Ismael Koné
France · Midfielder

Ismael Koné

YAŞ24
BOY185
KİLO80
KULÜPAS Roma
DOĞUM YERİColombes
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.14 / 90
Kilit pas30.68 / 90
Başarılı dripling10.23 / 90
Kazanılan ikili184.10 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
Kilit pas — %37 (0.68) Asist — %0 (0.00) Drible — %17 (0.23) Pas isabeti — %85 (%92) Top kapma — %59 (2.51) İkili mücadele — %37 (%46) 39 ORT. % 37 0 17 85 59 37
  • Kilit pas 0.68 %37
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.23 %17
  • Pas isabeti %92 %85
  • Top kapma 2.51 %59
  • İkili mücadele %46 %37
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 395 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Olympics Men2024 Paris · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
2020 0 2021 2 2022 2 2023 1 2024 5 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 11 629 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupFrance 8 395 0 0 6.78
Serie AAS Roma 3 234 0 0 7.06
Şut9%33 isabet
Kilit pas9
Drible2%15 başarı
İkili kazanılan28%49
Müdahale14
Faul89 kazanılan
İlk 1183 yedek
Kart2
2025/26 37 2.699 2 3 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 29 2.433 2 3 7.08
UEFA Europa LeagueAS Roma 8 266 0 0 6.57
Şut14%36 isabet
Kilit pas26
Drible34%60 başarı
İkili kazanılan166%49
Müdahale51
Faul5554 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11334 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2024/25 54 3.817 2 3 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 35 2.582 2 1 6.91
UEFA Europa LeagueAS Roma 12 768 0 2 7.10
World Cup - Qualification EuropeFrance 5 350 0 0 7.28
UEFA Nations LeagueFrance 2 117 0 0 6.95
Şut28%36 isabet
Kilit pas40
Drible51%55 başarı
İkili kazanılan274%55
Müdahale66
Faul51118 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11459 yedek
G+A / 900.12
Kart10
2023/24 23 1.571 1 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Monchengladbach 23 1.571 1 0 6.85
Şut17%47 isabet
Kilit pas24
Drible35%57 başarı
İkili kazanılan136%52
Müdahale45
Faul2835 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11185 yedek
G+A / 900.06
Kart41
2022/23 30 2.619 1 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Monchengladbach 30 2.619 1 1 6.87
Şut21%67 isabet
Kilit pas20
Drible55%60 başarı
İkili kazanılan223%55
Müdahale77
Faul5274 kazanılan
İlk 1130
G+A / 900.07
Kart12
2021/22 28 2.194 2 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Monchengladbach 28 2.194 2 0 6.93
Şut19%53 isabet
Kilit pas12
Drible69%73 başarı
İkili kazanılan218%59
Müdahale67
Faul3960 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11262 yedek
G+A / 900.08
Kart10
2020/21 2 180 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Toulouse 2 180 0 0 6.90
Şut1
Kilit pas2
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan20%61
Müdahale9
Faul24 kazanılan
İlk 112
Kart1
TOPLAM GOL7
İLK 1116629 yedek girdi
KART46
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %43
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 75 4-2-3-1 — 52 3-5-2 — 29 4-3-3 — 10 3-4-1-2 — 7 3-5-1-1 — 6 179 maç
  • 3-4-2-175%42
  • 4-2-3-152%29
  • 3-5-229%16
  • 4-3-310%6
  • 3-4-1-27%4
  • 3-5-1-16%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 AtalantaH 2-1 88 4 7.0
31.08.2026 LecceA 0-4 67 7.0
24.08.2026 FiorentinaH 4-0 79 7.2
18.07.2026 EnglandH 4-6
14.07.2026 SpainH 0-2 44 0 5.9
09.07.2026 MoroccoH 2-0 71 1 7.1
04.07.2026 ParaguayA 0-1 98 2 6.9
30.06.2026 SwedenH 3-0
26.06.2026 NorwayA 1-4 94 1 6.9
22.06.2026 IraqH 3-0 88 1 7.1
16.06.2026 SenegalH 3-1
24.05.2026 VeronaA 0-2 20 6.3
10.05.2026 ParmaA 2-3 49 6.6
04.05.2026 FiorentinaH 4-0 64 1 8.0
19.03.2026 BolognaH 3-4 20 6.6
15.03.2026 ComoA 2-1 88 6.3
08.03.2026 GenoaA 2-1 84 6.7
01.03.2026 JuventusH 3-3 91 1 7.2
22.02.2026 CremoneseH 3-0 90 2 7.3
25.01.2026 AC MilanH 1-1 59 1 7.3
22.01.2026 VfB StuttgartH 2-0 60 6.5
18.01.2026 TorinoA 0-2 90 7.0
10.01.2026 SassuoloH 2-0 95 1 3 8.2
06.01.2026 LecceA 0-2 90 6.7
03.01.2026 AtalantaA 1-0 83 1 6.7
29.12.2025 GenoaH 3-1 90 1 1 7.7
20.12.2025 JuventusA 2-1 90 7.2
15.12.2025 ComoH 1-0 90 7.3
11.12.2025 CelticA 0-3
07.12.2025 CagliariA 1-0 90 7.2
30.11.2025 NapoliH 0-1 90 6.9
27.11.2025 FC MidtjyllandH 2-1 27 6.7
23.11.2025 CremoneseA 1-3 90 1 6.9
13.11.2025 UkraineH 4-0 80 7.0
09.11.2025 UdineseH 2-0 90 1 7.3
06.11.2025 RangersA 0-2 24 6.7
02.11.2025 AC MilanA 1-0 90 6.7
29.10.2025 ParmaH 2-1 90 1 6.9
26.10.2025 SassuoloA 0-1 90 7.3
23.10.2025 PlzenH 1-2 45 6.7
18.10.2025 InterH 0-1 90 7.3
13.10.2025 IcelandA 2-2 90 7.3
10.10.2025 AzerbaijanH 3-0
05.10.2025 FiorentinaA 1-2 90 6.7
02.10.2025 LilleH 0-1 21 2 6.2
28.09.2025 VeronaH 2-0 90 1 6.9
24.09.2025 NiceA 1-2 69 6.6
21.09.2025 LazioA 0-1 90 7.5
14.09.2025 TorinoH 0-1 90 6.9
09.09.2025 IcelandH 2-1 90 4 7.2
05.09.2025 UkraineA 0-2 90 7.6
30.08.2025 PisaA 0-1 90 7.2
23.08.2025 BolognaH 1-0 90 1 7.0
08.06.2025 GermanyA 0-2 21 6.6
05.06.2025 SpainA 5-4 96 7.3
25.05.2025 TorinoA 0-2 90 7.9
18.05.2025 AC MilanH 3-1 90 7.2
12.05.2025 AtalantaA 2-1 85 1 7.3
04.05.2025 FiorentinaH 1-0 90 1 7.0
27.04.2025 InterA 0-1 68 1 7.0
ŞUT21
GOL2
xG2.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%9.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
74' · xG 0.019 81' · xG 0.084 53' · xG 0.027 25' · xG 0.058 8' · xG 0.108 39' · xG 0.055 90' · xG 0.12 76' · xG 0.172 · GOL 70' · xG 0.111 33' · xG 0.026 16' · xG 0.02 38' · xG 0.181 19' · xG 0.133 · GOL 71' · xG 0.056 13' · xG 0.093 13' · xG 0.059 53' · xG 0.019 56' · xG 0.031 19' · xG 0.018 11' · xG 0.011 63' · xG 0.707
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 7 (%33) Asist sonrası — 7 (%33) Açık oyun — 5 (%24) Kontra atak — 2 (%10) 21 şut
  • Korner7%33
  • Asist sonrası7%33
  • Açık oyun5%24
  • Kontra atak2%10
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 17 (%81) Sol ayak — 3 (%14) Kafa — 1 (%5) 21 şut
  • Sağ ayak17%81
  • Sol ayak3%14
  • Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 1-15'
  • 1-15' 4 %19
  • 16-30' 4 %19
  • 31-45' 3 %14
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 4 %19
  • 76-90+' 3 %14
AKSİYON HARİTASI825 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 13 13 14 14 15 15 15 16 16 17 19 20 23
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 14 14 15 16 16 18 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 5 5 5 5 5 6 6 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 5 5 5 5 6 6 7 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR825
Pas 589 Pas — 589 (%73) Top k… 51 Top kazanma — 51 (%6) Top teması — 34 (%4) Faul 32 Faul — 32 (%4) Hava topu — 26 (%3) İkili mücadele — 19 (%2) Çalım — 15 (%2) Müdahale — 14 (%2) Bloke edilen pas — 13 (%2) Uzaklaştırma — 10 (%1)
  • Pas589%73
  • Top kazanma51%6
  • Top teması34%4
  • Faul32%4
  • Hava topu26%3
  • İkili mücadele19%2
  • Çalım15%2
  • Müdahale14%2
  • Bloke edilen pas13%2
  • Uzaklaştırma10%1
PİYASA DEĞERİ€50.00M+25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ28
DİSİPLİN23kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 185 maç
AS Roma 87maç 2024–2026
France 15maç 2024–2026
France U21 2023–2025
France U23 2024
Borussia Monchengladbach 81maç 2021–2023
Toulouse 2maç 2020
France U19 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-01 Borussia Mönchengladbach AS Roma
2024-08-30 Borussia Mönchengladbach AS Roma
2021-07-01 Toulouse Borussia Mönchengladbach
2021-06-30 Toulouse Mönchengladbach End of loan
2021-01-22 Borussia Mönchengladbach Toulouse
2021-01-21 Toulouse Borussia Mönchengladbach € 9M
2019-07-01 Toulouse B Toulouse -
2018-07-01 Toulouse U19 Toulouse B -
2016-07-01 ACBB Youth Toulouse U19 free transfer
2015-07-01 Paris FC Yth. ACBB Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 11 maç
02.2026 Kalça sakatlığıKadroda yok 4 maç
02.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 5 maç
11.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
09.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 5 maç
09.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Real Madrid %50 2026-08-27
Manchester City %50 2026-08-20
Manchester United %48 2026-07-24
Al-Ahli SC %50 2026-07-22
Al-Ahli SFC %50 2026-07-22
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Bundesliga2023 · Borussia Mönchengladbach 1kırmızı · 22 maç
🟨 Bundesliga2022 · Borussia Mönchengladbach 12sarı · 30 maç
🟨 Bundesliga2021 · Borussia Mönchengladbach 10sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2433 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.8Serie A 2025
PERFORMANS53.02433 dk
KARARVeri yetersiz56/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 79.8
Derinden oyun kurucu 79.0
Top kapan ön libero 78.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %80
Dakika %88
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %80
Dakika %94
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 53 76 70
Pas hacmi / 90 49.94 60 83
İkili mücadele kazanma 51.18 55 93
Başarılı drible / 90 1.04 1.2 87
Müdahale / 90 1.78 2.5 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam