LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.38 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.38 / 90
Kazanılan ikili103.85 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 19 orta sahalar
- Kilit pas 0.00 %0
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.38 %28
- Pas isabeti %93 %100
- Top kapma 2.69 %50
- İkili mücadele %59 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 234 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Serie A2024/2025 · Italy
🏆
Serie A2022/2023 · Italy
🏆
Coppa Italia2019/2020 · Italy
🏆
King's Cup2018 · World
🏆
Cup2014/2015 · Slovakia
🏆
1. liga2014/2015 · Slovakia
🏆
Super Cup2013/2014 · Holland
🏆
Eredivisie2013/2014 · Holland
🥈
Super Cup2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2013/2014 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
3
234
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%59
Müdahale5
İlk 113
2025/26
38
2.939
1
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas23
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan102%61
Müdahale35
Faul1647 kazanılan
İlk 11353 yedek
G+A / 900.06
Kart3
Kaptan3maçta
2024/25
35
2.827
0
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas18
Drible10%77 başarı
İkili kazanılan99%63
Müdahale50
Faul2433 kazanılan
İlk 11332 yedek
G+A / 900.03
Kart3
2023/24
46
3.974
0
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas26
Drible16%55 başarı
İkili kazanılan149%53
Müdahale72
Faul4148 kazanılan
İlk 1146
G+A / 900.02
Kart4
2022/23
48
3.993
1
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas23
Drible25%71 başarı
İkili kazanılan222%65
Müdahale106
Faul3379 kazanılan
İlk 11444 yedek
G+A / 900.05
Kart2
2021/22
32
1.796
1
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas15
Drible13%81 başarı
İkili kazanılan106%62
Müdahale45
Faul2040 kazanılan
İlk 112012 yedek
G+A / 900.05
Kart2
2020/21
41
449
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan13%42
Müdahale4
Faul64 kazanılan
İlk 11437 yedek
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 1118233 yedek girdi
KART17
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3120%56
- 4-2-3-142%20
- 3-4-2-131%14
- 3-4-39%4
- 4-1-4-18%4
- 3-5-24%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | InterA | 3-2 | 79 | 1 | 6.4 | ||
| 30.08.2026 | ComoH | 1-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | GenoaA | 0-2 | 64 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | UdineseH | 1-0 | 37 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | PisaA | 0-3 | 85 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2026 | BolognaH | 2-3 | 76 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | ComoA | 0-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2026 | CremoneseH | 4-0 | 54 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | LazioH | 0-2 | 63 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | ParmaA | 1-1 | 91 | – | 7.9 | ||
| 06.04.2026 | AC MilanHC | 1-0 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 20.03.2026 | CagliariA | 0-1 | 55 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | VeronaA | 1-2 | 73 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | AtalantaAC | 2-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | AS RomaH | 2-2 | 88 | 1 | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | GenoaAC | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | FiorentinaH | 2-1 | 92 | – | 7.0 | ||
| 28.01.2026 | ChelseaH | 2-3 | 81 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | JuventusA | 3-0 | 92 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2026 | FC CopenhagenA | 1-1 | 94 | 1 | 7.7 | ||
| 17.01.2026 | SassuoloH | 1-0 | 97 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.01.2026 | ParmaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.01.2026 | InterA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.01.2026 | VeronaH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.01.2026 | LazioA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.12.2025 | CremoneseA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | UdineseA | 1-0 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | AS RomaA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.11.2025 | QarabagH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | AtalantaH | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.11.2025 | GermanyA | 6-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | BolognaA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.11.2025 | Eintracht FrankfurtH | 0-0 | 73 | – | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | ComoH | 0-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | GenoaH | 2-1 | 44 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2025 | Sporting CPH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | AC MilanA | 2-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 22.09.2025 | PisaH | 3-2 | 32↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 18.09.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 72 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | FiorentinaA | 1-3 | 89 | – | 6.9 | ||
| 04.09.2025 | GermanyH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | CagliariH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.08.2025 | SassuoloA | 0-2 | 82 | – | 7.0 | ||
| 23.05.2025 | CagliariH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | GenoaH | 2-2 | 13 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | LecceA | 0-1 | 54 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | TorinoH | 2-0 | 86 | – | 7.3 | ||
| 19.04.2025 | MonzaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.04.2025 | EmpoliH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.04.2025 | BolognaA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | AC MilanH | 2-1 | 81 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | VeneziaA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | InterH | 1-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 23.02.2025 | ComoA | 2-1 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 15.02.2025 | LazioA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | UdineseH | 1-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | AS RomaA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | JuventusH | 2-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | AtalantaA | 2-3 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT11
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%36
- Açık oyun3%27
- Korner2%18
- Kontra atak2%18
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%91
- Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 3 %27
- 76-90+' 3 %27
AKSİYON HARİTASI2652 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2652
- Pas2124%81
- Top kazanma179%7
- Faul70%3
- Top teması66%3
- Müdahale41%2
- Pas arası35%1
- Hava topu29%1
- İkili mücadele28%1
- Uzaklaştırma20%1
- Korner kazandırma15%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M-40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 243 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-08-25
AS Trencin
→
Nordsjaelland
€500k
AS Trencin
→
Nordsjaelland
€500k
2014-06-30
Ajax U21
→
AS Trencin
End of loan
Ajax U21
→
AS Trencin
End of loan
2013-07-01
AS Trencin
→
Ajax U21
loan transfer
AS Trencin
→
Ajax U21
loan transfer
2011-07-01
Trencin U19
→
AS Trencin
-
Trencin U19
→
AS Trencin
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
03.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
17 maç
05.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
10.2024
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2021
HastalıkKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2439 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.6Serie A 2025
PERFORMANS37.12439 dk
KARARUygun değil46/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
74.7
Top kapan ön libero
72.7
Box-to-box orta saha
66.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%53
Dakika
%88
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%53
Dakika
%94
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
66.27
72
92
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.91
7.2
96
Performans skoru
37.1
76
49
Kilit pas / 90
0.77
1.4
55
Müdahale / 90
1
2
50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Darlington NagbeColumbus Crew · 35
%95
0gol
0asist
44scout
Major League Soccer
Nikki HavenaarRied
%91
3gol
2asist
53scout
€500K
Bundesliga
Yair ArismendiSarmiento Junin · 27
%89
0gol
0asist
37scout
Liga Profesional Argentina
Atakan KarazorVfB Stuttgart · 29
%73
0gol
0asist
36scout
€9.00M
UEFA Europa League
Eric SmithFC St. Pauli · 28
%71
2gol
2asist
53scout
€5.00M
Bundesliga
Jannik DehmSpVgg Greuther Fürth · 29
%70
2gol
1asist
53scout
€600K
2. Bundesliga
Adam RandellBristol City · 25
%62
2gol
2asist
55scout
Championship
Titouan ThomasLaval · 23
%60
1gol
1asist
63scout
€600K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



