LİGLeague Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.29 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.58 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili92.60 / 90
Rating7.12
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 81 defanslar
- Müdahale 1.44 %57
- Pas arası 1.15 %51
- Blok 0.87 %84
- İkili mücadele %39 %8
- Pas isabeti %89 %78
- Faul (az iyi) 1.73 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 312 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Premier DivisionNone · Republic of Ireland
🏆
League OneNone · England
🏆
FAI President's CupNone · Republic of Ireland
🏆
Munster Senior CupNone · Republic of Ireland
🏆
FAI CupNone · Republic of Ireland
🏆
League One2020/2021 · England
🏆
Munster Senior Cup2019 · Republic of Ireland
🏆
FAI President's Cup2018 · Republic of Ireland
🏆
Munster Senior Cup2017/2018 · Republic of Ireland
🏆
FAI Cup2017 · Republic of Ireland
🏆
Premier Division2017 · Republic of Ireland
🥈
FAI CupNone · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈
FAI President's CupNone · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈
Premier DivisionNone · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈
FAI President's Cup2019 · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈
FAI Cup2018 · Republic of Ireland · 2nd Place
🥈
Premier Division2018 · Republic of Ireland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
312
1
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan9%39
Müdahale5
Faul6
İlk 114
G+A / 900.29
Kart2
2025/26
46
3.881
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%19 isabet
Kilit pas9
Drible12%75 başarı
İkili kazanılan273%61
Müdahale59
Faul2426 kazanılan
İlk 11442 yedek
Kart81
Kaptan18maçta
2024/25
46
3.215
0
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%48 isabet
Kilit pas11
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan174%61
Müdahale35
Faul2222 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11379 yedek
G+A / 900.03
Kart6
2023/24
45
1.180
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan60%71
Müdahale3
Faul416 kazanılan
İlk 111332 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2022/23
44
2.149
0
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas5
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan116%63
Müdahale23
Faul824 kazanılan
İlk 112420 yedek
G+A / 900.04
2021/22
40
2.776
0
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas8
Drible15%88 başarı
İkili kazanılan142%63
Müdahale24
Faul1518 kazanılan
İlk 112911 yedek
G+A / 900.06
Kart4
TOPLAM GOL2
İLK 118410 yedek girdi
KART20
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%39
- 3-4-1-220%22
- 4-3-314%16
- 3-4-2-112%13
- 4-1-4-16%7
- 3-5-22%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | LincolnA | 0-0 | 90 | 0 | 7.1 | ||
| 29.08.2026 | QPRH | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 22.08.2026 | MiddlesbroughH | 2-1 | 48 | – | 6.2 | ||
| 14.08.2026 | WolvesA | 2-2 | 84 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 02.05.2026 | LeicesterHC | 0-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | Sheffield UtdAC | 1-3 | 83 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2026 | CoventryHC | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2026 | SouthamptonAC | 3-0 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Stoke CityA | 1-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | West BromH | 0-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 03.04.2026 | BirminghamA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | MiddlesbroughHC | 0-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | MillwallA | 1-2 | 85 | – | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | Oxford UnitedAC | 1-0 | 93 | – | 7.6 | ||
| 07.03.2026 | PortsmouthHC | 1-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | DerbyAC | 3-1 | 92 | – | 5.6 | ||
| 24.02.2026 | Bristol CityHC | 1-2 | 88 | – | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | PrestonHC | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | QPRAC | 1-3 | 93 | – | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | NorwichA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.02.2026 | Sheffield WednesdayH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | Hull CityH | 0-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | WatfordH | 1-1 | 80 | – | 7.2 | ||
| 20.01.2026 | SwanseaAC | 3-1 | 87 | – | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | IpswichA | 3-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2026 | CharltonH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.01.2026 | WrexhamH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.12.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.12.2025 | MiddlesbroughA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.12.2025 | MillwallH | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | PortsmouthA | 2-1 | 98 | 2 | 6.3 | ||
| 09.12.2025 | Oxford UnitedHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.12.2025 | IpswichHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | WrexhamAC | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.11.2025 | QPRHC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.11.2025 | PrestonAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | DerbyHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Bristol CityA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | LeicesterA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | SouthamptonH | 2-1 | 100 | 1 | 7.0 | ||
| 21.10.2025 | Sheffield UtdH | 1-3 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | CoventryA | 2-0 | 96 | 2 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Stoke CityH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.09.2025 | SwanseaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | CharltonA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | NorwichH | 0-2 | 44 | – | 5.3 | ||
| 23.08.2025 | Hull CityA | 0-3 | 96 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | BirminghamH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.08.2025 | BradfordH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | West BromA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | PortsmouthA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | DerbyH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.04.2025 | PrestonH | 2-1 | 90 | 3 | 8.2 | ||
| 18.04.2025 | SwanseaA | 1-0 | 37 | – | 6.2 | ||
| 14.04.2025 | CoventryH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.04.2025 | WatfordA | 1-0 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 05.04.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | LutonH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | West BromA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.03.2025 | Oxford UnitedH | 2-1 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT29
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%3.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner17%59
- Asist sonrası5%17
- Taç sonrası4%14
- Açık oyun3%10
Vücut bölgesine göre
- Kafa16%55
- Sol ayak11%38
- Sağ ayak2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
- 1-15' 1 %3
- 16-30' 2 %7
- 31-45' 3 %10
- 46-60' 5 %17
- 61-75' 7 %24
- 76-90+' 11 %38
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 225 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-12-31
St. Mirren
→
Hull City
End of loan
St. Mirren
→
Hull City
End of loan
2019-08-02
Hull City
→
St. Mirren
loan transfer
Hull City
→
St. Mirren
loan transfer
2017-07-01
UCC
→
Cork City
free transfer
UCC
→
Cork City
free transfer
2015-07-01
Cork Academy
→
UCC
free transfer
Cork Academy
→
UCC
free transfer
2013-07-01
Springfield R.
→
Cork Academy
free transfer
Springfield R.
→
Cork Academy
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3881 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.2Championship 2025
PERFORMANS72.53881 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
88.9
Klasik stoper
86.6
Ayağı iyi stoper
86.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%95
Dakika
%97
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%90
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
72.5
74
98
Pas hacmi / 90
43.81
42
100
İkili mücadele kazanma
61.21
58
100
Pas arası / 90
1.86
1.9
98
Müdahale / 90
1.37
3
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dario ŽuparićPortland Timbers · 33
%95
0gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Victor GuzmánMonterrey · 23
%89
1gol
0asist
76scout
Liga MX
Carlos IzquierdozLanus · 37
%82
0gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Manuel CapassoAtlas · 29
%75
1gol
0asist
69scout
Liga MX
Tobias Kvalvagnes GuddalTromso · 23
%68
0gol
1asist
77scout
Eliteserien
Pedro GanchasSilkeborg · 25
%67
2gol
1asist
74scout
Superliga
Işık Kaan ArslanBoluspor · 24
%67
0gol
0asist
73scout
1. Lig
Olivier BoscagliBrighton · 28
%60
0gol
1asist
59scout
€15.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
