Deni Jurić
Croatia · Midfielder

Deni Jurić

YAŞ29
BOY189 cm
KİLO83 kg
DOĞUM YERİSplit
LİGSegunda División
BU SEZON1G · 1A
Gol10.03 / 90
Asist10.03 / 90
Şut190.57 / 90
Kilit pas250.75 / 90
Başarılı dripling130.39 / 90
Kazanılan ikili2607.76 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %28 (0.75) Asist — %18 (0.03) Drible — %16 (0.39) Pas isabeti — %20 (%78) Top kapma — %99 (5.16) İkili mücadele — %82 (%56) 44 ORT. % 28 18 16 20 99 82
  • Kilit pas 0.75 %28
  • Asist 0.03 %18
  • Drible 0.39 %16
  • Pas isabeti %78 %20
  • Top kapma 5.16 %99
  • İkili mücadele %56 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3016 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 First NL2011/2012 · Croatia
🥈 Segunda División2023/2024 · Spain · 2nd Place
2025/26 37 3.016 1 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónValladolid 37 3.016 1 1 6.90
Şut19%21 isabet
Kilit pas25
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan260%56
Müdahale110
Faul6623 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11352 yedek
G+A / 900.06
Kart111
Kaptan34maçta
2024/25 34 1.746 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValladolid 34 1.746 0 0 6.57
Şut6%33 isabet
Kilit pas4
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan113%52
Müdahale47
Faul389 kazanılan
İlk 111915 yedek
Kart71
TOPLAM GOL0
İLK 112117 yedek girdi
KART8
FORMA20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 11 4-3-3 — 6 4-2-3-1 — 5 5-4-1 — 5 4-4-2 — 4 5-3-2 — 2 33 maç
  • 4-1-4-111%33
  • 4-3-36%18
  • 4-2-3-15%15
  • 5-4-15%15
  • 4-4-24%12
  • 5-3-22%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 Deportivo La CorunaHC 0-2 45 6.2
16.05.2026 Racing SantanderA 4-1
09.05.2026 ZaragozaHC 2-0 90 1 6.6
03.05.2026 Las PalmasA 2-1
25.04.2026 Real Sociedad IIHC 1-0 77 6.9
19.04.2026 FC AndorraAC 1-0 90 6.2
13.04.2026 EibarHC 0-0 90 2 7.0
04.04.2026 Cultural LeonesaAC 1-0 75 1 6.9
31.03.2026 CadizHC 3-0 90 7.2
28.03.2026 BurgosHC 0-1 90 7.0
22.03.2026 MirandesAC 2-1 90 6.9
14.03.2026 LeganesHC 3-2 90 1 7.2
07.03.2026 MalagaAC 3-3 84 1 6.5
28.02.2026 HuescaHC 1-0 90 7.5
22.02.2026 Sporting GijonAC 2-2 90 1 2 7.7
14.02.2026 Granada CFAC 5-1 90 6.3
31.01.2026 CordobaAC 3-1 48 5.6
24.01.2026 AlbaceteHC 0-1 77 7.0
17.01.2026 AD Ceuta FCAC 0-3 90 8.0
11.01.2026 LeganesAC 3-0 90 6.3
19.12.2025 EibarAC 3-0 90 3 6.7
13.12.2025 FC AndorraHC 0-1 90 2 6.3
06.12.2025 HuescaAC 1-4 90 1 6.9
29.11.2025 MalagaHC 1-1 90 6.3
24.11.2025 Real Sociedad IIAC 1-0 90 2 7.5
14.11.2025 Las PalmasHC 0-1 90 7.3
09.11.2025 CadizAC 0-0 90 6.7
03.11.2025 Granada CFH 2-1 90 2 7.2
26.10.2025 Deportivo La CorunaAC 1-1 90 6.9
19.10.2025 Sporting GijonHC 2-3 90 7.3
12.10.2025 BurgosAC 0-1 90 7.3
21.09.2025 AlbaceteAC 2-0 90 6.6
13.09.2025 AlmeriaHC 3-1 90 6.5
06.09.2025 ZaragozaAC 1-1 90 2 6.9
30.08.2025 CordobaHC 0-0 90 8.0
22.08.2025 CastellónAC 0-1 90 7.0
15.08.2025 AD Ceuta FCHC 3-0 90 7.2
24.05.2025 LeganesA 3-0
10.05.2025 MallorcaA 2-1
03.05.2025 BarcelonaH 1-2 85 6.9
24.04.2025 Real BetisA 5-1 71 6.5
20.04.2025 OsasunaH 2-3 90 1 6.6
14.04.2025 Atletico MadridA 4-2 72 6.5
06.04.2025 GetafeH 0-4
29.03.2025 Real SociedadA 2-1 62 2 7.0
15.03.2025 Celta VigoH 0-1
08.03.2025 ValenciaA 2-1
23.02.2025 Athletic ClubA 7-1 56 5.3
16.02.2025 SevillaH 0-4 16 6.5
07.02.2025 Rayo VallecanoA 1-0
01.02.2025 VillarrealA 5-1 71 6.3
17.01.2025 EspanyolA 2-1 82 6.6
11.01.2025 Real BetisH 1-0 90 6.6
20.12.2024 GironaA 3-0 75 6.5
13.12.2024 ValenciaH 1-0 90 7.0
07.12.2024 Las PalmasA 2-1 90 6.6
30.11.2024 Atletico MadridH 0-5 78 2 6.6
22.11.2024 GetafeA 2-0 66 1 6.9
10.11.2024 Athletic ClubH 1-1 89 6.3
02.11.2024 OsasunaA 1-0
ŞUT26
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%3.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
47' · xG 0.0 90' · xG 0.0 32' · xG 0.0 57' · xG 0.0 26' · xG 0.0 16' · xG 0.0 9' · xG 0.0 72' · xG 0.0 45' · xG 0.0 · GOL 38' · xG 0.0 14' · xG 0.0 87' · xG 0.0 79' · xG 0.0 56' · xG 0.0 71' · xG 0.0 50' · xG 0.0 16' · xG 0.0 3' · xG 0.0 43' · xG 0.0 5' · xG 0.0 69' · xG 0.0 25' · xG 0.0 55' · xG 0.0 51' · xG 0.0 89' · xG 0.0 50' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 10 (%38) Duran top — 6 (%23) Açık oyun — 6 (%23) Asist sonrası — 3 (%12) Kontra atak — 1 (%4) 26 şut
  • Korner10%38
  • Duran top6%23
  • Açık oyun6%23
  • Asist sonrası3%12
  • Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
Kafa — 15 (%58) Sağ ayak — 7 (%27) Sol ayak — 4 (%15) 26 şut
  • Kafa15%58
  • Sağ ayak7%27
  • Sol ayak4%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 7 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 46-60'
  • 1-15' 4 %15
  • 16-30' 4 %15
  • 31-45' 4 %15
  • 46-60' 7 %27
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 4 %15
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 71 maç
Valladolid 71maç 2024–2025
Parma 2021–2022
HNK Hajduk Split 2018–2020
Dugopolje 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Parma Valladolid
2024-06-30 Real Valladolid Parma End of loan
2023-08-20 Parma Valladolid
2021-07-01 Hajduk Split Parma €2.00m
2021-06-18 HNK Hajduk Split Parma
2018-07-01 Hajduk Split II Hajduk Split -
2018-02-15 NK Dugopolje Hajduk Split II ?
2015-07-01 Dugopolje U19 NK Dugopolje -
2013-07-01 Dugopolje U17 Dugopolje U19 -
2012-02-17 Adriatic Split Dugopolje U17 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Omuz sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
02.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
01.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Segunda División2025 · Valladolid 1kırmızı · 35 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3016 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.9Segunda División 2025
PERFORMANS46.23016 dk
KARARVeri yetersiz58/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 92.1
Derinden oyun kurucu 79.1
Box-to-box orta saha 73.0
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %72
Dakika %96
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %70
Dakika %99
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 3.28 3.2 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.9 7.1 97
Pas arası / 90 1.88 2.3 82
Performans skoru 46.2 75 62
İkili mücadele kazanma 55.56 58 96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam