Vlad Mihai Dragomir
Romania · Midfielder

Vlad Mihai Dragomir

YAŞ26
BOY178 cm
KİLO75 kg
KULÜPPafos
DOĞUM YERİTimişoara
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas11.06 / 90
Başarılı dripling11.06 / 90
Kazanılan ikili55.29 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 1.061.05
Başarılı dripling 1.060.21
Kazanılan ikili 5.293.05
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Community ShieldNone · England
🏆 Premier League 2None · England
🏆 Emirates CupNone · World
🏆 1. DivisionNone · Cyprus
🏆 CupNone · Cyprus
🏆 1. Division2024/2025 · Cyprus
🏆 Cup2023/2024 · Cyprus
🏆 Premier League 22017/2018 · England
🏆 Community Shield2017 · England
🏆 Emirates Cup2017 · World
🥈 Premier League International CupNone · Europe · 2nd Place
🥈 U18 Premier LeagueNone · England · 2nd Place
🥈 CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Cyprus · 2nd Place
🥈 Cup2024/2025 · Cyprus · 2nd Place
🥈 Super Cup2024 · Cyprus · 2nd Place
🥈 Premier League International Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈 U18 Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2024 1 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 1 85 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeaguePafos 1 85 0 0 6.60
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%56
Faul44 kazanılan
İlk 111
2025/26 10 856 1 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeaguePafos 10 856 1 0 6.60
Şut8%88 isabet
Kilit pas10
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan29%30
Müdahale8
Faul812 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1110
G+A / 900.11
Kaptan3maçta
2024/25 13 1.120 1 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeaguePafos 10 865 1 0 7.09
World Cup - Qualification EuropeRomania 3 255 0 0 6.57
Şut17%41 isabet
Kilit pas15
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan49%44
Müdahale22
Faul1714 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1113
G+A / 900.08
Kart1
TOPLAM GOL5
İLK 11393 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 2 %40
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 4-3-3 — 8 4-1-4-1 — 4 4-4-2 — 3 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 2 37 maç
  • 4-2-3-118%49
  • 4-3-38%22
  • 4-1-4-14%11
  • 4-4-23%8
  • 3-4-2-12%5
  • 3-4-32%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 JairoJairo 1 M. TankovicM. Tankovic Dragomir 3
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 M. TankovićM. Tanković 1 D. GoldarD. Goldar Dragomir 2
MAÇ GEÇMİŞİ24 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 Dinamo TiranaH 4-2 85 6.6
26.03.2026 TürkiyeA 1-0 90 1 6.5
28.01.2026 Slavia PrahaHC 4-1 94 1 2 7.9
21.01.2026 ChelseaAC 1-0 88 1 7.3
10.12.2025 JuventusA 2-0 78 2 6.6
26.11.2025 MonacoH 2-2 79 1 6.6
15.11.2025 Bosnia & HerzegovinaA 3-1 75 6.7
05.11.2025 VillarrealH 1-0 90 6.2
21.10.2025 Kairat AlmatyAC 0-0 95 1 5.9
12.10.2025 AustriaH 1-0 90 6.5
30.09.2025 Bayern MünchenH 1-5 66 6.2
17.09.2025 Olympiakos PiraeusA 0-0 86 1 6.2
26.08.2025 FK Crvena ZvezdaH 1-1 90 6.5
19.08.2025 FK Crvena ZvezdaA 1-2 90 6.6
13.03.2025 Djurgardens IFA 3-0 74 2 6.6
06.03.2025 Djurgardens IFH 1-0 90 1 7.3
20.02.2025 Omonia NicosiaH 2-1 90 3 7.5
13.02.2025 Omonia NicosiaA 1-1 90 6.6
19.12.2024 FC LuganoA 2-2 90 3 6.2
12.12.2024 CeljeH 2-0 90 1 1 7.3
28.11.2024 FiorentinaA 3-2 90 1 6.9
07.11.2024 FC AstanaH 1-0 90 1 7.9
24.10.2024 1. FC HeidenheimH 0-1 71 6.7
03.10.2024 PetrocubA 1-4 90 4 7.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 24 maç
Pafos 21maç 2024–2026
Romania 3maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-30 Virtus Entella Pafos
2021-01-26 Perugia Virtus Entella
2018-08-07 Arsenal Perugia
2017-07-01 ACS Poli Timisoara Arsenal € 100K
SCOUT RAPORUAggregated only · 856 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.0UEFA Champions League 2025
PERFORMANS25.1856 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 555 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %32
Dakika %93
Değer / getiri %26
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %34
Dakika %74
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam