Bailey Cadamarteri
England · Attacker

Bailey Cadamarteri

YAŞ20
KULÜPWrexham
DOĞUM YERİLeeds
LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
2023 5 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 3 7 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWrexham 3 7 0 0
2025/26 41 2.159 2 0 6.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Wednesday 29 2.127 2 0 6.38
ChampionshipWrexham 12 32 0 0 6.57
Şut35%40 isabet
Kilit pas14
Drible18%38 başarı
İkili kazanılan103%33
Müdahale16
Faul3213 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112318 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2023/24 32 1.118 4 1 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Wednesday 32 1.118 4 1 6.59
Şut16%56 isabet
Kilit pas8
Drible1%5 başarı
İkili kazanılan46%31
Müdahale10
Faul248 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111418 yedek
G+A / 900.4
TOPLAM GOL1
İLK 112421 yedek girdi
KART3
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 22 3-5-2 — 14 3-4-1-2 — 5 3-1-4-2 — 1 3-5-1-1 — 1 5-3-2 — 1 44 maç
  • 3-4-2-122%50
  • 3-5-214%32
  • 3-4-1-25%11
  • 3-1-4-21%2
  • 3-5-1-11%2
  • 5-3-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 BirminghamH 1-2 7
22.08.2026 WatfordH 1-1
17.08.2026 CardiffA 1-1
21.04.2026 Oxford UnitedA 0-1
18.04.2026 Stoke CityH 2-0
07.04.2026 SouthamptonH 1-5
03.04.2026 West BromA 2-2
21.03.2026 Sheffield UtdA 1-2
17.03.2026 WatfordA 3-1 12 1 6.2
13.03.2026 SwanseaH 2-0 8 1 6.2
10.03.2026 Hull CityH 1-2 12 7.3
28.02.2026 CharltonA 0-1
24.02.2026 PortsmouthH 2-1
21.02.2026 IpswichH 5-3
17.02.2026 Bristol CityA 2-2
31.01.2026 WrexhamH 0-1 88 1 6.0
24.01.2026 Bristol CityA 2-0 84 6.7
20.01.2026 BirminghamH 0-2 88 1 6.5
17.01.2026 PortsmouthH 0-1 96 6.5
04.01.2026 QPRA 3-0 89 6.3
01.01.2026 PrestonA 3-0 90 1 5.9
29.12.2025 BlackburnH 0-0 90 1 6.5
26.12.2025 Hull CityH 2-2 90 1 1 8.3
20.12.2025 IpswichA 3-1 81 3 6.2
15.12.2025 DerbyH 0-3 62 6.3
09.12.2025 WatfordA 1-1 67 1 6.2
29.11.2025 PrestonH 2-3 90 1 5.9
26.11.2025 MillwallA 1-0 90 1 5.7
23.11.2025 Sheffield UtdH 0-3 34 6.3
08.11.2025 SouthamptonA 3-1 90 4 6.3
05.11.2025 NorwichH 1-1 29 2 6.5
01.11.2025 West BromA 0-0 10 6.0
25.10.2025 Oxford UnitedH 1-2 63 2 6.0
22.10.2025 MiddlesbroughH 0-1 25 1 6.6
18.10.2025 CharltonA 2-1 23 6.2
04.10.2025 CoventryH 0-5 65 1 6.3
30.09.2025 BirminghamA 2-2 89 6.2
27.09.2025 QPRH 1-1 86 4 5.7
20.09.2025 PortsmouthA 0-2 89 1 6.9
13.09.2025 Bristol CityH 0-3 45 6.3
30.08.2025 SwanseaH 0-2 90 6.5
23.08.2025 WrexhamA 2-2 96 1 1 7.3
16.08.2025 Stoke CityH 0-3 98 4 5.9
10.08.2025 LeicesterA 2-1 90 2 6.9
04.05.2024 SunderlandA 0-2
27.04.2024 West BromH 3-0
21.04.2024 BlackburnA 1-3
13.04.2024 Stoke CityH 1-1 1
09.04.2024 NorwichH 2-2 15 6.3
06.04.2024 QPRA 0-2
01.04.2024 MiddlesbroughA 2-0 45 6.9
29.03.2024 SwanseaH 1-1 57 1 1 7.2
16.03.2024 IpswichA 6-0
08.03.2024 LeedsH 0-2 12 6.3
05.03.2024 PlymouthH 1-0 22 6.3
02.03.2024 RotherhamA 0-1
24.02.2024 Bristol CityH 2-1
13.02.2024 LeicesterA 2-0 66 6.3
09.02.2024 BirminghamH 2-0 75 1 6.6
03.02.2024 HuddersfieldA 4-0 27 6.2
ŞUT46
GOL2
xG6.0
xG FARKI-4.0under performing
DÖNÜŞÜM%4.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
87' · xG 0.14 78' · xG 0.035 90' · xG 0.669 77' · xG 0.254 23' · xG 0.016 59' · xG 0.113 49' · xG 0.115 45' · xG 0.015 24' · xG 0.017 75' · xG 0.129 69' · xG 0.17 15' · xG 0.023 60' · xG 0.708 · GOL 33' · xG 0.017 34' · xG 0.196 53' · xG 0.132 28' · xG 0.029 50' · xG 0.095 29' · xG 0.586 89' · xG 0.188 84' · xG 0.022 83' · xG 0.193 76' · xG 0.102 59' · xG 0.032 31' · xG 0.086 14' · xG 0.086 80' · xG 0.055 63' · xG 0.101 32' · xG 0.046 20' · xG 0.11 8' · xG 0.063 5' · xG 0.061 46' · xG 0.034 70' · xG 0.019 70' · xG 0.108 44' · xG 0.115 41' · xG 0.219 7' · xG 0.019 72' · xG 0.084 48' · xG 0.04 4' · xG 0.126 76' · xG 0.198 73' · xG 0.084 68' · xG 0.035 19' · xG 0.095 81' · xG 0.204 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 27 (%59) Kontra atak — 7 (%15) Korner — 5 (%11) Açık oyun — 5 (%11) Duran top — 1 (%2) Taç sonrası — 1 (%2) 46 şut
  • Asist sonrası27%59
  • Kontra atak7%15
  • Korner5%11
  • Açık oyun5%11
  • Duran top1%2
  • Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 19 (%41) Kafa — 15 (%33) Sol ayak — 12 (%26) 46 şut
  • Sağ ayak19%41
  • Kafa15%33
  • Sol ayak12%26
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
1-15' — 6 16-30' — 6 31-45' — 7 46-60' — 8 61-75' — 8 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 6 %13
  • 16-30' 6 %13
  • 31-45' 7 %15
  • 46-60' 8 %17
  • 61-75' 8 %17
  • 76-90+' 11 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 76 maç
Wrexham 15maç 2025–2026
Sheffield Wednesday 61maç 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-28 Sheff Wed Lincoln City loan transfer
2024-01-01 Sheff Wed U21 Sheff Wed -
2022-07-01 Sheff Wed U18 Sheff Wed U21 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2127 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.8Championship 2025
PERFORMANS30.22127 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici 65.3
Pivot forvet 62.3
Baskıcı forvet 61.9
Çizgi kanadı 32.1
Bitirici 30.5
Pivot forvet 28.8
Role fit sinyali var ama confidence 93/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %40
Dakika %85
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %44
Dakika %94
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 16.83 0.48 100
Dakika güvenliği 100 72 100
Ortalama rating 6.38 7.15 89
Şut isabeti 42.42 48 88
Performans skoru 30.2 78 39
Şut / 90 1.4 3.4 41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam