LİGLigue 1
BU SEZON13G · 4A
Gol130.47 / 90
Asist30.11 / 90
Şut461.67 / 90
Kilit pas321.17 / 90
Başarılı dripling170.62 / 90
Kazanılan ikili612.22 / 90
Rating7.09
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
- Gol 0.47 %83
- Şut 1.7 %65
- Asist 0.11 %33
- Kilit pas 1.17 %73
- Drible 0.62 %35
- İkili mücadele %44 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2472 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Ligue 22025 · RED Star FC 93 · 34 maç
13gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | RodezH | 2-3 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 09.05.2026 | MontpellierH | 1-1 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | AmiensA | 1-3 | 81 | 3 | 7.0 | ||
| 24.04.2026 | GuingampH | 3-2 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.04.2026 | ReimsA | 3-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | BastiaH | 4-3 | 90 | 3 | 6 | 9.7 | |
| 03.04.2026 | LavalH | 0-0 | 81 | 3 | 7.3 | ||
| 20.03.2026 | Clermont FootA | 0-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | DunkerqueH | 1-0 | 80 | 1 | – | 7.7 | |
| 07.03.2026 | Saint EtienneA | 2-0 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | Le MansH | 0-0 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 20.02.2026 | AnnecyA | 2-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | NancyH | 2-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 06.02.2026 | PAUH | 0-3 | 23↑ | – | 7.3 | ||
| 30.01.2026 | RodezA | 1-1 | 57 | – | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | BoulogneH | 2-2 | 84 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 17.01.2026 | GrenobleA | 0-3 | 75 | 2 | – | 7.2 | |
| 03.01.2026 | Estac TroyesAC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | ReimsH | 0-0 | 76 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | Clermont FootH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 08.11.2025 | Le MansA | 0-0 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Saint EtienneH | 2-1 | 78 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 28.10.2025 | DunkerqueA | 3-0 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.10.2025 | GrenobleH | 1-0 | 79 | 2 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | LavalA | 0-1 | 28↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 04.10.2025 | RodezH | 1-1 | 66 | 3 | 6.7 | ||
| 29.09.2025 | BoulogneA | 1-2 | 62 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2025 | Estac TroyesH | 1-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | NancyA | 0-1 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 12.09.2025 | PAUA | 0-3 | 45↑ | 1 | 1 | 8.3 | |
| 29.08.2025 | AnnecyH | 1-0 | 81 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 23.08.2025 | GuingampA | 0-4 | 75 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2025 | AmiensH | 1-3 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 09.08.2025 | MontpellierA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 |
ŞUT57
GOL13
xG0.0
xG FARKI+13.0over performing
DÖNÜŞÜM%22.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası31%54
- Kontra atak13%23
- Açık oyun6%11
- Korner4%7
- Penaltı2%4
- Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak48%84
- Sol ayak6%11
- Kafa3%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR57 şut
- 1-15' 9 %16
- 16-30' 6 %11
- 31-45' 8 %14
- 46-60' 16 %28
- 61-75' 9 %16
- 76-90+' 9 %16
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 34 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Ste. Geneviève
→
Red Star FC
free transfer
Ste. Geneviève
→
Red Star FC
free transfer
2019-07-01
CO Les Ulis
→
Ste. Geneviève
free transfer
CO Les Ulis
→
Ste. Geneviève
free transfer
2017-07-01
Mor. Chilly-M
→
CO Les Ulis
free transfer
Mor. Chilly-M
→
CO Les Ulis
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2472 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.1Ligue 2 2025
PERFORMANS34.92472 dk
KARARUygun değil48/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
70.5
Box-to-box orta saha
69.6
Numara 10
68.8
Derinden oyun kurucu
44.1
Top kapan ön libero
35.8
Numara 10
32.6
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%49
Dakika
%93
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%48
Dakika
%95
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
7.09
7.2
98
Kilit pas / 90
1.17
1.8
65
Gol / 90
0.47
0.22
100
Performans skoru
34.9
76
46
Asist / 90
0.11
0.28
39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Morgan Gibbs-WhiteNottingham Forest · 25
%95
15gol
4asist
53scout
€60.00M
Premier League
Cole PalmerChelsea · 23
%82
10gol
1asist
60scout
Premier League
Jo Inge BergetSarpsborg 08 FF · 35
%78
5gol
1asist
47scout
Eliteserien
Pietro IemmelloCatanzaro · 33
%72
13gol
10asist
60scout
€750K
Serie B
Naatan Skyttä1. FC Kaiserslautern · 23
%69
9gol
3asist
63scout
€5.00M
2. Bundesliga
Mikael AndersonDjurgardens IF · 27
%65
4gol
2asist
57scout
Allsvenskan
Serdar GürlerYeni Çorumspor · 34
%63
5gol
3asist
56scout
€100K
1. Lig
Louey Ben FarhatKarlsruher SC
%60
6gol
2asist
55scout
€7.50M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum