Brazil · Midfielder
Sasha Julián Marcich
LİGCearense - 1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.03 / 90
Asist00.00 / 90
Şut120.41 / 90
Kilit pas160.54 / 90
Başarılı dripling40.14 / 90
Kazanılan ikili1665.62 / 90
Rating7.02
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 111 orta sahalar
- Kilit pas 0.54 %15
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.14 %8
- Pas isabeti %88 %75
- Top kapma 5.83 %100
- İkili mücadele %52 %74
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2656 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa do Nordeste2024 · Brazil
🏆
Cearense 12023 · Brazil
🏆
First League2018/2019 · Bulgaria
🏆
Super Cup2018/2019 · Bulgaria
🏆
First League2017/2018 · Bulgaria
🏆
First League2016/2017 · Bulgaria
🏆
First League2015/2016 · Bulgaria
🥈
Cearense 12025 · Brazil · 2nd Place
🥈
Cearense 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2023 · South-America · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Bulgaria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
39
3.117
1
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas16
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan196%51
Müdahale128
Faul6230 kazanılan
İlk 11372 yedek
G+A / 900.03
Kart4
Kaptan2maçta
2024/25
27
1.135
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas13
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan91%54
Müdahale58
Faul3520 kazanılan
İlk 111116 yedek
Kart2
2023/24
37
1.063
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas10
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan82%50
Müdahale57
Faul3114 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111027 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2022/23
20
1.279
1
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas4
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan104%59
Müdahale64
Faul2116 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11155 yedek
G+A / 900.07
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 114918 yedek girdi
KART5
FORMA88
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%61
- 4-3-310%18
- 4-4-24%7
- 3-5-23%5
- 5-3-23%5
- 3-1-4-22%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | BotafogoA | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.12.2025 | CorinthiansH | 2-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | Atletico-MGH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2025 | RB BragantinoA | 0-1 | 95 | – | 7.5 | ||
| 12.11.2025 | Atletico-MGAC | 3-3 | 99 | – | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | GremioH | 2-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 06.11.2025 | CearaA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | SantosA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | FlamengoH | 1-0 | 94 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | CruzeiroA | 1-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 16.10.2025 | Vasco DA GamaH | 0-2 | 96 | 1 | 7.9 | ||
| 05.10.2025 | JuventudeA | 1-2 | 77 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | Sao PauloH | 0-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 27.09.2025 | Sport RecifeH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 21.09.2025 | PalmeirasA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 24.08.2025 | MirassolHC | 0-1 | 63 | – | 7.2 | ||
| 19.08.2025 | Velez SarsfieldA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | FluminenseA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.08.2025 | Velez SarsfieldH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | BotafogoH | 0-5 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.08.2025 | CorinthiansA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.07.2025 | GremioA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.07.2025 | RB BragantinoH | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.07.2025 | BahiaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.07.2025 | CearaH | 0-1 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | Vasco DA GamaA | 3-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | BucaramangaH | 0-0 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | JuventudeH | 5-0 | 79 | 2 | 7.3 | ||
| 07.05.2025 | Colo ColoH | 4-0 | 81 | – | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | Sao PauloA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Sport RecifeA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.04.2025 | BucaramangaA | 1-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 20.04.2025 | PalmeirasH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | VitoriaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | InternacionalH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2025 | Colo ColoA | 0-3 | 68 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | MirassolA | 1-1 | 99 | – | 6.6 | ||
| 02.04.2025 | Racing ClubH | 0-3 | 56 | 1 | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | FluminenseH | 2-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | InternacionalH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2024 | Atletico GoianienseA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | VitoriaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2024 | FlamengoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | FluminenseA | 2-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 14.09.2024 | Atletico ParanaenseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | BotafogoA | 2-0 | 78 | – | 7.3 | ||
| 25.08.2024 | CorinthiansH | 1-0 | 97 | – | 7.9 | ||
| 17.08.2024 | RB BragantinoA | 1-2 | 87 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2024 | CriciumaH | 1-0 | 77 | – | 7.3 | ||
| 06.08.2024 | CruzeiroA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | Sao PauloH | 1-0 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 24.07.2024 | CriciumaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 21.07.2024 | Atletico GoianienseH | 3-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 18.07.2024 | VitoriaH | 3-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 11.07.2024 | FlamengoA | 1-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 07.07.2024 | FluminenseH | 1-0 | 89 | – | 7.6 | ||
| 03.07.2024 | Vasco DA GamaA | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 30.06.2024 | JuventudeH | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 27.06.2024 | PalmeirasH | 3-0 | 82↑ | – | 6.2 | ||
| 23.06.2024 | Atletico-MGA | 1-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 123 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2656 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.4Serie A 2025
PERFORMANS36.62656 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%44
Dakika
%96
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%52
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luke Le RouxIFK Varnamo · 25
%95
0gol
0asist
59scout
Allsvenskan
Djibril DianiCharlotte · 27
%84
0gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Deybi FloresToronto FC · 29
%77
2gol
2asist
56scout
Major League Soccer
Florentino LuísBurnley · 26
%76
0gol
2asist
58scout
Premier League
Massimo LuongoMillwall · 33
%68
0gol
0asist
36scout
Championship
Simone TronchinSudtirol · 23
%63
1gol
0asist
66scout
€1.00M
Serie B
Stanko JurićValladolid · 29
%61
1gol
1asist
59scout
€1.20M
Segunda División
Alistair McCannPreston · 26
%60
1gol
1asist
57scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


