LİGFriendlies
BU SEZON1G · 0A
Gol13.00 / 90
Şut13.00 / 90
Kilit pas13.00 / 90
Kazanılan ikili13.00 / 90
Rating7.10
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
3.000.14
Şut
3.000.79
Kilit pas
3.000.86
Kazanılan ikili
3.003.37
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
UEFA U19 Championship2023 Malta · Europe
🏆
Super Cup Primavera2023/2024 · Italy
🏆
Coppa Italia Primavera2022/2023 · Italy
🥈
FIFA U20 World Cup2023 Argentina · World · 2nd Place
🥈
Campionato Primavera 12023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈
Campionato Primavera 12021/2022 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
2
30
1
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
G+A / 903.0
2025/26
48
1.734
4
4
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas16
Drible9%27 başarı
İkili kazanılan75%40
Müdahale37
Faul2611 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111830 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2024/25
50
1.798
3
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%42 isabet
Kilit pas14
Drible11%44 başarı
İkili kazanılan78%42
Müdahale39
Faul2518 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111634 yedek
G+A / 900.2
Kart7
2023/24
30
26
1
0
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
İkili kazanılan2%67
Müdahale1
Faul1
G+A / 903.46
TOPLAM GOL7
İLK 113796 yedek girdi
KART14
FORMA61
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 4 %57
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-169%56
- 3-5-231%25
- 3-5-1-19%7
- 4-3-36%5
- 3-4-1-25%4
- 4-2-3-14%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | LecceA | 0-4 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2026 | FiorentinaH | 4-0 | 9↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 24.05.2026 | VeronaA | 0-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | LazioH | 2-0 | 45 | 1 | – | 6.9 | |
| 10.05.2026 | ParmaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | FiorentinaH | 4-0 | 86 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 25.04.2026 | BolognaA | 0-2 | 85 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | AtalantaH | 1-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 10.04.2026 | PisaH | 3-0 | 89 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | InterA | 5-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.03.2026 | Bosnia & HerzegovinaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | LecceH | 1-0 | 87 | – | 5.9 | ||
| 19.03.2026 | BolognaH | 3-4 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | ComoA | 2-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 12.03.2026 | BolognaA | 1-1 | 44 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | GenoaA | 2-1 | 84 | – | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | JuventusH | 3-3 | 91 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.02.2026 | CremoneseH | 3-0 | 18↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.02.2026 | NapoliA | 2-2 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 09.02.2026 | CagliariH | 2-0 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 02.02.2026 | UdineseA | 1-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | PanathinaikosA | 1-1 | 93 | 1 | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | AC MilanH | 1-1 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 22.01.2026 | VfB StuttgartH | 2-0 | 93 | 2 | 2 | 9.3 | |
| 18.01.2026 | TorinoA | 0-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 10.01.2026 | SassuoloH | 2-0 | 95 | 3 | 7.5 | ||
| 06.01.2026 | LecceA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 03.01.2026 | AtalantaA | 1-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 29.12.2025 | GenoaH | 3-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | JuventusA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2025 | ComoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | CelticA | 0-3 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 07.12.2025 | CagliariA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | NapoliH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | FC MidtjyllandH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | CremoneseA | 1-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | UdineseH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | RangersA | 0-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | AC MilanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | ParmaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | SassuoloA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | PlzenH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | InterH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | FiorentinaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | LilleH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | VeronaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | NiceA | 1-2 | 21↑ | – | 5.6 | ||
| 21.09.2025 | LazioA | 0-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | TorinoH | 0-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | PisaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | BolognaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | TorinoA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | AC MilanH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2025 | AtalantaA | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.2 | ||
| 04.05.2025 | FiorentinaH | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | InterA | 0-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | VeronaH | 1-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | LazioA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | JuventusH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | LecceA | 0-1 | 12↑ | – | 6.5 |
ŞUT20
GOL3
xG2.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%15.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%50
- Açık oyun6%30
- Korner2%10
- Duran top1%5
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%85
- Kafa3%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 2 %10
- 46-60' 3 %15
- 61-75' 5 %25
- 76-90+' 7 %35
AKSİYON HARİTASI1489 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1489
- Pas1013%71
- Top teması87%6
- Top kazanma84%6
- Pas arası45%3
- Müdahale42%3
- Hava topu39%3
- Faul38%3
- Top kaptırma35%2
- Çalım22%2
- Bloke edilen pas18%1
PİYASA DEĞERİ€20.00M+53.9%
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 132 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Roma U18
→
Roma U19
-
Roma U18
→
Roma U19
-
2021-07-01
Roma U17
→
Roma U18
-
Roma U17
→
Roma U18
-
2020-09-01
AS Rom Youth
→
Roma U17
-
AS Rom Youth
→
Roma U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1254 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.5Serie A 2025
PERFORMANS61.71254 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
83.6
Box-to-box orta saha
78.5
İleri sekiz
77.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%90
Dakika
%69
Değer / getiri
%15
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%90
Dakika
%81
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.83
72
76
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
61.7
76
81
Pas arası / 90
1.44
1.6
90
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Müdahale / 90
1.79
2
90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mahmoud DahoudEintracht Frankfurt · 29
%95
2gol
3asist
55scout
€2.00M
Bundesliga
Yassine KechtaLe Havre · 23
%89
2gol
1asist
63scout
€5.00M
Ligue 1
Dijlan Aydinİstanbulspor · 25
%82
1gol
2asist
59scout
1. Lig
Tobias KlysnerSonderjyske · 24
%76
0gol
2asist
56scout
Superliga
Pierrick CapelleAngers · 38
%63
0gol
1asist
41scout
Ligue 1
Kent-Are AntonsenTromso · 30
%62
1gol
0asist
36scout
Eliteserien
Isak DahlqvistFC BW Linz · 24
%61
0gol
1asist
58scout
€500K
Bundesliga
Neil El AynaouiAS Roma · 24
%60
1gol
2asist
59scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
