Maximilano Oyedele
Poland · Midfielder

Maximilano Oyedele

YAŞ21
BOY180
KİLO70
DOĞUM YERİManchester
LİGLigue 1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.21 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.41 / 90
Kilit pas10.21 / 90
Başarılı dripling30.62 / 90
Kazanılan ikili234.72 / 90
Rating6.77
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Başarılı dripling 0.620.79
Kazanılan ikili 4.723.95
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Poland
🏆 FA Youth CupNone · England
🏆 League CupNone · England
🏆 CupNone · Poland
🏆 Super Cup2025 · Poland
🏆 Cup2024/2025 · Poland
🏆 League Cup2022/2023 · England
🏆 FA Youth Cup2021/2022 · England
🥈 FA CupNone · England · 2nd Place
🥈 FA Cup2022/2023 · England · 2nd Place
2025/26 19 553 1 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Strasbourg 12 439 1 0 6.77
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg 7 114 0 0 6.70
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan28%52
Müdahale12
Faul99 kazanılan
İlk 11712 yedek
G+A / 900.16
Kart3
2024/25 5 346 0 1 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa 5 346 0 1 7.02
Şut2
Kilit pas2
İkili kazanılan19%61
Müdahale17
Faul41 kazanılan
İlk 1141 yedek
G+A / 900.26
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 111216 yedek girdi
KART3
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 13 3-5-2 — 4 4-1-4-1 — 2 4-3-1-2 — 2 4-3-3 — 2 3-4-2-1 — 1 24 maç
  • 4-2-3-113%54
  • 3-5-24%17
  • 4-1-4-12%8
  • 4-3-1-22%8
  • 4-3-32%8
  • 3-4-2-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ24 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 MonacoH 5-4
13.05.2026 Stade Brestois 29A 1-2
10.05.2026 AngersA 1-1 45 6.7
07.05.2026 Rayo VallecanoH 0-1
03.05.2026 ToulouseH 1-2 85 6.9
30.04.2026 Rayo VallecanoA 1-0
26.04.2026 LorientA 2-3 97 1 6.0
19.04.2026 RennesH 0-3 57 6.7
16.04.2026 FSV Mainz 05H 4-0
09.04.2026 FSV Mainz 05A 2-0 64 6.7
04.04.2026 NiceH 3-1 88 7.0
22.03.2026 NantesA 2-3 62 1 1 7.3
19.03.2026 HNK RijekaH 1-1 19 6.7
07.03.2026 AuxerreA 0-0 5
27.02.2026 LensH 1-1
31.08.2025 MonacoA 3-2
28.08.2025 BrondbyA 2-3 31 6.7
21.08.2025 BrondbyH 0-0
17.08.2025 MetzA 0-1
17.04.2025 ChelseaA 1-2 90 7.2
10.04.2025 ChelseaH 0-3 82 7.3
13.03.2025 MoldeH 2-0 30 1 1 7.2
06.03.2025 MoldeA 3-2 61 6.5
03.10.2024 Real BetisH 1-0 83 1 6.9
ŞUT2
GOL1
xG0.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
47' · xG 0.009 45' · xG 0.102 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 1 (%50) Asist sonrası — 1 (%50) 2 şut
  • Korner1%50
  • Asist sonrası1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI871 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 8 8 8 8 8 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 13 14 14 14 14 15 16 16 16 20 20 20 21 23 23 24 24 26 31 40
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 8 8 8 8 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 14 14 16 20 20 20 20 21 21 30
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 2 4 4 4 4 4 4 10 10 10 10 10 11 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 10 10 10 10 11 12 14 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR871
Pas 616 Pas — 616 (%71) Müdah… 58 Müdahale — 58 (%7) Top… 49 Top kazanma — 49 (%6) Top tem… 46 Top teması — 46 (%5) Uzaklaştırma — 23 (%3) Hava topu — 22 (%3) Faul — 22 (%3) Bloke edilen pas — 10 (%1) İkili mücadele — 9 (%1) Çalım — 9 (%1)
  • Pas616%71
  • Müdahale58%7
  • Top kazanma49%6
  • Top teması46%5
  • Uzaklaştırma23%3
  • Hava topu22%3
  • Faul22%3
  • Bloke edilen pas10%1
  • İkili mücadele9%1
  • Çalım9%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 24 maç
Strasbourg 19maç 2025
Legia Warszawa 5maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-22 Man Utd U21 Legia Warszawa free transfer
2024-02-26 Forest Green Man Utd U21 End of loan
2024-01-17 Man Utd U21 Forest Green loan transfer
2023-07-01 Man Utd U18 Man Utd U21 -
2023-04-21 Altrincham Man Utd U18 End of loan
2023-01-16 Man Utd U18 Altrincham loan transfer
2021-07-01 Man Utd Youth Man Utd U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 SakatlıkKadroda yok 7 maç
09.2026 SakatlıkŞüpheli 2 maç
03.2026 HastalıkŞüpheli 1 maç
02.2026 Kasık sakatlığıKadroda yok 6 maç
12.2025 Kasık sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 439 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.0Ligue 1 2025
PERFORMANS40.7439 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 52.6
Box-to-box orta saha 48.3
Derinden oyun kurucu 44.4
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %55
Dakika %51
Değer / getiri %29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %59
Dakika %62
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.77 7.1 95
Müdahale / 90 2.46 3.2 77
Performans skoru 40.7 75 54
İkili mücadele kazanma 51.11 58 88
Pas hacmi / 90 55.15 50 100
Pas arası / 90 1.03 2.3 45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam