LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas21.33 / 90
Başarılı dripling21.33 / 90
Kazanılan ikili64.00 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.330.76
Başarılı dripling
1.330.36
Kazanılan ikili
4.005.69
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
League Cup2022 · Preston · 2 maç
2gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
2
135
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan6%55
Müdahale3
Faul1
İlk 112
Kart1
Kaptan2maçta
2025/26
29
1.832
1
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas16
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan114%48
Müdahale71
Faul3313 kazanılan
İlk 11209 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2024/25
31
2.574
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas17
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan171%52
Müdahale98
Faul4526 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11301 yedek
G+A / 900.03
Kart9
Kaptan12maçta
2023/24
31
2.077
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas12
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan155%55
Müdahale102
Faul4111 kazanılan
İlk 11247 yedek
Kart10
2022/23
33
1.900
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas15
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan135%52
Müdahale77
Faul2528 kazanılan
İlk 112112 yedek
Kart5
2021/22
38
1.577
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas6
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan126%58
Müdahale69
Faul2322 kazanılan
İlk 111622 yedek
G+A / 900.06
Kart3
TOPLAM GOL53 penaltı
İLK 115712 yedek girdi
KART20
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-223%38
- 3-4-2-19%15
- 3-4-1-28%13
- 4-2-3-18%13
- 3-1-4-27%11
- 3-4-36%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | WolvesHC | 1-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | BoltonAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | SouthamptonH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | CoventryA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 06.03.2026 | Oxford UnitedH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | MillwallH | 0-2 | 75 | – | 7.2 | ||
| 24.02.2026 | SwanseaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 20.02.2026 | BlackburnA | 1-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | WatfordH | 2-2 | 96 | – | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | PortsmouthH | 1-0 | 76 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | IpswichA | 1-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | MiddlesbroughA | 4-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2026 | Hull CityH | 0-3 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | DerbyH | 0-1 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 04.01.2026 | Bristol CityA | 0-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | Sheffield WednesdayH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.9 |
| 29.12.2025 | WrexhamA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | Stoke CityA | 0-0 | 67 | – | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | NorwichH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.10.2025 | BirminghamH | 0-1 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | West BromA | 2-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 13.10.2025 | GermanyH | 0-1 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | CharltonH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.09.2025 | Hull CityA | 2-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Bristol CityH | 0-0 | 63 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | DerbyA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | MiddlesbroughH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.09.2025 | GermanyA | 3-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | PortsmouthA | 1-0 | 97 | 1 | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | IpswichH | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | LeicesterH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | BarrowA | 0-1 | 62↑ | 2 | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | QPRA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2025 | SwanseaHC | 0-0 | 69 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | CoventryAC | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.02.2025 | MillwallHC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.01.2025 | BlackburnAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | MiddlesbroughHC | 2-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 21.01.2025 | WatfordAC | 1-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | LutonAC | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 01.01.2025 | West BromAC | 3-1 | 63 | – | 6.2 | ||
| 29.12.2024 | Sheffield WednesdayHC | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.12.2024 | Hull CityH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | QPRAC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.12.2024 | LeedsH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 11.12.2024 | CardiffAC | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.12.2024 | Sheffield WednesdayAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2024 | West BromH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 23.11.2024 | DerbyH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2024 | PortsmouthA | 3-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | SunderlandH | 0-0 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | Bristol CityH | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | PlymouthA | 3-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.10.2024 | NorwichH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | CoventryH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2024 | BurnleyA | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 02.10.2024 | WatfordH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.09.2024 | MillwallA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | BlackburnH | 0-0 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT15
GOL1
xG2.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%47
- Korner3%20
- Kontra atak2%13
- Taç sonrası2%13
- Açık oyun1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%53
- Kafa4%27
- Sol ayak3%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 7 %47
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 2 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 164 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-31
St. Johnstone
→
Preston
€1.40m
St. Johnstone
→
Preston
€1.40m
2019-05-05
Stranraer
→
St. Johnstone
End of loan
Stranraer
→
St. Johnstone
End of loan
2017-07-01
St. Johnstone FC U20
→
St. Johnstone
-
St. Johnstone FC U20
→
St. Johnstone
-
2016-07-01
St. Johnstone FC U17
→
St. Johnstone FC U20
-
St. Johnstone FC U17
→
St. Johnstone FC U20
-
2014-07-01
St. Johnst. Yth
→
St. Johnstone FC U17
-
St. Johnst. Yth
→
St. Johnstone FC U17
-
2012-07-01
Hutchison Vale BC
→
St. Johnst. Yth
free transfer
Hutchison Vale BC
→
St. Johnst. Yth
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2026 · Preston
2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1770 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.1Championship 2025
PERFORMANS43.51770 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
85.8
Derinden oyun kurucu
74.2
Box-to-box orta saha
69.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%62
Dakika
%72
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%64
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.61
3.2
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.79
7.1
96
Pas arası / 90
1.63
2.3
71
Performans skoru
43.5
75
58
İkili mücadele kazanma
48.48
58
84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vicente PoggiGodoy Cruz · 23
%95
1gol
2asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Florentino LuísBurnley · 26
%87
0gol
2asist
58scout
Premier League
Simone TronchinSudtirol · 23
%68
1gol
0asist
66scout
€1.00M
Serie B
Luke Le RouxIFK Varnamo · 25
%67
0gol
0asist
59scout
Allsvenskan
Pablo De BlasisGimnasia L.P. · 37
%63
1gol
0asist
42scout
Liga Profesional Argentina
Stanko JurićValladolid · 29
%61
1gol
1asist
59scout
€1.20M
Segunda División
Jocelyn JannehBastia · 23
%60
0gol
1asist
71scout
€800K
Ligue 2
Bilal CeylanSerik Spor · 22
%60
1gol
1asist
61scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
