LİGPremiership
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Rating6.43
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Coppa Italia2021 · Empoli · 3 maç
3gol1.
6.
Coppa Italia2020 · Empoli · 3 maç
2gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie B2020/2021 · Italy
🥈
Premiership2024/2025 · Scotland · 2nd Place
🥈
League Cup2024/2025 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 11 G+A
GolAsist
2024/25
14
832
1
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas15
Drible18%60 başarı
İkili kazanılan36%46
Müdahale5
Faul410 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11104 yedek
G+A / 900.11
2023/24
36
1.312
2
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas22
Drible17%57 başarı
İkili kazanılan37%41
Müdahale12
Faul126 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111521 yedek
G+A / 900.27
2022/23
38
1.745
2
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%44 isabet
Kilit pas30
Drible28%48 başarı
İkili kazanılan67%44
Müdahale20
Faul1215 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111523 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2021/22
38
2.069
6
5
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%52 isabet
Kilit pas54
Drible42%59 başarı
İkili kazanılan77%43
Müdahale21
Faul1614 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı3
İlk 112315 yedek
G+A / 900.48
Kart3
TOPLAM GOL134 penaltı
İLK 117773 yedek girdi
KART7
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 3 %23
- 61-75' 2 %15
- 76-90+' 3 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-1-248%34
- 4-2-3-144%31
- 4-3-337%26
- 4-3-2-17%5
- 3-5-24%3
- 4-1-4-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | EnglandH | 0-2 | 75 | 1 | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | PlzenA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 30.07.2025 | PanathinaikosA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 22.07.2025 | PanathinaikosH | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | Athletic ClubA | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 10.04.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 21.03.2025 | EnglandA | 2-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 13.03.2025 | FenerbahceH | 0-2 | 52↑ | 2 | 6.9 | ||
| 06.03.2025 | FenerbahceA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | Union St. GilloiseH | 2-1 | 80 | – | 6.7 | ||
| 23.01.2025 | Manchester UnitedA | 2-1 | 71 | – | 6.5 | ||
| 12.12.2024 | TottenhamH | 1-1 | 68 | 2 | 7.0 | ||
| 28.11.2024 | NiceA | 1-4 | 80 | 1 | 7.3 | ||
| 07.11.2024 | Olympiakos PiraeusA | 1-1 | 85 | 2 | 7.6 | ||
| 24.10.2024 | FCSBH | 4-0 | 74 | 1 | 7.3 | ||
| 03.10.2024 | LyonH | 1-4 | 81 | 1 | 7.5 | ||
| 26.09.2024 | Malmo FFA | 0-2 | 84 | 1 | 3 | 8.9 | |
| 26.05.2024 | LazioA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | CagliariH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | GenoaA | 2-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2024 | InterH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | FiorentinaA | 5-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 21.04.2024 | LecceH | 0-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 14.04.2024 | AC MilanH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2024 | SalernitanaA | 2-2 | 73 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 01.04.2024 | UdineseH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 17.03.2024 | AS RomaA | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2024 | FrosinoneH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.03.2024 | VeronaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2024 | NapoliH | 1-6 | 77 | – | 6.5 | ||
| 24.02.2024 | EmpoliH | 2-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 17.02.2024 | AtalantaA | 3-0 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 10.02.2024 | TorinoH | 1-1 | 73 | 1 | 7.2 | ||
| 03.02.2024 | BolognaA | 4-2 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 16.01.2024 | JuventusA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2024 | FiorentinaH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 30.12.2023 | AC MilanA | 1-0 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 22.12.2023 | GenoaH | 1-2 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 17.12.2023 | UdineseA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2023 | CagliariA | 2-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 03.12.2023 | AS RomaH | 1-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 26.11.2023 | EmpoliA | 3-4 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.11.2023 | SalernitanaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2023 | TorinoA | 2-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 28.10.2023 | BolognaH | 1-1 | 72 | 2 | 7.0 | ||
| 06.10.2023 | LecceA | 1-1 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 02.10.2023 | MonzaH | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2023 | InterA | 1-2 | 61 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 23.09.2023 | JuventusH | 4-2 | 85 | 3 | 6.9 | ||
| 17.09.2023 | FrosinoneA | 4-2 | 53 | 1 | 6.7 | ||
| 01.09.2023 | VeronaH | 3-1 | 25↑ | 1 | 7.0 | ||
| 27.08.2023 | NapoliA | 2-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 20.08.2023 | AtalantaH | 0-2 | 62 | – | 6.7 | ||
| 02.06.2023 | FiorentinaH | 1-3 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 26.05.2023 | SampdoriaA | 2-2 | 27↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.05.2023 | MonzaH | 1-2 | 63 | 2 | 7.5 | ||
| 13.05.2023 | InterA | 4-2 | 33↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.05.2023 | BolognaH | 1-1 | 66 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2023 | LazioA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.04.2023 | EmpoliH | 2-1 | 45 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 129 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
09.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 30 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU29.3UEFA Champions League 2025
PERFORMANS18.030 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 555 oyuncu
Scout skoru
%15
Performans
%24
Dakika
%27
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%20
Performans
%27
Dakika
%28
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vanja VlahovićSpezia · 21
%95
2gol
2asist
48scout
€25.00M
Serie B
Dennis GjengaarNew York Red Bulls · 21
%89
2gol
1asist
51scout
Major League Soccer
Yilmaz CinHatayspor · 17
%74
0gol
0asist
41scout
1. Lig
Daniel GiraldoJuventude · 33
%74
0gol
0asist
31scout
Serie A
Bruno VerrengiaCatanzaro
%71
2gol
0asist
39scout
€400K
Serie B
Tobias AnselmWSG Wattens
%66
1gol
1asist
44scout
€300K
Bundesliga
Jere KallinenHJK helsinki · 23
%64
2gol
0asist
44scout
Veikkausliiga
Gabriel EuropaeusGnistan · 20
%60
1gol
0asist
41scout
Veikkausliiga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


