LİGEliteserien
BU SEZON1G · 0A
Gol10.10 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.40 / 90
Kilit pas70.69 / 90
Başarılı dripling10.10 / 90
Kazanılan ikili313.06 / 90
Rating6.94
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 0.69 %22
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.10 %4
- Pas isabeti %88 %88
- Top kapma 3.26 %74
- İkili mücadele %51 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 911 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
13
911
1
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas7
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan31%51
Müdahale13
Faul515 kazanılan
İlk 11112 yedek
G+A / 900.1
2024/25
19
1.190
0
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas18
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan76%57
Müdahale38
Faul1413 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11145 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2023/24
30
2.289
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%12 isabet
Kilit pas12
Drible16%70 başarı
İkili kazanılan138%59
Müdahale72
Faul2337 kazanılan
İlk 11264 yedek
Kart3
2022/23
25
1.186
3
1
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas7
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan72%59
Müdahale32
Faul1419 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111114 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2021/22
16
1.401
0
4
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas13
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan78%58
Müdahale38
Faul918 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1116
G+A / 900.26
Kart3
2020/21
27
2.430
2
3
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%33 isabet
Kilit pas15
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan146%56
Müdahale57
Faul3251 kazanılan
İlk 1127
G+A / 900.19
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 11155 yedek girdi
KART1
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-37%35
- 4-5-15%25
- 4-2-3-13%15
- 5-3-23%15
- 4-1-4-12%10
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | BrannH | 1-2 | 35 | – | 6.5 | ||
| 11.07.2026 | AalesundA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2026 | SandefjordH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.05.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | 75 | 1 | 5.9 | ||
| 16.05.2026 | Kristiansund BKH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 10.05.2026 | TromsoA | 2-0 | 81 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2026 | Bodo/GlimtA | 0-1 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 26.04.2026 | ValerengaH | 5-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | StartA | 1-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Ham-KamH | 4-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 06.04.2026 | LillestromH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | VikingA | 4-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | RosenborgH | 2-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | SandefjordH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | BrannA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.11.2024 | HaugesundH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.10.2024 | ODD BallklubbH | 3-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | FredrikstadA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | VikingH | 1-4 | 15↑ | 1 | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | Ham-KamA | 5-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | RosenborgH | 1-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2024 | KFUM OsloA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | TromsoH | 0-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 21.08.2024 | RosenborgA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2024 | StromsgodsetA | 3-2 | 20↑ | 1 | 7.0 | ||
| 07.07.2024 | MoldeA | 3-0 | 23 | – | 6.5 | ||
| 27.06.2024 | KFUM OsloH | 2-1 | 61 | – | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | Ham-KamH | 1-1 | 36 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2024 | SandefjordA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.04.2024 | Bodo/GlimtH | 0-5 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.04.2024 | HaugesundA | 0-2 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 01.04.2024 | Kristiansund BKH | 2-3 | 13↑ | 1 | – | 7.7 | |
| 03.12.2023 | SandefjordA | 1-0 | 80 | – | 6.6 | ||
| 26.11.2023 | ODD BallklubbH | 4-4 | 87 | – | 6.2 | ||
| 12.11.2023 | MoldeA | 4-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | HaugesundH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.10.2023 | Bodo/GlimtA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | ValerengaH | 2-0 | 68 | 1 | 7.0 | ||
| 08.10.2023 | StabaekA | 1-0 | 81 | – | 6.2 | ||
| 01.10.2023 | BrannH | 0-2 | 88 | – | 6.2 | ||
| 24.09.2023 | RosenborgH | 3-0 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 17.09.2023 | Sarpsborg 08 FFA | 3-1 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 03.09.2023 | AalesundA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.08.2023 | StromsgodsetA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.08.2023 | VikingH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.08.2023 | TromsoA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.07.2023 | Ham-KamH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.07.2023 | HaugesundA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.07.2023 | AalesundH | 5-1 | 69 | – | 7.5 | ||
| 16.07.2023 | SandefjordH | 4-2 | 62 | – | 7.0 | ||
| 09.07.2023 | RosenborgA | 1-2 | 71 | – | 6.9 | ||
| 02.07.2023 | TromsoH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.06.2023 | BrannA | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 04.06.2023 | StabaekH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.05.2023 | Ham-KamA | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 16.05.2023 | Sarpsborg 08 FFH | 1-2 | 35↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.05.2023 | ODD BallklubbA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.05.2023 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.05.2023 | ValerengaA | 3-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.04.2023 | MoldeH | 2-1 | 90 | 1 | 7.9 |
ŞUT6
GOL1
xG1.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%33
- Serbest vuruş2%33
- Açık oyun1%17
- Asist sonrası1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 130 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 876 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.7Eliteserien 2026
PERFORMANS34.6876 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil+2.5
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
64.5
Derinden oyun kurucu
61.6
Box-to-box orta saha
51.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%43
Dakika
%86
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 531 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%49
Dakika
%83
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.98
7.1
98
Pas arası / 90
1.95
2.3
85
Dakika güvenliği
56.8
82
69
İkili mücadele kazanma
50.85
58
88
Performans skoru
34.6
75
46
Pas hacmi / 90
62.05
50
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.02. Dakika delta -1.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Federico FattoriArgentinos JRS · 33
%95
0gol
0asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Erick PulgarFlamengo · 31
%91
1gol
0asist
36scout
Serie A
Diadié SamassékouHouston Dynamo · 29
%81
0gol
0asist
34scout
Major League Soccer
Elias Kristoffersen HagenAalesund · 25
%79
0gol
0asist
48scout
Eliteserien
Christopher DurkinSt. Louis City · 25
%77
2gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Gustavo AbregúInstituto Cordoba
%71
0gol
1asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Djibril DianiCharlotte · 27
%60
0gol
1asist
46scout
Major League Soccer
DanielzinhoSao Paulo · 31
%60
1gol
1asist
48scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


