Ryoya Morishita
Japan · Midfielder

Ryoya Morishita

YAŞ28
BOY170
KİLO65
KULÜPBlackburn
DOĞUM YERİShizuoka
LİGWorld Cup - Qualification Asia
BU SEZON1G · 1A
Gol10.23 / 90
Asist10.23 / 90
Şut71.59 / 90
Kilit pas30.68 / 90
Başarılı dripling61.36 / 90
Kazanılan ikili153.40 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 105 orta sahalar
Kilit pas — %31 (0.68) Asist — %67 (0.23) Drible — %82 (1.36) Pas isabeti — %31 (%79) Top kapma — %1 (0.23) İkili mücadele — %10 (%33) 37 ORT. % 31 67 82 31 1 10
  • Kilit pas 0.68 %31
  • Asist 0.23 %67
  • Drible 1.36 %82
  • Pas isabeti %79 %31
  • Top kapma 0.23 %1
  • İkili mücadele %33 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 397 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. Championship2025 · Blackburn · 37 maç 9asist4.
5. Championship2026 · Blackburn · 3 maç 1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 J-League CupNone · Japan
🏆 CupNone · Poland
🏆 Super CupNone · Poland
🏆 Super Cup2025 · Poland
🏆 Cup2024/2025 · Poland
🏆 J-League Cup2021 · Japan
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 11 G+A
2023 0 2024 5 2025 11 2026 2
GolAsist
2026/27 5 397 1 1 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 5 397 1 1 6.57
Şut7%57 isabet
Kilit pas3
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan15%33
Müdahale1
Faul44 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
G+A / 900.45
2025/26 39 2.642 4 7 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBlackburn 38 2.623 4 7 6.79
UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa 1 19 0 0 6.20
Şut30%43 isabet
Kilit pas41
Drible27%37 başarı
İkili kazanılan115%43
Müdahale32
Faul2638 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11336 yedek
G+A / 900.37
Kart5
2024/25 11 820 4 1 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa 11 820 4 1 7.09
Şut18%50 isabet
Kilit pas6
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan32%47
Müdahale7
Faul79 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1192 yedek
G+A / 900.55
Kart2
2023/24 2 115 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa 2 115 0 0 6.70
Şut1
Kilit pas4
İkili kazanılan4%50
Müdahale1
Ofsayt1
İlk 1111 yedek
TOPLAM GOL10
İLK 115311 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 2 %20
  • 16-30' 1 %10
  • 31-45' 2 %20
  • 46-60' 4 %40
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 15 4-2-3-1 — 13 3-4-2-1 — 12 4-3-3 — 11 3-5-2 — 8 3-1-4-2 — 1 60 maç
  • 3-4-1-215%25
  • 4-2-3-113%22
  • 3-4-2-112%20
  • 4-3-311%18
  • 3-5-28%13
  • 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ57 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 PrestonA 2-1 90 2 5.0
01.09.2026 LincolnA 0-0 90 1 6.2
29.08.2026 QPRH 1-2 90 1 1 8.1
22.08.2026 MiddlesbroughH 2-1 48 2 6.7
14.08.2026 WolvesA 2-2 79 1 1 6.9
02.05.2026 LeicesterH 0-1 80 6.9
22.04.2026 Sheffield UtdA 1-3 83 1 1 1 7.2
17.04.2026 CoventryH 1-1 89 1 1 7.5
14.04.2026 SouthamptonA 3-0 37 1 6.6
11.04.2026 Stoke CityA 1-1 89 2 6.6
06.04.2026 West BromH 0-0 88 3 6.5
03.04.2026 BirminghamA 0-1 77 1 6.3
21.03.2026 MiddlesbroughH 0-0 78 1 6.9
14.03.2026 MillwallA 1-2 85 7.0
11.03.2026 Oxford UnitedA 1-0 93 1 6.2
07.03.2026 PortsmouthH 1-1 87 7.6
28.02.2026 DerbyA 3-1 92 6.6
24.02.2026 Bristol CityH 1-2 88 1 2 7.3
20.02.2026 PrestonH 1-0 89 2 6.9
14.02.2026 QPRA 1-3 90 1 1 1 8.7
07.02.2026 NorwichA 2-0 65 1 6.3
03.02.2026 Sheffield WednesdayH 1-0 82 1 7.9
31.01.2026 Hull CityH 0-1 66 7.0
24.01.2026 WatfordH 1-1 61 5.6
26.12.2025 MiddlesbroughA 0-0 44 6.3
20.12.2025 MillwallH 2-0 66 1 6.6
13.12.2025 PortsmouthA 2-1 70 6.7
09.12.2025 Oxford UnitedH 1-1 90 1 6.6
02.12.2025 IpswichH 1-1 71 1 6.6
29.11.2025 WrexhamA 1-1 75 1 7.0
26.11.2025 QPRH 0-1 82 6.5
21.11.2025 PrestonA 1-2 85 1 1 7.3
08.11.2025 DerbyH 1-2 79 1 6.6
04.11.2025 Bristol CityA 0-1 62 1 1 7.3
01.11.2025 LeicesterA 0-2 45 1 6.2
25.10.2025 SouthamptonH 2-1 67 1 7.3
21.10.2025 Sheffield UtdH 1-3 21 1 6.5
18.10.2025 CoventryA 2-0
04.10.2025 Stoke CityH 1-1 60 1 6.5
30.09.2025 SwanseaH 1-2 45 6.2
27.09.2025 CharltonA 3-0 59 6.2
13.09.2025 WatfordA 0-1 70 1 3 7.0
30.08.2025 NorwichH 0-2 13 6.3
21.08.2025 HibernianA 1-2 19 6.2
17.04.2025 ChelseaA 1-2 90 3 6.9
10.04.2025 ChelseaH 0-3 90 1 6.7
13.03.2025 MoldeH 2-0 120 1 4 7.9
19.12.2024 Djurgardens IFA 3-1 90 2 6.3
12.12.2024 FC LuganoH 1-2 90 1 2 7.3
28.11.2024 Omonia NicosiaA 0-3 63 1 2 7.7
07.11.2024 Dinamo MinskH 4-0 90 1 7.2
24.10.2024 TSC Backa TopolaA 0-3 80 1 7.2
03.10.2024 Real BetisH 1-0 90 1 6.3
15.08.2024 BrondbyH 1-1 9 1 6.9
08.08.2024 BrondbyA 2-3 8 1 1 7.6
22.02.2024 MoldeH 0-3 70 1 7.2
15.02.2024 MoldeA 3-2 45 6.2
ŞUT53
GOL5
xG5.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%9.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
81' · xG 0.077 54' · xG 0.101 · GOL 45' · xG 0.203 32' · xG 0.8 · GOL 67' · xG 0.016 87' · xG 0.032 41' · xG 0.036 38' · xG 0.028 14' · xG 0.129 10' · xG 0.029 82' · xG 0.029 52' · xG 0.123 88' · xG 0.006 34' · xG 0.05 89' · xG 0.05 86' · xG 0.206 78' · xG 0.181 62' · xG 0.022 45' · xG 0.19 54' · xG 0.013 76' · xG 0.057 50' · xG 0.251 · GOL 52' · xG 0.116 36' · xG 0.031 15' · xG 0.03 28' · xG 0.046 11' · xG 0.124 10' · xG 0.119 30' · xG 0.104 28' · xG 0.041 42' · xG 0.017 31' · xG 0.131 16' · xG 0.024 76' · xG 0.151 75' · xG 0.038 41' · xG 0.059 2' · xG 0.017 45' · xG 0.028 35' · xG 0.021 43' · xG 0.061 90' · xG 0.03 49' · xG 0.561 52' · xG 0.151 42' · xG 0.067 44' · xG 0.022 52' · xG 0.106 47' · xG 0.415 · GOL 14' · xG 0.02 35' · xG 0.068 23' · xG 0.457 17' · xG 0.032 49' · xG 0.063 · GOL 75' · xG 0.013
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 27 (%51) Açık oyun — 9 (%17) Korner — 9 (%17) Taç sonrası — 6 (%11) Duran top — 2 (%4) 53 şut
  • Asist sonrası27%51
  • Açık oyun9%17
  • Korner9%17
  • Taç sonrası6%11
  • Duran top2%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 31 (%58) Sol ayak — 14 (%26) Kafa — 8 (%15) 53 şut
  • Sağ ayak31%58
  • Sol ayak14%26
  • Kafa8%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR53 şut
1-15' — 7 16-30' — 6 31-45' — 16 46-60' — 10 61-75' — 4 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 31-45'
  • 1-15' 7 %13
  • 16-30' 6 %11
  • 31-45' 16 %30
  • 46-60' 10 %19
  • 61-75' 4 %8
  • 76-90+' 10 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 57 maç
Blackburn 43maç 2025–2026
Japan 2023–2026
Legia Warszawa 14maç 2023–2025
Nagoya Grampus 2021–2025
Sagan Tosu 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-23 Nagoya Grampus Legia Warszawa €500k
2024-12-31 Legia Warszawa Nagoya Grampus End of loan
2024-01-09 Nagoya Grampus Legia Warszawa loan transfer
2021-01-09 Sagan Tosu Nagoya Grampus free transfer
2020-02-01 Meiji Uni Sagan Tosu free transfer
2016-04-01 Júbilo U18 Meiji Uni free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2623 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.5Championship 2025
PERFORMANS33.32623 dk
KARARVeri yetersiz56/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 76.3
Klasik stoper 64.3
Ayağı iyi stoper 61.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru %30
Performans %18
Dakika %79
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %23
Dakika %94
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.41 1.4 100
Asist / 90 0.24 0.22 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Başarılı drible / 90 0.89 1.1 81
Pas hacmi / 90 28.92 48 60
Müdahale / 90 1.1 2.5 44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam