Leonardo Spinazzola
Italy · Defender

Leonardo Spinazzola

YAŞ32
BOY186
KİLO75
KULÜPNapoli
DOĞUM YERİFoligno
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Şut10.91 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.910.71
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Super Cup2025 · Napoli · 2 maç 1asist1.
42. Serie A2025 · Napoli · 9 maç 2asist42.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Serie A2024/2025 · Italy
🏆 UEFA Conference League2021/2022 · Europe
🏆 UEFA European Championship2020 · Europe
🏆 Serie A2018/2019 · Italy
🏆 Super Cup2018/2019 · Italy
🏆 Serie A2011/2012 · Italy
🥈 UEFA Europa League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈 CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World · 2nd Place
🥈 Coppa Italia2011/2012 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 9 G+A
2020 9 2021 0 2022 7 2023 4 2024 2 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 2 99 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 2 99 0 0 6.90
Şut1%100 isabet
İlk 1111 yedek
2025/26 40 2.333 3 4 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 34 1.907 3 3 6.99
UEFA Champions LeagueNapoli 6 426 0 1 6.48
Şut17%41 isabet
Kilit pas37
Drible18%34 başarı
İkili kazanılan61%43
Müdahale28
Faul1112 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112713 yedek
G+A / 900.27
Kart3
2024/25 34 1.566 1 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 33 1.536 1 1 6.87
Şut4%100 isabet
Kilit pas27
Drible27%47 başarı
İkili kazanılan61%46
Müdahale18
Faul613 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111717 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2023/24 41 2.015 1 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 30 1.312 1 2 6.88
UEFA Europa LeagueAS Roma 11 703 0 1 6.98
Şut6%67 isabet
Kilit pas38
Drible30%55 başarı
İkili kazanılan73%50
Müdahale27
Faul139 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112318 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2022/23 44 2.564 2 5 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 30 1.651 1 4 6.69
UEFA Europa LeagueAS Roma 14 913 1 1 6.70
Şut9%89 isabet
Kilit pas29
Drible48%50 başarı
İkili kazanılan103%47
Müdahale26
Faul2117 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112717 yedek
G+A / 900.25
Kart6
2021/22 10 152 0 0 6.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 7 129 0 0 6.45
UEFA Europa Conference LeagueAS Roma 3 23 0 0 6.50
Şut1
Kilit pas1
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan4%24
Müdahale1
Faul2
İlk 1128 yedek
Kart2
2020/21 38 2.702 2 7 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 27 2.135 2 4 6.88
UEFA Europa LeagueAS Roma 11 567 0 3 6.82
Şut17%35 isabet
Kilit pas43
Drible72%49 başarı
İkili kazanılan116%50
Müdahale18
Faul1013 kazanılan
İlk 11335 yedek
G+A / 900.3
TOPLAM GOL101 penaltı
İLK 119269 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA37
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %20
  • 16-30' 1 %10
  • 31-45' 1 %10
  • 46-60' 2 %20
  • 61-75' 2 %20
  • 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 68 4-3-3 — 32 3-5-2 — 22 4-1-4-1 — 9 4-2-3-1 — 8 3-4-1-2 — 7 146 maç
  • 3-4-2-168%47
  • 4-3-332%22
  • 3-5-222%15
  • 4-1-4-19%6
  • 4-2-3-18%5
  • 3-4-1-27%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 ComoH 1-2 35 7.2
22.08.2026 GenoaA 0-2 64 1 6.6
17.05.2026 PisaA 0-3 79 6.7
11.05.2026 BolognaH 2-3 10 6.2
02.05.2026 ComoA 0-0 7
24.04.2026 CremoneseH 4-0
18.04.2026 LazioH 0-2 63 6.7
12.04.2026 ParmaA 1-1 91 7.0
06.04.2026 AC MilanH 1-0 74 1 7.2
31.03.2026 Bosnia & HerzegovinaA 1-1 30 6.5
20.03.2026 CagliariA 0-1 10 6.7
14.03.2026 LecceH 2-1 72 7.0
06.03.2026 TorinoH 2-1 69 1 7.2
28.02.2026 VeronaA 1-2 52 1 6.9
22.02.2026 AtalantaA 2-1 22 6.2
15.02.2026 AS RomaH 2-2 70 1 2 7.9
07.02.2026 GenoaA 2-3 90 2 6.9
31.01.2026 FiorentinaH 2-1 92 7.7
28.01.2026 ChelseaH 2-3 81 6.3
25.01.2026 JuventusA 3-0 92 6.3
20.01.2026 FC CopenhagenA 1-1 63 6.9
17.01.2026 SassuoloH 1-0 97 7.2
14.01.2026 ParmaH 0-0 32 7.5
11.01.2026 InterA 2-2 90 6.6
07.01.2026 VeronaH 2-2 35 1 7.2
04.01.2026 LazioA 0-2 79 1 3 7.2
28.12.2025 CremoneseA 0-2 45 6.6
14.12.2025 UdineseA 1-0 82 6.9
10.12.2025 BenficaA 2-0 45 6.3
07.12.2025 JuventusH 2-1 20 6.6
30.11.2025 AS RomaA 0-1
01.11.2025 ComoH 0-0 45 6.9
28.10.2025 LecceA 0-1 29 7.2
25.10.2025 InterH 3-1 89 1 6.7
21.10.2025 PSV EindhovenA 6-2 57 1 1 6.2
18.10.2025 TorinoA 1-0 90 3 6.9
05.10.2025 GenoaH 2-1 40 6.9
01.10.2025 Sporting CPH 2-1 90 1 6.9
22.09.2025 PisaH 3-2 90 1 1 8.3
18.09.2025 Manchester CityA 2-0 90 6.3
13.09.2025 FiorentinaA 1-3 69 1 7.5
30.08.2025 CagliariH 1-0 81 1 6.9
23.08.2025 SassuoloA 0-2 1
23.05.2025 CagliariH 2-0 85 1 7.9
18.05.2025 ParmaA 0-0 86 6.9
11.05.2025 GenoaH 2-2 90 6.7
03.05.2025 LecceA 0-1 90 7.2
27.04.2025 TorinoH 2-0 90 7.3
19.04.2025 MonzaA 0-1 90 7.2
14.04.2025 EmpoliH 3-0 15 6.7
16.03.2025 VeneziaA 0-0 76 7.2
09.03.2025 FiorentinaH 2-1 89 1 6.7
01.03.2025 InterH 1-1 82 6.3
23.02.2025 ComoA 2-1 90 6.6
02.02.2025 AS RomaA 1-1 90 1 1 7.2
25.01.2025 JuventusH 2-1 90 7.2
18.01.2025 AtalantaA 2-3 17 6.3
12.01.2025 VeronaH 2-0 83 7.3
04.01.2025 FiorentinaA 0-3 86 1 7.0
29.12.2024 VeneziaH 1-0 8 6.7
ŞUT23
GOL3
xG1.2
xG FARKI+1.8over performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
83' · xG 0.047 23' · xG 0.1 10' · xG 0.074 73' · xG 0.058 61' · xG 0.105 47' · xG 0.053 40' · xG 0.025 · GOL 55' · xG 0.029 73' · xG 0.031 52' · xG 0.065 25' · xG 0.021 13' · xG 0.178 · GOL 66' · xG 0.025 13' · xG 0.136 60' · xG 0.069 90' · xG 0.021 53' · xG 0.016 52' · xG 0.036 45' · xG 0.019 73' · xG 0.027 · GOL 60' · xG 0.03 76' · xG 0.048 44' · xG 0.021
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%78) Açık oyun — 4 (%17) Kontra atak — 1 (%4) 23 şut
  • Asist sonrası18%78
  • Açık oyun4%17
  • Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 20 (%87) Sol ayak — 2 (%9) Kafa — 1 (%4) 23 şut
  • Sağ ayak20%87
  • Sol ayak2%9
  • Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 7 61-75' — 5 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 46-60'
  • 1-15' 3 %13
  • 16-30' 2 %9
  • 31-45' 3 %13
  • 46-60' 7 %30
  • 61-75' 5 %22
  • 76-90+' 3 %13
AKSİYON HARİTASI1554 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 14 14 14 14 15 16 16 16 16 17 17 17 18 19 19 20 20 20 21 22 23 23 25 25 26 26 27 28 31 34 35 35 35 36 37 37 39 39 43 44 50
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 12 12 12 13 13 14 14 14 14 15 15 17 18 18 19 20 20 21 21 22 23 23 24 24 25 30 31 31 32 32 32 33 34 35 35 40 45
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 6 6 7 9 12 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 4 5 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1554
Pas 1179 Pas — 1179 (%79) Top kaza… 73 Top kazanma — 73 (%5) Top teması — 64 (%4) Çalım — 63 (%4) Uzaklaştırma — 22 (%1) Müdahale — 21 (%1) Korner kazandırma — 19 (%1) Bloke edilen pas — 15 (%1) Top kaptırma — 15 (%1) Faul — 15 (%1)
  • Pas1179%79
  • Top kazanma73%5
  • Top teması64%4
  • Çalım63%4
  • Uzaklaştırma22%1
  • Müdahale21%1
  • Korner kazandırma19%1
  • Bloke edilen pas15%1
  • Top kaptırma15%1
  • Faul15%1
PİYASA DEĞERİ€3.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ66
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 209 maç
Napoli 75maç 2024–2026
Italy 1maç 2024
AS Roma 133maç 2020–2023
Juventus 2010–2018
Atalanta 2016–2017
Perugia 2015
Empoli 2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-10 AS Roma Napoli
2019-07-01 Juventus AS Roma € 29.5M
2018-07-19 Atalanta Juventus
2018-06-30 Atalanta Juventus End of loan<br /><i class="normaler-text">€3.50m</
2016-07-07 Juventus Atalanta
2016-06-30 Perugia Juventus End of loan
2015-07-22 Juventus Perugia
2015-06-30 Vicenza Juventus End of loan
2015-02-02 Juventus Vicenza Virtus
2015-02-01 Atalanta Juventus End of loan
2014-08-11 Juventus Atalanta
2014-07-01 Robur Siena Juventus ?
2013-07-01 Juventus Robur Siena
2013-07-01 Juventus AC Siena ?
2013-06-30 Virtus Lanciano Juventus End of loan
2013-01-28 Juventus
2013-01-27 FC Empoli Juventus End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025 Kasık sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2025 Kasık sakatlığıŞüpheli 1 maç
11.2025 Kalça sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2025 Kalça sakatlığıŞüpheli 1 maç
09.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 11 maç
04.2025 SakatlıkŞüpheli 9 maç
02.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 4 maç
02.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 5 maç
02.2023 SakatlıkKadroda yok 4 maç
04.2022 Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok 29 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Super Cup2025 · Napoli 1sarı · 1 maç
🟨 UEFA Europa League2022 · AS Roma 3sarı · 13 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1907 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.2Serie A 2025
PERFORMANS37.21907 dk
KARARVeri yetersiz51/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 76.1
Klasik stoper 69.5
Ayağı iyi stoper 68.0
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %31
Performans %25
Dakika %73
Değer / getiri %23
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %25
Dakika %86
Değer / getiri %11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.56 1.4 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Pas hacmi / 90 45.73 48 95
Asist / 90 0.14 0.22 64
Başarılı drible / 90 0.76 1.1 69
Müdahale / 90 1.13 2.5 45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam