Jere Kallinen
Finland · Midfielder

Jere Kallinen

YAŞ23
LİGVeikkausliiga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.36 / 90
Kilit pas20.73 / 90
Başarılı dripling41.45 / 90
Kazanılan ikili196.90 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 64 orta sahalar
Kilit pas — %46 (0.73) Asist — %0 (0.00) Drible — %75 (1.45) Pas isabeti — %94 (%91) Top kapma — %46 (1.45) İkili mücadele — %84 (%46) 58 ORT. % 46 0 75 94 46 84
  • Kilit pas 0.73 %46
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.45 %75
  • Pas isabeti %91 %94
  • Top kapma 1.45 %46
  • İkili mücadele %46 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 248 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 YkkösliigaNone · Finland
🏆 Ykkösliiga2020 · Finland
🥈 League CupNone · Finland · 2nd Place
🥈 League Cup2025 · Finland · 2nd Place
🥈 League Cup2023 · Finland · 2nd Place
2026/27 6 248 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaHJK Helsinki 6 248 0 0 6.57
Şut1
Kilit pas2
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan19%46
Müdahale2
Faul26 kazanılan
İlk 1142 yedek
2025/26 12 783 2 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaHJK helsinki 12 783 2 0 6.78
Şut5%80 isabet
Kilit pas6
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan34%30
Müdahale2
Faul89 kazanılan
İlk 1193 yedek
G+A / 900.23
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 113325 yedek girdi
KART7
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-3-3 — 13 4-4-2 — 5 4-1-4-1 — 2 4-5-1 — 2 3-4-2-1 — 1 38 maç
  • 4-2-3-115%39
  • 4-3-313%34
  • 4-4-25%13
  • 4-1-4-12%5
  • 4-5-12%5
  • 3-4-2-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 K. SimojokiK. Simojoki 1 P. MentuP. Mentu Kallinen 2
MAÇ GEÇMİŞİ18 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.07.2026 LahtiA 2-0 19 0 6.3
27.06.2026 KuPSH 0-4 20 1 6.7
13.06.2026 FF JaroA 2-5 90 6.6
16.05.2026 IlvesH 2-2 71 6.5
18.04.2026 GnistanA 0-3 22 6.6
04.04.2026 SJKH 3-0 26 6.7
03.11.2025 GnistanA 2-2 90 6.7
30.10.2025 IlvesA 3-1 90 2 6.3
26.10.2025 Inter TurkuH 1-1 90 6.2
19.10.2025 KuPSA 3-1 62 1 1 7.0
03.10.2025 GnistanH 2-3 66 6.3
23.09.2025 Inter TurkuA 0-0 17 6.7
11.08.2025 IlvesH 5-1 19 6.7
04.08.2025 Inter TurkuH 1-4 14 6.2
28.07.2025 GnistanA 2-4 90 7.2
20.07.2025 AC OuluH 3-1 90 1 2 7.5
05.07.2025 VPSA 0-2 81 7.3
14.06.2025 AC OuluA 0-4 74 7.2
ŞUT4
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
82' · xG 0.001 90' · xG 0.072 11' · xG 0.088 19' · xG 0.175
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 3 (%75) Taç sonrası — 1 (%25) 4 şut
  • Açık oyun3%75
  • Taç sonrası1%25
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%75) Sol ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Sağ ayak3%75
  • Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
SCOUT RAPORUAggregated only · 783 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.9Veikkausliiga 2025
PERFORMANS23.1783 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 126 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %41
Dakika %82
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %32
Dakika %73
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam