Côte d'Ivoire · Midfielder
Mustapha Sangaré
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.35 / 90
Şut10.35 / 90
Kilit pas20.70 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili186.28 / 90
Rating7.53
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 0.70 %38
- Asist 0.35 %89
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %85 %45
- Top kapma 6.63 %100
- İkili mücadele %67 %92
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 258 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
FA Cup2024 · Nottingham Forest · 3 maç
2asist2.
9.
Africa Cup of Nations2021 · Ivory Coast · 4 maç
1asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa
🏆
Super Cup2023/2024 · Holland
🏆
KNVB Beker2022/2023 · Holland
🏆
Super Cup2022/2023 · Holland
🏆
KNVB Beker2021/2022 · Holland
🏆
Super Cup2021/2022 · Holland
🥈
Eredivisie2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2020/2021 · Holland · 2nd Place
🥈
CAF U23 Cup of Nations2019 Egypt · Africa · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
5
321
0
1
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
İkili kazanılan20%65
Müdahale13
Faul43 kazanılan
İlk 1141 yedek
G+A / 900.28
2025/26
51
3.129
2
3
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%25 isabet
Kilit pas19
Drible19%56 başarı
İkili kazanılan167%51
Müdahale92
Faul6622 kazanılan
İlk 113615 yedek
G+A / 900.14
Kart6
2024/25
18
597
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan46%54
Müdahale28
Faul168 kazanılan
İlk 11711 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2023/24
34
1.695
2
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas15
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan106%52
Müdahale55
Faul2918 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112014 yedek
G+A / 900.16
Kart6
2022/23
31
2.436
6
1
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%38 isabet
Kilit pas21
Drible38%83 başarı
İkili kazanılan197%59
Müdahale93
Faul4334 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11283 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2021/22
44
3.747
4
2
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%42 isabet
Kilit pas36
Drible68%65 başarı
İkili kazanılan324%60
Müdahale147
Faul5646 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11413 yedek
G+A / 900.14
Kart82
2020/21
36
2.843
1
2
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%22 isabet
Kilit pas25
Drible41%72 başarı
İkili kazanılan277%61
Müdahale120
Faul6432 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11315 yedek
G+A / 900.09
Kart10
TOPLAM GOL22 penaltı
İLK 116038 yedek girdi
KART14
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-154%63
- 4-3-315%17
- 4-4-26%7
- 5-4-15%6
- 3-4-2-13%3
- 3-5-23%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | LeedsH | 0-1 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 30.06.2026 | NorwayH | 1-2 | 93 | 1 | 7.7 | ||
| 25.06.2026 | CuraçaoA | 0-2 | 90 | 1 | 0 | 7.7 | |
| 20.06.2026 | GermanyA | 2-1 | 75 | – | 7.2 | ||
| 14.06.2026 | EcuadorH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | BournemouthH | 1-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Manchester UnitedA | 3-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 07.05.2026 | Aston VillaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | SunderlandA | 0-5 | 45 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | BurnleyH | 4-1 | 91 | – | 7.2 | ||
| 16.04.2026 | FC PortoH | 1-0 | 94 | – | 7.9 | ||
| 12.04.2026 | Aston VillaH | 1-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 09.04.2026 | FC PortoA | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | TottenhamA | 0-3 | 91 | – | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | FC MidtjyllandA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | FulhamH | 0-0 | 81 | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | FC MidtjyllandH | 0-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.03.2026 | Manchester CityA | 2-2 | 88 | – | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | BrightonA | 2-1 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 26.02.2026 | FenerbahçeH | 1-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | LiverpoolH | 0-1 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 19.02.2026 | FenerbahçeA | 0-3 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 11.02.2026 | WolvesH | 0-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 06.02.2026 | LeedsA | 3-1 | 97 | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | Crystal PalaceH | 1-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 29.01.2026 | Ferencvarosi TCH | 4-0 | 66 | 1 | – | 8.3 | |
| 25.01.2026 | BrentfordA | 0-2 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 22.01.2026 | SC BragaA | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | ArsenalH | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 10.01.2026 | EgyptA | 3-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 06.01.2026 | Burkina FasoH | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.12.2025 | GabonA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | CameroonH | 1-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 24.12.2025 | MozambiqueH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | TottenhamH | 3-0 | 96 | 1 | 2 | 2 | 9.9 |
| 11.12.2025 | UtrechtA | 1-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | EvertonA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 03.12.2025 | WolvesA | 0-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | BrightonH | 0-2 | 74 | 1 | 7.6 | ||
| 27.11.2025 | Malmo FFH | 3-0 | 66 | 1 | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | LiverpoolA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | LeedsH | 3-1 | 59 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 06.11.2025 | Sturm GrazA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BournemouthA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | FC PortoH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | ChelseaH | 0-3 | 96 | 2 | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | NewcastleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | FC MidtjyllandH | 2-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | SunderlandH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | Real BetisA | 2-2 | 82 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | BurnleyA | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | ArsenalA | 3-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | West HamH | 0-3 | 89 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | Crystal PalaceA | 1-1 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | BrentfordH | 3-1 | 96 | 1 | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | ChelseaH | 0-1 | 57 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | West HamA | 1-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | LeicesterH | 2-2 | 83 | – | 7.3 | ||
| 05.05.2025 | Crystal PalaceA | 1-1 | 76 | – | 6.3 |
ŞUT17
GOL2
xG1.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun8%47
- Asist sonrası6%35
- Korner3%18
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak16%94
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 4 %24
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 5 %29
AKSİYON HARİTASI1756 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1756
- Pas1117%67
- Top kazanma162%10
- Top teması77%5
- Müdahale55%3
- Faul54%3
- Pas arası47%3
- Uzaklaştırma45%3
- Çalım39%2
- Bloke edilen pas31%2
- Hava topu31%2
PİYASA DEĞERİ€22.00M-8.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ43
DİSİPLİN7kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 219 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2026
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
7 maç
01.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2025
Ayak sakatlığıKadroda yok
11 maç
11.2024
Maç eksiğiKadroda yok
6 maç
09.2024
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
02.2024
DinlenmeŞüpheli
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
10.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eredivisie2020 · PSV Eindhoven
7sarı · 29 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2087 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.3Premier League 2025
PERFORMANS44.92087 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
80.4
Box-to-box orta saha
73.9
Derinden oyun kurucu
73.1
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%61
Dakika
%79
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%67
Dakika
%91
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.91
7.1
97
Müdahale / 90
2.46
3.2
77
Performans skoru
44.9
75
60
İkili mücadele kazanma
48.86
58
84
Pas arası / 90
0.95
2.3
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yehor YarmolyukBrentford · 21
%95
1gol
2asist
60scout
€30.00M
Premier League
Diego BarriCastellón
%91
3gol
2asist
57scout
Segunda División
Georgios LiavasRio Ave · 24
%80
0gol
1asist
53scout
Primeira Liga
Pedro BravoFC Midtjylland · 21
%73
1gol
0asist
62scout
Superliga
Nathan-Dylan SalibaCF Montreal · 21
%71
1gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Wilfred George IgorKristiansund BK · 20
%61
1gol
1asist
62scout
Eliteserien
Devran ŞenyurtBoluspor · 21
%60
0gol
1asist
61scout
1. Lig
Lucas TousartStade Brestois 29 · 28
%60
1gol
0asist
42scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



AS Denguélé