LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.71 / 90
Kilit pas20.47 / 90
Başarılı dripling20.47 / 90
Kazanılan ikili245.70 / 90
Rating6.47
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 0.47 %16
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.47 %46
- Pas isabeti %79 %23
- Top kapma 4.75 %94
- İkili mücadele %62 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 379 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
379
0
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan24%62
Müdahale13
Faul54 kazanılan
İlk 115
Kart1
Kaptan3maçta
2025/26
20
1.057
1
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas9
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan51%40
Müdahale22
Faul2211 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11137 yedek
G+A / 900.26
Kart31
2024/25
36
1.281
2
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas16
Drible17%57 başarı
İkili kazanılan123%52
Müdahale44
Faul3720 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111323 yedek
G+A / 900.35
Kart8
2021/22
3
38
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%20
Müdahale1
Faul2
TOPLAM GOL5
İLK 113530 yedek girdi
KART14
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%61
- 4-1-4-113%21
- 4-3-36%10
- 4-4-23%5
- 3-4-1-21%2
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | BursasporA | 4-0 | 64 | 0 | 5.5 | ||
| 29.08.2026 | Fatih KaragümrükH | 1-1 | 72 | 0 | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | Vanspor FKAC | 3-2 | 57 | 1 | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | Bodrum FKHC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | BandırmasporAC | 3-0 | 96 | 2 | 6.9 | ||
| 01.05.2026 | Adana DemirsporH | 8-1 | 45 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 25.04.2026 | Van BBA | 1-3 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | SarıyerH | 3-1 | 3↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | SivassporA | 1-3 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 09.04.2026 | Erzurum BBH | 0-1 | 7↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | SakaryasporA | 2-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | BB BodrumsporH | 0-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | PendiksporA | 1-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | AmedH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | BB BodrumsporA | 5-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.11.2025 | PendiksporH | 0-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | AmedA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2025 | BandırmasporH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 05.10.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.09.2025 | EroksporA | 5-0 | 62 | – | 6.5 | ||
| 19.09.2025 | Yeni ÇorumsporH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | ÜmraniyesporH | 4-0 | 72 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 30.08.2025 | HataysporA | 1-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | KeçiörengücüA | 0-0 | 85 | – | 5.9 | ||
| 09.08.2025 | Serik BelediyesporH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | Yeni ÇorumsporH | 3-0 | 60 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | EroksporA | 0-3 | 75 | 1 | – | 7.2 | |
| 27.04.2025 | PendiksporH | 5-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 19.04.2025 | Erzurum BBA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 12.04.2025 | KeçiörengücüH | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.04.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 3-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 04.04.2025 | Yeni MalatyasporH | 5-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | AdanasporA | 0-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 16.03.2025 | GenclerbirligiH | 5-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.03.2025 | SakaryasporH | 3-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.03.2025 | KocaelisporA | 1-1 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-0 | 2↑ | – | – | ||
| 17.02.2025 | BandırmasporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | ÜmraniyesporA | 2-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | AnkaragucuH | 1-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 02.02.2025 | ŞanlıurfasporA | 1-0 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | AmedH | 1-0 | 20↑ | 1 | 7.5 | ||
| 19.01.2025 | Manisa BBSKA | 0-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 13.01.2025 | Yeni ÇorumsporA | 3-1 | 20↑ | 1 | 7.0 | ||
| 05.01.2025 | EroksporH | 4-0 | 24↑ | 1 | 3 | 8.0 | |
| 21.12.2024 | PendiksporA | 1-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 14.12.2024 | Erzurum BBH | 3-2 | 11↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 08.12.2024 | KeçiörengücüA | 2-1 | 15↑ | – | 7.3 | ||
| 30.11.2024 | 76 Iğdır BelediyesporH | 4-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | Yeni MalatyasporA | 1-4 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | AdanasporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2024 | GenclerbirligiA | 2-1 | 12↑ | – | 5.5 | ||
| 27.10.2024 | BolusporH | 1-2 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 20.10.2024 | SakaryasporA | 3-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 06.10.2024 | KocaelisporH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2024 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | BandırmasporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | AnkaragucuA | 2-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 26.08.2024 | ŞanlıurfasporH | 3-0 | 27↑ | 1 | 7.0 | ||
| 19.08.2024 | AmedA | 0-1 | 25↑ | – | 7.0 |
ŞUT14
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%36
- Açık oyun3%21
- Duran top2%14
- Kontra atak1%7
- Taç sonrası1%7
- Serbest vuruş1%7
- Diğer1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak11%79
- Sağ ayak2%14
- Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 5 %36
- 31-45' 4 %29
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 2 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 72 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-06-30
Amed SK
→
Istanbulspor
End of loan
Amed SK
→
Istanbulspor
End of loan
2023-07-10
Istanbulspor
→
Amed SK
loan transfer
Istanbulspor
→
Amed SK
loan transfer
2023-06-30
Karacabey Bld
→
Istanbulspor
End of loan
Karacabey Bld
→
Istanbulspor
End of loan
2023-01-19
Istanbulspor
→
Karacabey Bld
loan transfer
Istanbulspor
→
Karacabey Bld
loan transfer
2022-06-30
Karacabey Bld
→
Istanbulspor
End of loan
Karacabey Bld
→
Istanbulspor
End of loan
2021-09-07
Istanbulspor
→
Karacabey Bld
loan transfer
Istanbulspor
→
Karacabey Bld
loan transfer
2021-06-30
Karacabey Bld
→
Istanbulspor
End of loan
Karacabey Bld
→
Istanbulspor
End of loan
2020-08-20
Istanbulspor
→
Karacabey Bld
loan transfer
Istanbulspor
→
Karacabey Bld
loan transfer
2020-08-04
Istanbul U19
→
Istanbulspor
-
Istanbul U19
→
Istanbulspor
-
2019-07-01
Istanbul U21
→
Istanbul U19
-
Istanbul U21
→
Istanbul U19
-
2018-07-01
Istanbul U19
→
Istanbul U21
-
Istanbul U19
→
Istanbul U21
-
2017-08-10
Beylerbeyi Yth
→
Istanbul U19
free transfer
Beylerbeyi Yth
→
Istanbul U19
free transfer
2014-09-12
Galatasaray Yth
→
Beylerbeyi Yth
free transfer
Galatasaray Yth
→
Beylerbeyi Yth
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1057 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.31. Lig 2025
PERFORMANS48.61057 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
69.6
Top kapan ön libero
68.7
Box-to-box orta saha
67.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%76
Dakika
%68
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%74
Dakika
%78
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
80.9
82
99
Pas hacmi / 90
35.68
72
50
Performans skoru
48.6
76
64
Ortalama rating
6.6
7.2
92
Müdahale / 90
1.87
2
94
Pas arası / 90
1.02
1.6
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ibai BasurkoReal Sociedad II · 19
%95
0gol
2asist
72scout
€500K
Segunda División
Efe AkmanFC Andorra · 19
%92
1gol
1asist
72scout
€500K
Segunda División
Eryk WilliamsonCharlotte · 28
%69
0gol
1asist
46scout
Major League Soccer
Ryan SessegnonFulham · 25
%65
3gol
1asist
53scout
€20.00M
Premier League
Kamal SowahNAC Breda · 25
%62
1gol
1asist
57scout
Eredivisie
Jorrit HendrixPreußen Münster · 30
%61
4gol
3asist
60scout
€800K
2. Bundesliga
Marc RocaReal Betis · 29
%61
1gol
2asist
54scout
€4.00M
La Liga
Julius LorentsSilkeborg · 19
%60
1gol
0asist
58scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum