Santiago López Garcia
Switzerland · Defender

Santiago López Garcia

YAŞ29
BOY182
KİLO73
KULÜPMarseille
DOĞUM YERİAlmada
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 Super League2022/2023 · Switzerland
🏆 Schweizer Pokal2022/2023 · Switzerland
🏆 Super League2020/2021 · Switzerland
🏆 Super League2019/2020 · Switzerland
🏆 Schweizer Pokal2019/2020 · Switzerland
🏆 Super League2018/2019 · Switzerland
🏆 Schweizer Pokal2012/2013 · Switzerland
🥈 Ligue 12024/2025 · France · 2nd Place
🥈 2. Bundesliga2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈 Super League2013/2014 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Super League2012/2013 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
2020 0 2021 2 2022 0 2023 0 2024 4 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Marseille 2 0 0 0
2025/26 28 1.280 1 2 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASassuolo 14 956 1 2 6.85
Ligue 1Marseille 10 212 0 0 6.33
UEFA Champions LeagueMarseille 4 112 0 0 6.25
Şut4%50 isabet
Kilit pas15
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan36%42
Müdahale19
Faul156 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111315 yedek
G+A / 900.21
Kart41
2024/25 28 938 2 2 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Marseille 26 937 2 2 6.93
UEFA Nations LeagueSwitzerland 2 1 0 0
Şut5%40 isabet
Kilit pas9
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan47%50
Müdahale14
Faul89 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111018 yedek
G+A / 900.38
Kart2
2023/24 23 1.411 0 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Marseille 16 906 0 0 6.71
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 7 505 0 0 6.88
Şut13%54 isabet
Kilit pas16
Drible21%58 başarı
İkili kazanılan92%51
Müdahale35
Faul2114 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11167 yedek
Kart1
2022/23 4 101 0 0 7.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys 4 101 0 0 7.35
Şut2
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan14%70
Müdahale6
Faul32 kazanılan
İlk 1113 yedek
Kart1
2021/22 11 950 2 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 11 950 2 0 6.83
Şut7%57 isabet
Kilit pas10
Drible11%38 başarı
İkili kazanılan63%52
Müdahale22
Faul1910 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1111
G+A / 900.19
Kart2
2020/21 8 334 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys 8 334 0 0 6.70
Şut1
Kilit pas3
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan29%55
Müdahale11
Faul71 kazanılan
İlk 1135 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 113444 yedek girdi
KART7
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 25 4-2-3-1 — 24 3-4-2-1 — 16 3-5-2 — 5 3-4-1-2 — 3 3-2-4-1 — 1 74 maç
  • 4-3-325%34
  • 4-2-3-124%32
  • 3-4-2-116%22
  • 3-5-25%7
  • 3-4-1-23%4
  • 3-2-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 M. MurilloM. Murillo 1 Pol LirolaPol Lirola Garcia 2
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
2 A. PinamontiA. Pinamonti 1 A. HaritA. Harit 1 J. RoweJ. Rowe Garcia 4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 MonacoA 2-0
21.08.2026 StrasbourgH 4-0
24.05.2026 ParmaA 1-0 87 6.9
17.05.2026 LecceH 2-3 93 1 6.5
08.05.2026 TorinoA 2-1 18 6.7
03.05.2026 AC MilanH 2-0 91 7.0
26.04.2026 FiorentinaA 0-0 86 6.6
17.04.2026 ComoH 2-1
04.04.2026 CagliariH 2-1 92 1 1 7.3
21.03.2026 JuventusA 1-1 97 6.6
15.03.2026 BolognaH 0-1 75 6.2
09.03.2026 LazioA 2-1 68 7.5
01.03.2026 AtalantaH 2-1 86 6.6
20.02.2026 VeronaH 3-0 91 6.9
15.02.2026 UdineseA 1-2 51 1 8.0
