André-Frank Zambo Anguissa
Cameroon · Midfielder

André-Frank Zambo Anguissa

YAŞ30
BOY184
KİLO78
KULÜPNapoli
DOĞUM YERİYaoundé
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.93 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.77 / 90
Kazanılan ikili124.64 / 90
Rating6.27
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 40 orta sahalar
Kilit pas — %0 (0.00) Asist — %0 (0.00) Drible — %62 (0.77) Pas isabeti — %26 (%82) Top kapma — %26 (1.55) İkili mücadele — %26 (%50) 23 ORT. % 0 0 62 26 26 26
  • Kilit pas 0.00 %0
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.77 %62
  • Pas isabeti %82 %26
  • Top kapma 1.55 %26
  • İkili mücadele %50 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 233 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
32. Serie A2025 · Napoli · 11 maç 4gol32. 1asist50.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Serie A2024/2025 · Italy
🏆 Serie A2022/2023 · Italy
🥈 Super Cup2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈 Coupe de France2015/2016 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 12 G+A
2020 3 2021 2 2022 12 2023 4 2024 10 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 3 233 0 0 6.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 3 233 0 0 6.27
Şut5%20 isabet
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan12%50
Müdahale3
Faul23 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
2025/26 26 1.589 4 1 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 22 1.248 4 1 6.89
UEFA Champions LeagueNapoli 4 341 0 0 6.53
Şut25%36 isabet
Kilit pas16
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan98%49
Müdahale20
Faul2320 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11188 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2024/25 35 2.857 6 4 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 35 2.857 6 4 7.07
Şut30%43 isabet
Kilit pas26
Drible25%58 başarı
İkili kazanılan170%51
Müdahale42
Faul3936 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11323 yedek
G+A / 900.32
Kart5
2023/24 41 3.420 1 3 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 34 2.792 0 2 7.01
UEFA Champions LeagueNapoli 7 628 1 1 6.83
Şut26%35 isabet
Kilit pas44
Drible31%48 başarı
İkili kazanılan200%48
Müdahale72
Faul4844 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11392 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2022/23 46 3.809 4 8 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 36 3.066 3 5 6.99
UEFA Champions LeagueNapoli 9 653 1 3 7.20
World CupCameroon 1 90 0 0 6.90
Şut43%40 isabet
Kilit pas42
Drible51%56 başarı
İkili kazanılan239%49
Müdahale67
Faul6465 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11451 yedek
G+A / 900.28
Kart51
2021/22 35 2.452 0 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 25 1.924 0 2 6.98
UEFA Europa LeagueNapoli 5 360 0 0 6.86
Africa Cup of NationsCameroon 1 90 0 0 6.90
ChampionshipFulham 4 78 0 0 6.80
Şut21%19 isabet
Kilit pas29
Drible65%69 başarı
İkili kazanılan194%55
Müdahale60
Faul4534 kazanılan
İlk 11269 yedek
G+A / 900.07
Kart7
2020/21 38 2.600 0 3 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 38 2.600 0 3 6.93
Şut24%38 isabet
Kilit pas27
Drible96%67 başarı
İkili kazanılan264%54
Müdahale78
Faul4427 kazanılan
İlk 11299 yedek
G+A / 900.1
Kart6
TOPLAM GOL11
İLK 1115324 yedek girdi
KART22
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %27
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 2 %18
  • 76-90+' 3 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 103 4-2-3-1 — 35 3-4-2-1 — 16 4-1-4-1 — 10 3-4-3 — 3 3-5-2 — 3 170 maç
  • 4-3-3103%61
  • 4-2-3-135%21
  • 3-4-2-116%9
  • 4-1-4-110%6
  • 3-4-33%2
  • 3-5-23%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 InterA 3-2 89 4 6.0
30.08.2026 ComoH 1-2 80 1 6.3
22.08.2026 GenoaA 0-2 64 6.5
24.05.2026 UdineseH 1-0
17.05.2026 PisaA 0-3
11.05.2026 BolognaH 2-3
02.05.2026 ComoA 0-0 27 6.5
24.04.2026 CremoneseH 4-0
18.04.2026 LazioH 0-2 45 1 6.5
12.04.2026 ParmaA 1-1 56 6.5
06.04.2026 AC MilanH 1-0 91 2 7.2
20.03.2026 CagliariA 0-1 10 6.3
14.03.2026 LecceH 2-1 45 6.5
06.03.2026 TorinoH 2-1 42 6.5
09.11.2025 BolognaA 2-0 90 6.3
04.11.2025 Eintracht FrankfurtH 0-0 90 3 7.2
01.11.2025 ComoH 0-0 90 6.2
28.10.2025 LecceA 0-1 90 1 1 8.0
25.10.2025 InterH 3-1 90 1 1 8.3
21.10.2025 PSV EindhovenA 6-2 90 6.5
18.10.2025 TorinoA 1-0 90 4 6.7
