LİGPremier League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Şut100.61 / 90
Kilit pas80.48 / 90
Başarılı dripling60.36 / 90
Kazanılan ikili1428.59 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 119 defanslar
- Müdahale 3.02 %95
- Pas arası 1.63 %91
- Blok 0.60 %53
- İkili mücadele %61 %62
- Pas isabeti %75 %17
- Faul (az iyi) 0.93 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1938 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
U18 Premier League2018/2019 · England
🥈
League One2023/2024 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
45
2.035
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%13 isabet
Kilit pas9
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan180%60
Müdahale66
Faul204 kazanılan
İlk 112124 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2024/25
32
1.807
1
0
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas4
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan144%64
Müdahale51
Faul1813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112111 yedek
G+A / 900.05
Kart5
Kaptan5maçta
2021/22
22
1.284
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan79%60
Müdahale23
Faul126 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11148 yedek
G+A / 900.07
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 114035 yedek girdi
KART10
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 2 %50
- 16-30' 2 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%55
- 3-4-2-110%15
- 4-3-39%13
- 4-4-26%9
- 5-4-13%4
- 3-4-1-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | LeicesterH | 0-1 | 80 | – | 6.2 | ||
| 22.04.2026 | Sheffield UtdA | 1-3 | 83 | – | 6.2 | ||
| 17.04.2026 | CoventryH | 1-1 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 14.04.2026 | SouthamptonA | 3-0 | 4↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Stoke CityA | 1-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 21.03.2026 | MiddlesbroughH | 0-0 | 78 | – | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | MillwallA | 1-2 | 85 | 2 | 7.2 | ||
| 11.03.2026 | Oxford UnitedA | 1-0 | 93 | 1 | 7.9 | ||
| 07.03.2026 | PortsmouthH | 1-1 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | DerbyA | 3-1 | 92 | 2 | 6.0 | ||
| 24.02.2026 | Bristol CityH | 1-2 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 20.02.2026 | PrestonH | 1-0 | 89 | – | 7.5 | ||
| 14.02.2026 | QPRA | 1-3 | 93 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | NorwichA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 03.02.2026 | Sheffield WednesdayH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 31.01.2026 | Hull CityH | 0-1 | 81 | – | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | WatfordH | 1-1 | 80 | – | 7.9 | ||
| 20.01.2026 | SwanseaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | IpswichA | 3-0 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | CoventryH | 3-2 | 35↑ | – | 6.7 | ||
| 01.01.2026 | WatfordA | 3-0 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.12.2025 | SouthamptonH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.12.2025 | DerbyH | 1-1 | 58 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | Sheffield UtdA | 3-0 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 13.12.2025 | CharltonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | QPRA | 2-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | SouthamptonA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2025 | WatfordH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | West BromA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | NorwichH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | MillwallH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | PortsmouthH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Bristol CityA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | PrestonA | 0-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | WrexhamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-2 | 89 | 3 | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | CoventryA | 3-0 | 46↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | SwanseaH | 1-0 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Stoke CityA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | LeicesterA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Oxford UnitedH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | BlackburnA | 1-2 | 11↑ | – | 7.0 | ||
| 13.08.2025 | Sheffield UtdH | 2-1 | 97 | – | 5.9 | ||
| 08.08.2025 | IpswichH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | TottenhamA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | WolvesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | West HamH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | BrentfordA | 4-2 | 1↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | LeicesterH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Crystal PalaceA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | Aston VillaH | 0-3 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | Manchester CityA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | FulhamH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | SouthamptonA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2025 | ChelseaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | CardiffA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | WatfordH | 0-2 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 13.12.2024 | PortsmouthH | 4-0 | 58 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 10.12.2024 | BurnleyAC | 0-0 | 90 | – | 7.7 |
ŞUT23
GOL2
xG1.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%8.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner12%52
- Açık oyun6%26
- Asist sonrası4%17
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa12%52
- Sol ayak7%30
- Sağ ayak4%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 3 %13
- 16-30' 4 %17
- 31-45' 5 %22
- 46-60' 2 %9
- 61-75' 2 %9
- 76-90+' 7 %30
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 102 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01
Derby U23
→
Derby
-
Derby U23
→
Derby
-
2020-07-01
Derby U18
→
Derby U23
-
Derby U18
→
Derby U23
-
2018-07-01
Derby Youth
→
Derby U18
-
Derby Youth
→
Derby U18
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
FA Cup2022 · Derby
1kırmızı · 5 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1487 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.4Championship 2025
PERFORMANS40.91487 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
86.0
Derinden oyun kurucu
70.8
Box-to-box orta saha
66.0
Top kapan ön libero
58.9
Derinden oyun kurucu
48.2
Box-to-box orta saha
39.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%58
Dakika
%68
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%60
Dakika
%84
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.21
3.2
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.91
7.1
97
Pas arası / 90
1.69
2.3
74
İkili mücadele kazanma
58.92
58
100
Performans skoru
40.9
75
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan PortilloRiver Plate · 25
%95
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Kent-Are AntonsenIFK Varnamo · 30
%78
0gol
0asist
46scout
Allsvenskan
Fredrik HammarKV Mechelen · 24
%77
1gol
0asist
56scout
Jupiler Pro League
Kamiel Van De PerreUnion St. Gilloise · 21
%68
0gol
3asist
66scout
Jupiler Pro League
Luca PazourekTSV Hartberg · 20
%67
2gol
0asist
59scout
€500K
Bundesliga
Pedro FerreiraSanta Clara · 27
%66
0gol
0asist
53scout
Primeira Liga
Mehmet ÖzcanVan Spor Kulübü · 27
%64
2gol
1asist
56scout
1. Lig
Simone TronchinSudtirol · 23
%60
1gol
0asist
66scout
€1.00M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