08.02.2026 InterH 0-5 21 6.2
09.12.2025 Union St. GilloiseA 2-3
29.11.2025 ToulouseH 2-2
25.11.2025 NewcastleH 2-1
21.11.2025 NiceA 1-5
05.11.2025 AtalantaH 0-1 89 1 6.3
01.11.2025 AuxerreA 0-1 65 1 5.9
29.10.2025 AngersH 2-2
25.10.2025 LensA 2-1
22.10.2025 Sporting CPA 2-1 23 6.2
18.10.2025 Le HavreH 6-2
04.10.2025 MetzA 0-3
31.08.2025 LyonA 1-0 45 6.9
23.08.2025 Paris FCH 5-2 89 1 6.2
15.08.2025 RennesA 1-0 13 6.3
17.05.2025 RennesH 4-2
10.05.2025 Le HavreA 1-3 75 6.3
04.05.2025 LilleA 1-1 85 6.9
27.04.2025 Stade Brestois 29H 4-1 77 6.5
19.04.2025 MontpellierH 5-1 90 1 1 8.0
12.04.2025 MonacoA 3-0 76 6.9
06.04.2025 ToulouseH 3-2 14 6.7
29.03.2025 ReimsA 3-1 12 6.9
16.03.2025 Paris Saint GermainA 3-1
08.03.2025 LensH 0-1
22.02.2025 AuxerreA 3-0 9 6.5
15.02.2025 Saint EtienneH 5-1
09.02.2025 AngersA 0-2
02.02.2025 LyonH 3-2 1
26.01.2025 NiceA 2-0
19.01.2025 StrasbourgH 1-1 61 1 6.9
11.01.2025 RennesA 1-2 20 6.9
05.01.2025 Le HavreH 5-1 17 1 1 7.3
01.12.2024 MonacoH 2-1 60 1 6.9
23.11.2024 LensA 1-3 90 6.9
18.11.2024 SpainA 3-2
15.11.2024 SerbiaH 1-1 1
08.11.2024 AuxerreH 1-3 45 7.0
20.10.2024 MontpellierA 0-5 79 1 6.9
04.10.2024 AngersH 1-1 82 7.3
29.09.2024 StrasbourgA 1-0 13 6.9
22.09.2024 LyonA 2-3 23 1 1 7.3
14.09.2024 NiceH 2-0 8 6.7
19.05.2024 Le HavreA 1-2 70 6.3
15.05.2024 ReimsA 1-0
ŞUT4
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
17' · xG 0.034 50' · xG 0.057 · GOL 55' · xG 0.054 45' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 2 (%50) Korner — 2 (%50) 4 şut
  • Asist sonrası2%50
  • Korner2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 2 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€3.00M-40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 104 maç
Marseille 58maç 2023–2026
Sassuolo 14maç 2025
Switzerland 2maç 2024
BSC Young Boys 30maç 2020–2023
Switzerland U21 2017–2021
Werder Bremen 2015–2017
Grasshoppers 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 US Sassuolo Olympique Marsilya Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Sassuolo Marseille
2024-01-16 Young Boys Marseille €4.00m
2018-07-01 Werder Bremen Young Boys €800k
2018-06-30 1.FC Nuremberg Werder Bremen End of loan
2018-06-19 Werder Bremen BSC Young Boys € 818.8K
2018-01-05 Werder Bremen 1. FC Nürnberg
2015-07-01 Grasshoppers Werder Bremen €600k
2014-07-01 GC Zürich U21 Grasshoppers -
2013-01-01 GC Zürich U18 GC Zürich U21 -
2012-01-01 GC Zürich U16 GC Zürich U18 -
2011-09-30 Servette M-17 GC Zürich U16 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
11.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
12.2024 Baldır sakatlığıKadroda yok 3 maç
11.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
10.2024 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Racing Santander %50 2026-08-27
Racing Santander %50 2026-08-25
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 956 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.9Serie A 2025
PERFORMANS43.9956 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 64.6
Klasik stoper 60.3
Ayağı iyi stoper 59.5
Klasik stoper 39.8
Ayağı iyi stoper 38.8
Defansif bek 37.8
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %38
Performans %30
Dakika %51
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %30
Dakika %71
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.22 1.4 87
Asist / 90 0.19 0.22 86
Dakika güvenliği 67.5 78 86
Pas hacmi / 90 40.2 48 84
Performans skoru 43.9 74 59
Müdahale / 90 1.22 2.5 49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam