Marc Gual Huguet
Spain · Attacker

Marc Gual Huguet

YAŞ29
BOY184
KİLO73
DOĞUM YERİBadalona
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut33.21 / 90
Kilit pas22.14 / 90
Başarılı dripling11.07 / 90
Kazanılan ikili66.43 / 90
Rating7.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 3.210.50
Kilit pas 2.140.50
Başarılı dripling 1.071.00
Kazanılan ikili 6.434.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4. UEFA Europa Conference League2024 · Legia Warszawa · 13 maç 7gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Poland
🏆 CupNone · Poland
🏆 Super Cup2025 · Poland
🏆 Cup2024/2025 · Poland
🏆 Super Cup2023 · Poland
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
2023 4 2024 5 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 1 84 0 0 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueKairat Almaty 1 84 0 0 7.20
Şut3
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%60
Müdahale3
Faul12 kazanılan
İlk 111
2025/26 13 180 0 0 6.31
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaRio Ave 13 180 0 0 6.31
Şut1
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan8%35
Müdahale1
Faul44 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11112 yedek
2024/25 10 773 3 2 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa 10 773 3 2 7.15
Şut18%61 isabet
Kilit pas8
Drible15%62 başarı
İkili kazanılan38%43
Müdahale6
Faul1113 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 1191 yedek
G+A / 900.58
Kart2
2023/24 11 609 2 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa 11 609 2 2 6.76
Şut15%67 isabet
Kilit pas3
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan26%35
Müdahale7
Faul74 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1192 yedek
G+A / 900.59
Kart2
TOPLAM GOL82 penaltı
İLK 111817 yedek girdi
KART4
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 4 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 4 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 13 4-3-3 — 10 3-5-2 — 5 4-2-3-1 — 5 4-1-3-2 — 1 4-4-2 — 1 35 maç
  • 3-4-313%37
  • 4-3-310%29
  • 3-5-25%14
  • 4-2-3-15%14
  • 4-1-3-21%3
  • 4-4-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 R. MorishitaR. Morishita 1 M. OyedeleM. Oyedele Huguet 2
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 LuquinhasLuquinhas 1 R. MorishitaR. Morishita Huguet 2
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.08.2026 Levski SofiaH 0-1 84 3 7.2
28.12.2025 Sporting CPA 4-0
30.11.2025 Santa ClaraH 1-1 1
08.11.2025 AlvercaA 1-1
01.11.2025 EstorilH 0-4 19 6.3
25.10.2025 EstrelaA 1-2 8 6.2
05.10.2025 TondelaH 3-0
28.09.2025 FamalicaoA 0-0 16 6.3
23.09.2025 BenficaA 1-1 58 1 6.2
19.09.2025 FC PortoH 0-3 25 6.7
13.09.2025 MoreirenseA 3-1 11 6.3
31.08.2025 SC BragaH 2-2 16 6.3
23.08.2025 AroucaA 3-3 9 6.2
17.08.2025 NacionalH 1-1 17 6.3
13.03.2025 MoldeH 2-0 120 1 2 7.5
06.03.2025 MoldeA 3-2 90 3 6.7
19.12.2024 Djurgardens IFA 3-1 90 3 7.2
12.12.2024 FC LuganoH 1-2 90 3 7.3
28.11.2024 Omonia NicosiaA 0-3 85 1 7.0
07.11.2024 Dinamo MinskH 4-0 60 2 1 4 8.3
24.10.2024 TSC Backa TopolaA 0-3 69 2 7.2
03.10.2024 Real BetisH 1-0 12 6.9
15.08.2024 BrondbyH 1-1 76 6.7
08.08.2024 BrondbyA 2-3 81 1 6.7
22.02.2024 MoldeH 0-3 70 2 6.2
14.12.2023 AZ AlkmaarH 2-0 68 2 6.6
30.11.2023 Aston VillaA 2-1 55 1 6.3
09.11.2023 ZrinjskiH 2-0 10 6.3
26.10.2023 ZrinjskiA 1-2 26 1 6.6
05.10.2023 AZ AlkmaarA 1-0 62 6.7
21.09.2023 Aston VillaH 3-2 66 1 2 6.5
31.08.2023 FC MidtjyllandH 1-1 61 6.7
24.08.2023 FC MidtjyllandA 3-3 69 1 3 7.3
17.08.2023 Austria ViennaA 3-5 62 1 1 2 8.0
10.08.2023 Austria ViennaH 1-2 60 2 7.2
ŞUT9
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.03 20' · xG 0.06 82' · xG 0.041 90' · xG 0.051 78' · xG 0.0 67' · xG 0.0 64' · xG 0.0 32' · xG 0.0 7' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%56) Korner — 2 (%22) Kontra atak — 1 (%11) Açık oyun — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası5%56
  • Korner2%22
  • Kontra atak1%11
  • Açık oyun1%11
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 5 (%56) Sağ ayak — 3 (%33) Kafa — 1 (%11) 9 şut
  • Sol ayak5%56
  • Sağ ayak3%33
  • Kafa1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 2 %22
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 3 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 35 maç
Kairat Almaty 1maç 2026
Rio Ave 13maç 2025
Legia Warszawa 21maç 2023–2024
Jagiellonia 2021–2022
Alcorcon 2020
Girona 2019
Spain U21 2019
Zaragoza 2018
Sevilla Atletico 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-11 Rio Ave Kairat Almaty
2025-08-09 Legia Warszawa Rio Ave
2023-07-01 SC Dnipro-1 Legia Warszawa free transfer
2023-06-30 Jagiellonia SC Dnipro-1 End of loan
2023-06-15 Dnipro-1 Legia Warszawa
2022-03-23 SC Dnipro-1 Jagiellonia loan transfer
2022-01-13 Alcorcon Dnipro-1
2022-01-13 AD Alcorcón SC Dnipro-1 free transfer
2020-09-01 Sevilla Alcorcon
2020-09-01 Sevilla FC AD Alcorcón ?
2020-06-30 RM Castilla Sevilla FC End of loan
2020-01-30 Sevilla FC RM Castilla loan transfer
2020-01-29 Girona Sevilla FC End of loan
2019-07-01 Sevilla Girona
2019-06-30 Real Zaragoza Sevilla FC End of loan
2018-08-09 Sevilla FC Real Zaragoza loan transfer
2018-07-01 Sevilla Atl. Sevilla FC -
2016-11-09 RCD Espanyol B Sevilla Atl. ?
2015-07-01 Espanyol U19 RCD Espanyol B -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 180 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU21.2Primeira Liga 2025
PERFORMANS8.6180 dk
KARARVeri yetersiz31/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 26.9
Çizgi kanadı 25.2
Baskıcı forvet 22.5
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %2
Performans %19
Dakika %37
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %6
Performans %25
Dakika %46
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.31 7.2 88
Pas hacmi / 90 27 34 79
Başarılı drible / 90 1 1.1 91
Kilit pas / 90 0.5 1.6 31
Performans skoru 8.6 76 11
Asist / 90 0 0.32 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam