LİGCONCACAF Gold Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut90.44 / 90
Kilit pas60.29 / 90
Başarılı dripling120.58 / 90
Kazanılan ikili1306.32 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.29 %5
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.58 %35
- Pas isabeti %83 %45
- Top kapma 3.75 %88
- İkili mücadele %52 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1850 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Coupe de France2021/2022 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
41
1.850
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas6
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan130%52
Müdahale55
Faul4537 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112021 yedek
Kart9
2024/25
8
217
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan15%60
Müdahale9
Faul52 kazanılan
İlk 1135 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11417 yedek girdi
KART1
FORMA40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-212%63
- 4-1-4-15%26
- 4-2-3-11%5
- 5-4-11%5
MAÇ GEÇMİŞİ59 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Granada CFA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | AlmeriaH | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | ZaragozaA | 1-3 | 69 | 1 | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | MalagaA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | AD Ceuta FCH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | CordobaA | 3-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | CadizH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | BurgosA | 1-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2026 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 01.04.2026 | Racing SantanderA | 3-1 | 76 | – | 7.0 | ||
| 28.03.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | Las PalmasA | 1-0 | 23↑ | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | CastellónH | 4-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | FC AndorraA | 1-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 02.03.2026 | LeganesH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | ValladolidH | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | AlbaceteA | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | HuescaH | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | EibarA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | MirandesH | 3-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | Cultural LeonesaA | 2-4 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 09.01.2026 | CadizA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | MalagaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | LeganesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | Real Sociedad IIA | 0-1 | 79 | – | 6.7 | ||
| 28.11.2025 | FC AndorraH | 1-1 | 61↑ | – | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | HuescaA | 2-0 | 63 | 3 | 6.7 | ||
| 16.11.2025 | EibarH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | MirandesA | 2-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | Las PalmasH | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | ZaragozaH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | ValladolidA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | Racing SantanderH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | CastellónA | 3-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | AlbaceteH | 3-4 | 78 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | AlmeriaA | 2-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | BurgosH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.09.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 29.08.2025 | Cultural LeonesaH | 1-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | AD Ceuta FCA | 0-1 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | CordobaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | LeganesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | Las PalmasA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.12.2024 | ValenciaH | 1-1 | 71 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | OsasunaH | 0-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 09.12.2024 | GetafeA | 1-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2024 | Celta VigoH | 3-1 | 61 | – | 6.6 | ||
| 23.11.2024 | GironaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | BarcelonaA | 3-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 06.02.2022 | Clermont FootH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2022 | NantesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2022 | Stade Brestois 29A | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2021 | Clermont FootA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2021 | MarseilleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2021 | Saint EtienneA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2021 | LorientA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2021 | NantesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2021 | BordeauxH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2021 | LilleA | 0-4 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%45
- Korner3%27
- Açık oyun2%18
- Duran top1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%55
- Kafa4%36
- Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 4 %36
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 2 %18
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 59 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1850 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.9Segunda División 2025
PERFORMANS37.11850 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
80.5
Derinden oyun kurucu
66.7
Box-to-box orta saha
64.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%58
Dakika
%79
Değer / getiri
%90
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%53
Dakika
%88
Değer / getiri
%92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
2.68
3.2
84
Ortalama rating
6.71
7.1
94
İkili mücadele kazanma
52.42
58
90
Performans skoru
37.1
75
50
Pas arası / 90
1.07
2.3
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Oumar NgomLecce · 21
%95
0gol
0asist
51scout
Serie A
Pedro BravoFC Midtjylland · 21
%87
1gol
0asist
62scout
Superliga
Georgios LiavasRio Ave · 24
%80
0gol
1asist
53scout
Primeira Liga
Elisha OwusuAuxerre · 28
%78
0gol
0asist
52scout
€3.50M
Ligue 1
Wilfred George IgorKristiansund BK · 20
%75
1gol
1asist
62scout
Eliteserien
Fabio Varesi-StraussFC BW Linz
%72
0gol
1asist
60scout
€200K
Bundesliga
Tah AnungaFC Cincinnati · 29
%65
0gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Nemanja RadojaSporting Kansas City · 32
%60
0gol
0asist
53scout
€400K
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




