LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.25 / 90
Kilit pas20.50 / 90
Başarılı dripling10.25 / 90
Kazanılan ikili245.95 / 90
Rating6.59
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 100 orta sahalar
- Kilit pas 0.50 %16
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.25 %24
- Pas isabeti %86 %70
- Top kapma 3.97 %83
- İkili mücadele %59 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 363 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
5
363
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan24%59
Müdahale11
Faul77 kazanılan
İlk 1141 yedek
Kart1
2025/26
36
2.549
2
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas18
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan161%54
Müdahale86
Faul5854 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11297 yedek
G+A / 900.11
Kart7
Kaptan1maçta
2024/25
41
2.729
1
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%29 isabet
Kilit pas12
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan178%56
Müdahale98
Faul5345 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113011 yedek
G+A / 900.07
Kart4
2023/24
29
1.564
0
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas14
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan149%56
Müdahale86
Faul3437 kazanılan
İlk 111613 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2022/23
32
2.386
0
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas15
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan163%55
Müdahale78
Faul4547 kazanılan
İlk 11284 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2021/22
32
2.173
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas22
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan142%55
Müdahale80
Faul3539 kazanılan
İlk 11248 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2020/21
20
1.770
2
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas11
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan154%62
Müdahale75
Faul3056 kazanılan
İlk 1120
G+A / 900.1
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 116318 yedek girdi
KART10
FORMA41
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%53
- 4-1-4-122%29
- 3-4-1-25%7
- 3-4-2-15%7
- 3-4-32%3
- 4-3-32%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | MuğlasporA | 2-2 | 72 | 0 | 6.3 | ||
| 02.09.2026 | Batman PetrolsporH | 0-2 | 66 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | Mardin 1969A | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | İstanbulsporH | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.08.2026 | Manisa F.K.A | 4-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 01.05.2026 | HataysporA | 3-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | İstanbulsporH | 1-3 | 41↑ | – | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | ÜmraniyesporA | 1-2 | 43↑ | 1 | 1 | 6.3 | |
| 12.04.2026 | Manisa BBSKH | 0-1 | 76 | 1 | 7.3 | ||
| 08.04.2026 | Serik BelediyesporA | 1-6 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | KeçiörengücüA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | SarıyerH | 0-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | SakaryasporA | 2-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | PendiksporA | 1-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Erzurum BBH | 0-3 | 87 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2026 | AmedA | 1-0 | 96 | 2 | 7.3 | ||
| 19.02.2026 | BB BodrumsporH | 3-1 | 79 | – | 7.3 | ||
| 14.02.2026 | SivassporA | 3-3 | 81 | 1 | – | 6.6 | |
| 07.02.2026 | Yeni ÇorumsporH | 3-1 | 95 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | BandırmasporAC | 2-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 24.01.2026 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | EroksporA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.01.2026 | BolusporH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.12.2025 | HataysporH | 4-0 | 81 | – | 6.6 | ||
| 21.12.2025 | İstanbulsporA | 1-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | ÜmraniyesporH | 0-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | Manisa BBSKA | 2-1 | 84 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | KeçiörengücüH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | SarıyerA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | SakaryasporH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.10.2025 | Adana DemirsporA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | PendiksporH | 1-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 29.09.2025 | AmedH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.09.2025 | BB BodrumsporA | 2-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | SivassporH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | Yeni ÇorumsporA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.08.2025 | BandırmasporH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | EroksporH | 1-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | BolusporA | 2-3 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 29.05.2025 | Fatih KaragümrükA | 3-1 | 64↑ | 2 | 6.6 | ||
| 23.05.2025 | BolusporH | 1-0 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 19.05.2025 | BolusporA | 1-4 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 15.05.2025 | Erzurum BBH | 2-0 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | PendiksporH | 2-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | Manisa BBSKA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | EroksporH | 1-0 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | GenclerbirligiA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 10.04.2025 | Yeni MalatyasporA | 1-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 06.04.2025 | KocaelisporH | 2-2 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 28.03.2025 | BolusporA | 0-0 | 62 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2025 | AdanasporH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | SakaryasporA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.03.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | AnkaragucuA | 4-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 17.02.2025 | İstanbulsporH | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 12.02.2025 | AmedA | 2-1 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | ŞanlıurfasporH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 8.3 |
ŞUT16
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%38
- Açık oyun3%19
- Taç sonrası3%19
- Korner2%12
- Duran top2%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%75
- Sol ayak3%19
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 3 %19
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 4 %25
- 46-60' 3 %19
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 195 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-18
Without Club
→
Bandirmaspor
-
Without Club
→
Bandirmaspor
-
2021-04-21
Eskisehirspor
→
Without Club
-
Eskisehirspor
→
Without Club
-
2017-07-01
Eskisehir U19
→
Eskisehirspor
-
Eskisehir U19
→
Eskisehirspor
-
2016-01-29
Adana GB Yth
→
Eskisehir U19
?
Adana GB Yth
→
Eskisehir U19
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2549 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.51. Lig 2025
PERFORMANS40.52549 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
86.4
Derinden oyun kurucu
72.2
Box-to-box orta saha
69.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%60
Dakika
%93
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%59
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
3.04
3.2
95
Ortalama rating
6.82
7.1
96
Pas arası / 90
1.8
2.3
78
Performans skoru
40.5
75
54
İkili mücadele kazanma
54.39
58
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Simone TronchinSudtirol · 23
%95
1gol
0asist
66scout
€1.00M
Serie B
Stanko JurićValladolid · 29
%84
1gol
1asist
59scout
€1.20M
Segunda División
Diego CharáPortland Timbers · 39
%74
0gol
1asist
54scout
Major League Soccer
Kevin AckermannIF Brommapojkarna · 24
%74
0gol
0asist
57scout
Allsvenskan
Etienne CamaraCharleroi · 22
%72
2gol
3asist
65scout
Jupiler Pro League
Moisés CaicedoChelsea · 24
%71
3gol
1asist
62scout
Premier League
Eiran CashinBlackburn · 24
%61
1gol
0asist
58scout
Championship
Neil El AynaouiAS Roma · 24
%60
1gol
0asist
50scout
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

