteras SK FKA | 0-2 | 80 | 1 | – | 6.6 | |
| 28.04.2024 | GaisH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.04.2024 | Malmo FFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | AIK StockholmA | 2-0 | 73 | 2 | 7.0 | ||
| 14.04.2024 | SiriusH | 2-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 08.04.2024 | BK HackenH | 3-3 | 66 | – | 6.6 | ||
| 01.04.2024 | IFK GoteborgA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.06.2023 | VeronaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.06.2023 | AS RomaA | 2-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 27.05.2023 | TorinoH | 0-4 | 45 | – | 6.5 | ||
| 21.05.2023 | LecceA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.05.2023 | AC MilanH | 2-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 06.05.2023 | CremoneseA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2023 | AtalantaA | 3-2 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 28.04.2023 | MonzaH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.04.2023 | SampdoriaA | 1-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 14.04.2023 | LazioH | 0-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 08.04.2023 | FiorentinaA | 1-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 02.04.2023 | SalernitanaH | 1-1 | 85 | 2 | 6.7 | ||
| 17.03.2023 | SassuoloA | 1-0 | 65 | – | 7.2 | ||
| 10.03.2023 | InterH | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 05.03.2023 | VeronaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.02.2023 | UdineseA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.02.2023 | JuventusH | 0-2 | 79 | – | 7.2 | ||
| 11.02.2023 | EmpoliA | 2-2 | 38↑ | – | 6.6 | ||
| 15.01.2023 | TorinoA | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2007–2025 · 138 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
08.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
05.2022
SakatlıkŞüpheli
5 maç
11.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2021 · Sampdoria
10sarı · 26 maç
🟨
Serie A2020 · Sampdoria
9sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 510 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.4Allsvenskan 2025
PERFORMANS54.1510 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%71
Dakika
%51
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%82
Dakika
%65
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rasmus SchüllerDjurgardens IF · 34
%95
0gol
1asist
53scout
Allsvenskan
Lucas SashaFortaleza EC · 35
%86
1gol
0asist
47scout
Serie A
Charlie PatiñoDeportivo La Coruna · 22
%82
0gol
0asist
61scout
€600K
Segunda División
Luke Le RouxIFK Varnamo · 25
%72
0gol
0asist
59scout
Allsvenskan
RubensAtletico-MG · 24
%67
1gol
0asist
56scout
Serie A
Djibril DianiCharlotte · 27
%66
0gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Deybi FloresToronto FC · 29
%65
2gol
2asist
56scout
Major League Soccer
Taras RomanczukJagiellonia · 34
%60
0gol
1asist
46scout
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







