LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.80 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili21.61 / 90
Rating6.32
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.31
Asist
0.000.10
Şut
0.801.96
Kilit pas
0.000.59
Başarılı dripling
0.000.14
Kazanılan ikili
1.613.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Serie A2021 · Empoli · 36 maç
13gol10.
13.
Serie A2024 · Genoa · 36 maç
10gol13.
15.
Serie A2025 · Sassuolo · 36 maç
9gol15.
15.
Serie A2023 · Sassuolo · 38 maç
11gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie A2020/2021 · Italy
🏆
Youth Viareggio Cup2018 · World
🏆
Campionato Primavera 12017/2018 · Italy
🏆
Super Cup Primavera2017/2018 · Italy
🥈
UEFA U19 Championship2018 Finland · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
5
112
0
0
6.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan2%14
Faul51 kazanılan
İlk 1123 yedek
2025/26
37
2.605
9
3
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%52 isabet
Kilit pas17
Drible5%24 başarı
İkili kazanılan97%38
Müdahale10
Faul1532 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11325 yedek
G+A / 900.41
Kart21
2024/25
37
2.860
10
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut59%51 isabet
Kilit pas15
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan147%45
Müdahale10
Faul2143 kazanılan
Ofsayt16
İlk 11334 yedek
G+A / 900.35
Kart4
2023/24
38
3.104
11
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%41 isabet
Kilit pas18
Drible12%43 başarı
İkili kazanılan155%38
Müdahale13
Faul2251 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı21 kaçan
İlk 11371 yedek
G+A / 900.35
Kart4
2022/23
32
2.174
5
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%50 isabet
Kilit pas17
Drible10%37 başarı
İkili kazanılan87%33
Müdahale10
Faul2131 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 11257 yedek
G+A / 900.21
Kart31
2021/22
37
2.871
13
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut63%43 isabet
Kilit pas29
Drible17%42 başarı
İkili kazanılan159%40
Müdahale11
Faul3256 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı4
İlk 11325 yedek
G+A / 900.47
Kart4
2020/21
31
172
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan10%42
Faul36 kazanılan
İlk 11130 yedek
G+A / 900.52
TOPLAM GOL508 penaltı
İLK 1116241 yedek girdi
KART19
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR50 gol
- 1-15' 10 %20
- 16-30' 2 %4
- 31-45' 10 %20
- 46-60' 7 %14
- 61-75' 7 %14
- 76-90+' 14 %28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-381%42
- 4-2-3-142%22
- 3-5-230%16
- 4-3-1-228%15
- 4-3-2-16%3
- 4-1-4-14%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar16aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | MonzaH | 3-1 | 11 | 0 | 6.4 | ||
| 19.09.2026 | VeneziaA | 0-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 12.09.2026 | AC MilanH | 2-2 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 07.09.2026 | UdineseA | 1-2 | 53 | 0 | 6.3 | ||
| 30.08.2026 | GenoaH | 1-0 | 9↑ | 1 | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | ParmaA | 1-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | LecceH | 2-3 | 30↑ | 1 | 2 | 8.0 | |
| 08.05.2026 | TorinoA | 2-1 | 76 | 3 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | AC MilanH | 2-0 | 7↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | FiorentinaA | 0-0 | 74 | 3 | 6.2 | ||
| 17.04.2026 | ComoH | 2-1 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | GenoaA | 2-1 | 81 | 1 | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | CagliariH | 2-1 | 82 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 21.03.2026 | JuventusA | 1-1 | 80 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 15.03.2026 | BolognaH | 0-1 | 59 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | AtalantaH | 2-1 | 16 | 1 | 3.0 | ||
| 20.02.2026 | VeronaH | 3-0 | 72 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 15.02.2026 | UdineseA | 1-2 | 72 | 1 | 1 | 2 | 7.5 |
| 08.02.2026 | InterH | 0-5 | 71 | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | PisaA | 1-3 | 73 | 2 | 6.0 | ||
| 25.01.2026 | CremoneseH | 1-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | NapoliA | 1-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | AS RomaA | 2-0 | 83 | – | 6.2 | ||
| 06.01.2026 | JuventusH | 0-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 03.01.2026 | ParmaH | 1-1 | 85 | 2 | 5.9 | ||
| 28.12.2025 | BolognaA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | AC MilanA | 2-2 | 87 | 2 | – | 6.9 | |
| 06.12.2025 | FiorentinaH | 3-1 | 54 | 3 | 6.3 | ||
| 28.11.2025 | ComoA | 2-0 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 24.11.2025 | PisaH | 2-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | AtalantaA | 0-3 | 89 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 03.11.2025 | GenoaH | 1-2 | 86 | 3 | 6.3 | ||
| 30.10.2025 | CagliariA | 1-2 | 74 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.10.2025 | AS RomaH | 0-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | LecceA | 0-0 | 74 | 1 | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | VeronaA | 0-1 | 87 | 1 | 4 | 6.2 | |
| 28.09.2025 | UdineseH | 3-1 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | InterA | 2-1 | 78 | 1 | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | LazioH | 1-0 | 81 | 4 | 6.6 | ||
| 29.08.2025 | CremoneseA | 3-2 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 23.08.2025 | NapoliH | 0-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 15.08.2025 | CatanzaroH | 1-0 | 31↑ | 2 | 6.6 | ||
| 24.05.2025 | BolognaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | AtalantaH | 2-3 | 77 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 11.05.2025 | NapoliA | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.05.2025 | AC MilanH | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | ComoA | 1-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | LazioH | 0-2 | 68 | 2 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | VeronaA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2025 | UdineseH | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | JuventusA | 1-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2025 | LecceH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 07.03.2025 | CagliariA | 1-1 | 38↑ | – | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | EmpoliH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | InterA | 1-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 17.02.2025 | VeneziaH | 2-0 | 88 | 1 | 4 | 8.5 | |
| 08.02.2025 | TorinoA | 1-1 | 78 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.02.2025 | FiorentinaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 27.01.2025 | MonzaH | 2-0 | 77 | 2 | 5.6 | ||
| 17.01.2025 | AS RomaA | 3-1 | 90 | 2 | 6.3 |
ŞUT73
GOL9
xG9.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%12.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası43%59
- Açık oyun9%12
- Korner7%10
- Duran top6%8
- Kontra atak5%7
- Taç sonrası2%3
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak41%56
- Kafa22%30
- Sol ayak10%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR73 şut
- 1-15' 13 %18
- 16-30' 11 %15
- 31-45' 9 %12
- 46-60' 13 %18
- 61-75' 14 %19
- 76-90+' 13 %18
AKSİYON HARİTASI1025 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1025
- Pas505%54
- Hava topu117%13
- Top teması75%8
- Faul53%6
- Top kazanma44%5
- Kurtarılan şut35%4
- Top kaptırma32%3
- İsabetsiz şut26%3
- Bloke edilen pas25%3
- Çalım22%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 217 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
SakatlıkŞüpheli
5 maç
08.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
03.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
12.2025
Bacak sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2574 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.7Serie A 2025
PERFORMANS54.92574 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet
76.5
Baskıcı forvet
75.9
Bitirici
75.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%72
Dakika
%97
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%71
Dakika
%97
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
54.9
76
72
Ortalama rating
6.52
7.2
91
Tahmini xG / 90
0.338
0.42
80
Gol / 90
0.31
0.55
56
İsabetli şut / 90
1.01
1.6
63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Milan SmitGO Ahead Eagles · 22
%95
6gol
2asist
69scout
€9.00M
Eredivisie
Chris WoodNottingham Forest · 34
%93
3gol
0asist
47scout
€6.00M
Premier League
Christian GytkjærBari · 35
%91
3gol
0asist
46scout
Serie B
Roberto FernándezEspanyol · 23
%90
7gol
3asist
65scout
€10.00M
La Liga
Samuel ObengAlbacete · 28
%87
3gol
0asist
53scout
€500K
Segunda División
Leonardo MancusoMantova · 33
%85
8gol
0asist
62scout
€400K
Serie B
Louis MafoutaGuingamp · 31
%70
15gol
3asist
67scout
€1.00M
Ligue 2
Dominic Calvert-LewinLeeds · 28
%60
14gol
1asist
62scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Sassuolo
Frosinone