LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.09 / 90
Şut50.47 / 90
Kilit pas50.47 / 90
Başarılı dripling20.19 / 90
Kazanılan ikili403.74 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.47 %6
- Asist 0.09 %44
- Drible 0.19 %9
- Pas isabeti %92 %95
- Top kapma 3.55 %82
- İkili mücadele %43 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 963 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
League CupNone · Scotland · 2nd Place
🥈
League Cup2020/2021 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
22
963
0
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas5
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan40%43
Müdahale19
Faul238 kazanılan
İlk 111111 yedek
G+A / 900.09
Kart5
2025/26
36
1.455
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas8
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan96%53
Müdahale55
Faul3219 kazanılan
İlk 111719 yedek
Kart2
2024/25
34
2.038
1
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas21
Drible18%67 başarı
İkili kazanılan120%56
Müdahale55
Faul3829 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 112311 yedek
G+A / 900.09
Kart4
TOPLAM GOL22 penaltı
İLK 114333 yedek girdi
KART8
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%54
- 4-3-326%35
- 4-4-27%9
- 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Houston DynamoH | 0-0 | 70 | 0 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | Atlanta United FCA | 0-2 | 93 | 1 | 6.3 | ||
| 19.08.2026 | Toronto FCA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Columbus CrewH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2026 | Chicago FireA | 2-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 25.07.2026 | New York Red BullsA | 0-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 23.07.2026 | Atlanta United FCH | 2-2 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 23.05.2026 | New England RevolutionH | 1-0 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | Toronto FCH | 3-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 13.05.2026 | New York City FCH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.05.2026 | FC CincinnatiH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 02.05.2026 | New England RevolutionA | 1-0 | 78 | – | 7.0 | ||
| 26.04.2026 | Nashville SCA | 4-2 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | Orlando City SCA | 4-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | New York City FCA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Nashville SCH | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | Philadelphia UnionH | 2-1 | 65 | 1 | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | New York Red BullsH | 6-1 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | Inter MiamiH | 0-0 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | AustinH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Los Angeles GalaxyA | 3-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | St. Louis CityA | 1-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | New York City FCH | 1-3 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | New York City FCA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.10.2025 | New York City FCH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Philadelphia UnionH | 2-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | DC UnitedA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | CF MontrealH | 1-4 | 22 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | New York City FCA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | Inter MiamiH | 3-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | New England RevolutionA | 1-2 | 21 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | New York Red BullsH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 16.08.2025 | Real Salt LakeH | 1-0 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | FC CincinnatiA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Toronto FCH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.07.2025 | Atlanta United FCA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.07.2025 | DC UnitedH | 2-1 | 70 | 1 | 7.3 | ||
| 12.07.2025 | New York City FCH | 2-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 05.07.2025 | Orlando City SCH | 2-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 29.06.2025 | Chicago FireA | 3-2 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 26.06.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 14.06.2025 | Philadelphia UnionA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | Toronto FCA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2025 | New York Red BullsA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | Columbus CrewH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Chicago FireH | 1-4 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | Orlando City SCA | 3-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | Nashville SCA | 2-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Columbus CrewA | 4-2 | 61 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | New England RevolutionH | 0-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | San DiegoH | 3-0 | 22↑ | – | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | CF MontrealA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Nashville SCH | 2-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | Colorado RapidsA | 2-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 22.03.2025 | San Jose EarthquakesH | 4-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | FC CincinnatiH | 2-0 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Atlanta United FCH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Seattle SoundersA | 2-2 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2024 | Orlando City SCA | 1-1 | 104 | 1 | 6.7 | ||
| 01.11.2024 | Orlando City SCH | 0-0 | 101 | – | 6.9 |
ŞUT9
GOL0
xG1.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%33
- Asist sonrası2%22
- Duran top2%22
- Kontra atak1%11
- Açık oyun1%11
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%56
- Sol ayak3%33
- Sağ ayak1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 3 %33
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 92 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-13
SM Caen
→
Charlotte
free transfer
SM Caen
→
Charlotte
free transfer
2022-01-04
Grasshoppers
→
SM Caen
?
Grasshoppers
→
SM Caen
?
2021-05-18
Livingston FC
→
Grasshoppers
End of loan
Livingston FC
→
Grasshoppers
End of loan
2018-12-14
GC Zürich U21
→
Grasshoppers
-
GC Zürich U21
→
Grasshoppers
-
2018-07-30
RC Lens B
→
GC Zürich U21
?
RC Lens B
→
GC Zürich U21
?
2016-01-01
RC Lens U19
→
RC Lens B
-
RC Lens U19
→
RC Lens B
-
2015-07-01
RC Lens U17
→
RC Lens U19
-
RC Lens U17
→
RC Lens U19
-
2013-09-01
AS Choisy Jgd
→
RC Lens U17
free transfer
AS Choisy Jgd
→
RC Lens U17
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 664 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.9Major League Soccer 2026
PERFORMANS42.6664 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.8
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
62.2
Derinden oyun kurucu
58.0
Box-to-box orta saha
48.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%58
Dakika
%65
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%62
Dakika
%71
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.65
7.1
94
Pas arası / 90
1.9
2.3
83
Müdahale / 90
2.03
3.2
63
Performans skoru
42.6
75
57
İkili mücadele kazanma
49.25
58
85
Dakika güvenliği
28.5
82
35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alan FrancoAtletico-MG · 27
%95
0gol
1asist
51scout
Serie A
Alhassan YusufNew England Revolution · 25
%91
2gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Christopher DurkinSt. Louis City · 25
%91
2gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Sebastian GomezCoritiba · 29
%78
0gol
0asist
46scout
Serie A
Vebjørn HoffMolde · 29
%78
1gol
0asist
43scout
Eliteserien
Jesper GustavssonMjallby AIF · 31
%74
0gol
2asist
49scout
Allsvenskan
Elias Kristoffersen HagenAalesund · 25
%64
0gol
0asist
48scout
Eliteserien
Bruno LeyesTigre · 24
%60
0gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