05.10.2025 GenoaH 2-1 90 1 2 7.3
01.10.2025 Sporting CPH 2-1 90 2 6.2
28.09.2025 AC MilanA 2-1 90 4 6.2
22.09.2025 PisaH 3-2 32 6.3
18.09.2025 Manchester CityA 2-0 71 6.2
13.09.2025 FiorentinaA 1-3 90 1 1 8.0
30.08.2025 CagliariH 1-0 90 1 3 7.6
23.08.2025 SassuoloA 0-2 90 1 7.2
23.05.2025 CagliariH 2-0 85 1 6.6
18.05.2025 ParmaA 0-0 90 1 7.2
11.05.2025 GenoaH 2-2 90 1 6.6
03.05.2025 LecceA 0-1 90 1 6.9
27.04.2025 TorinoH 2-0 58 1 1 7.0
19.04.2025 MonzaA 0-1 45 7.0
07.04.2025 BolognaA 1-1 90 1 1 7.3
30.03.2025 AC MilanH 2-1 65 2 6.9
16.03.2025 VeneziaA 0-0 13 6.5
23.02.2025 ComoA 2-1 28 1 6.7
15.02.2025 LazioA 2-2 90 6.6
09.02.2025 UdineseH 1-1 71 1 6.3
02.02.2025 AS RomaA 1-1 90 6.9
25.01.2025 JuventusH 2-1 90 1 3 7.5
18.01.2025 AtalantaA 2-3 90 2 7.9
12.01.2025 VeronaH 2-0 90 1 3 8.0
04.01.2025 FiorentinaA 0-3 90 1 7.3
29.12.2024 VeneziaH 1-0 70 1 6.3
21.12.2024 GenoaA 1-2 90 1 1 7.9
14.12.2024 UdineseA 1-3 90 1 2 7.9
08.12.2024 LazioH 0-1 89 2 7.0
01.12.2024 TorinoA 0-1 87 6.9
24.11.2024 AS RomaH 1-0 86 7.6
10.11.2024 InterA 1-1 90 6.6
03.11.2024 AtalantaH 0-3 90 6.5
29.10.2024 AC MilanA 0-2 90 1 1 7.2
26.10.2024 LecceH 1-0 90 7.5
20.10.2024 EmpoliA 0-1 90 6.7
04.10.2024 ComoH 3-1 90 6.9
29.09.2024 MonzaH 2-0 90 1 7.2
21.09.2024 JuventusA 0-0 90 6.9
ŞUT28
GOL4
xG3.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.846 53' · xG 0.165 29' · xG 0.142 6' · xG 0.106 28' · xG 0.062 72' · xG 0.085 57' · xG 0.071 21' · xG 0.1 75' · xG 0.042 57' · xG 0.339 · GOL 75' · xG 0.043 61' · xG 0.06 47' · xG 0.013 30' · xG 0.045 66' · xG 0.23 · GOL 69' · xG 0.116 · GOL 63' · xG 0.096 54' · xG 0.628 43' · xG 0.097 37' · xG 0.163 21' · xG 0.013 90' · xG 0.124 90' · xG 0.098 · GOL 90' · xG 0.031 51' · xG 0.041 29' · xG 0.023 61' · xG 0.075 58' · xG 0.028
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 19 (%68) Korner — 6 (%21) Duran top — 2 (%7) Açık oyun — 1 (%4) 28 şut
  • Asist sonrası19%68
  • Korner6%21
  • Duran top2%7
  • Açık oyun1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 14 (%50) Kafa — 10 (%36) Sol ayak — 4 (%14) 28 şut
  • Sağ ayak14%50
  • Kafa10%36
  • Sol ayak4%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 1 16-30' — 6 31-45' — 2 46-60' — 7 61-75' — 8 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 61-75'
  • 1-15' 1 %4
  • 16-30' 6 %21
  • 31-45' 2 %7
  • 46-60' 7 %25
  • 61-75' 8 %29
  • 76-90+' 4 %14
PİYASA DEĞERİ€20.00M-25.9%
KAÇIRDIĞI MAÇ41
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 224 maç
Napoli 180maç 2021–2026
Cameroon 2maç 2021–2022
Fulham 42maç 2020–2021
Villarreal 2019
Marseille 2015–2017
Reims 2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 Fulham Napoli € 15M
2022-06-30 Napoli Fulham End of loan
2021-08-31 Fulham Napoli
2020-08-04 Villarreal Fulham
2020-07-20 Villarreal Fulham End of loan
2019-07-26 Fulham Villarreal loan transfer
2018-08-09 Marseille Fulham
2016-07-01 Marseille B Marseille -
2015-07-31 Reims Marseille
2015-07-31 Stade Reims B Marseille B free transfer
2014-07-01 Coton Sport FC Stade Reims B free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Uyluk sakatlığıŞüpheli 2 maç
02.2026 Uyluk sakatlığıKadroda yok 18 maç
04.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
03.2025 Baldır sakatlığıKadroda yok 1 maç
03.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 7 maç
04.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
10.2022 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
10.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
02.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
12.2021 Kasık sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Africa Cup of Nations2021 · Cameroon 2sarı · 6 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1248 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.5Serie A 2025
PERFORMANS43.31248 dk
KARARUygun değil48/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 72.5
Derinden oyun kurucu 71.2
Top kapan ön libero 70.4
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %63
Dakika %69
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %64
Dakika %81
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Pas hacmi / 90 50.77 60 85
İkili mücadele kazanma 48.7 55 88
Performans skoru 43.3 76 57
Gol / 90 0.29 0.18 100
Kilit pas / 90 0.94 1.3 72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam