Aitor Paredes
Argentina · Midfielder

Aitor Paredes

YAŞ31
BOY180
KİLO75
DOĞUM YERİSan Justo
LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 3A
Gol20.13 / 90
Asist30.20 / 90
Şut171.11 / 90
Kilit pas342.22 / 90
Başarılı dripling80.52 / 90
Kazanılan ikili825.34 / 90
Rating7.89
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 150 orta sahalar
Kilit pas — %94 (2.22) Asist — %86 (0.20) Drible — %34 (0.52) Pas isabeti — %97 (%89) Top kapma — %52 (2.87) İkili mücadele — %100 (%66) 77 ORT. % 94 86 34 97 52 100
  • Kilit pas 2.22 %94
  • Asist 0.20 %86
  • Drible 0.52 %34
  • Pas isabeti %89 %97
  • Top kapma 2.87 %52
  • İkili mücadele %66 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1381 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America
🏆 FIFA World Cup2022 Qatar · World
🏆 Trophée des Champions2022/2023 · France
🏆 CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America
🏆 Ligue 12021/2022 · France
🏆 Trophée des Champions2020/2021 · France
🏆 Coupe de France2020/2021 · France
🏆 Coupe de la Ligue2019/2020 · France
🏆 Coupe de France2019/2020 · France
🏆 Trophée des Champions2019/2020 · France
🏆 Ligue 12019/2020 · France
🏆 Ligue 12018/2019 · France
🏆 Liga Profesional Argentina2011/2012 Apertura · Argentina
🏆 Copa Argentina2011/2012 · Argentina
🥈 Trophée des Champions2021/2022 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12020/2021 · France · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2019/2020 · Europe · 2nd Place
🥈 Coupe de France2018/2019 · France · 2nd Place
🥈 Serie A2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈 Serie A2014/2015 · Italy · 2nd Place
🥈 Super Copa2012/2013 · Argentina · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Libertadores2012 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
2020 4 2021 3 2022 3 2023 12 2024 5 2025 5 2026 5
GolAsist
2026/27 27 1.861 2 3 7.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaBoca Juniors 19 1.381 2 3 7.89
World CupArgentina 8 480 0 0 7.10
Şut20%45 isabet
Kilit pas38
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan98%61
Müdahale38
Faul2437 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 11198 yedek
G+A / 900.24
Kart10
Kaptan14maçta
2025/26 17 1.489 1 4 7.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaBoca Juniors 17 1.489 1 4 7.76
Şut17%41 isabet
Kilit pas49
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan95%73
Müdahale37
Faul1139 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11161 yedek
G+A / 900.3
Kart6
Kaptan10maçta
2024/25 51 2.086 4 1 7.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 35 1.379 3 1 7.25
UEFA Europa LeagueAS Roma 10 530 1 0 7.36
Copa AmericaArgentina 6 177 0 0 7.03
Şut30%40 isabet
Kilit pas27
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan101%65
Müdahale57
Faul2226 kazanılan
Penaltı31 kaçan
İlk 112328 yedek
G+A / 900.22
Kart9
Kaptan2maçta
2023/24 48 3.674 5 7 7.19
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 34 2.644 3 5 7.12
UEFA Europa LeagueAS Roma 14 1.030 2 2 7.35
Şut29%38 isabet
Kilit pas41
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan148%54
Müdahale73
Faul4047 kazanılan
Penaltı5
İlk 11426 yedek
G+A / 900.29
Kart181
2022/23 50 1.647 1 2 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AJuventus 29 991 1 0 6.89
UEFA Champions LeagueJuventus 4 310 0 1 6.95
UEFA Europa LeagueJuventus 8 158 0 0 6.78
World CupArgentina 5 139 0 0 7.00
Ligue 1Paris Saint Germain 4 49 0 1 7.15
Şut13%31 isabet
Kilit pas33
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan78%56
Müdahale44
Faul3019 kazanılan
İlk 111535 yedek
G+A / 900.16
Kart101
2021/22 27 1.341 1 2 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris Saint Germain 18 840 1 2 7.03
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain 6 315 0 0 6.74
Copa AmericaArgentina 3 186 0 0 7.03
Şut6%33 isabet
Kilit pas10
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan64%58
Müdahale37
Faul1817 kazanılan
İlk 111611 yedek
G+A / 900.2
Kart7
2020/21 36 1.980 1 3 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Paris Saint Germain 27 1.307 1 2 7.04
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain 9 673 0 1 6.97
Şut22%27 isabet
Kilit pas13
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan106%55
Müdahale48
Faul2933 kazanılan
İlk 112412 yedek
G+A / 900.18
Kart111
TOPLAM GOL117 penaltı
İLK 1110175 yedek girdi
KART53
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %9
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %9
  • 61-75' 3 %27
  • 76-90+' 5 %45
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 34 3-4-2-1 — 32 4-3-3 — 31 4-4-2 — 27 3-5-1-1 — 17 4-2-3-1 — 17 158 maç
  • 3-5-234%22
  • 3-4-2-132%20
  • 4-3-331%20
  • 4-4-227%17
  • 3-5-1-117%11
  • 4-2-3-117%11
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 LanusH 1-0
08.08.2026 Velez SarsfieldHC 1-1 93 4 9.0
05.08.2026 Estudiantes L.P.HC 1-0 85 7.9
02.08.2026 Newells Old BoysAC 2-2 90 7.5
19.07.2026 SpainA 1-0 73 0 6.4
15.07.2026 EnglandA 1-2 64 1 7.2
12.07.2026 SwitzerlandH 3-1 110 7.3
07.07.2026 EgyptH 3-2 98 1 8.5
03.07.2026 Cape Verde IslandsH 3-2 32 1 7.0
28.06.2026 JordanA 1-3 92 7.0
22.06.2026 AustriaH 2-0 11 6.3
17.06.2026 AlgeriaH 3-0
09.05.2026 HuracanHC 2-3 120 2 8.5
02.05.2026 Central Cordoba de SantiagoA 1-2 14 7.3
23.04.2026 Defensa Y JusticiaA 0-4 33 7.0
19.04.2026 River PlateAC 0-1 72 1 1 7.9
02.04.2026 Talleres CordobaA 0-1 29 7.0
22.03.2026 Instituto CordobaHC 2-0 89 2 8.2
16.03.2026 Union Santa FeAC 1-1 90 1 8.3
11.03.2026 San LorenzoHC 1-1 90 1 7.9
05.03.2026 LanusAC 0-3 87 1 1 7.7
28.02.2026 Gimnasia M.H 1-1 37 8.3
15.02.2026 PlatenseHC 0-0 84 1 7.0
09.02.2026 Velez SarsfieldAC 2-1 90 1 1 7.6
01.02.2026 Newells Old BoysHC 2-0 87 1 1 7.9
29.01.2026 Estudiantes L.P.AC 2-1 96 7.7
25.01.2026 Deportivo RiestraHC 1-0 95 1 2 9.3
07.12.2025 Racing ClubHC 0-1 99 7.9
30.11.2025 Argentinos JRSHC 1-0 97 7.2
23.11.2025 Talleres CordobaHC 2-0 83 7.5
16.11.2025 TigreHC 2-0 90 1 2 7.5
09.11.2025 River PlateHC 2-0 87 7.9
27.10.2025 Barracas CentralAC 1-3 94 3 8.3
18.10.2025 Belgrano CordobaHC 1-2 100 1 7.2
05.10.2025 Newells Old BoysHC 5-0 90 1 8.2
27.09.2025 Defensa Y JusticiaAC 2-1 90 1 2 8.2
22.09.2025 Central Cordoba de SantiagoHC 2-2 90 1 7.6
14.09.2025 Rosario CentralA 1-1 90 1 7.9
31.08.2025 AldosiviA 0-2 97 1 2 7.5
24.08.2025 BanfieldH 2-0 88 2 8.5
17.08.2025 Independ. RivadaviaA 0-3 90 7.2
09.08.2025 Racing ClubH 1-1 90 1 1 8.2
27.07.2025 HuracanA 1-0 90 1 7.2
18.07.2025 Union Santa FeH 1-1 24 1 7.9
25.05.2025 TorinoA 0-2 89 1 5 7.9
18.05.2025 AC MilanH 3-1 78 1 1 7.9
12.05.2025 AtalantaA 2-1
04.05.2025 FiorentinaH 1-0
27.04.2025 InterA 0-1
19.04.2025 VeronaH 1-0
13.04.2025 LazioA 1-1 45 6.9
06.04.2025 JuventusH 1-1 29 6.9
29.03.2025 LecceA 0-1
16.03.2025 CagliariH 1-0 99 1 7.9
13.03.2025 Athletic ClubA 3-1 90 1 1 7.6
09.03.2025 EmpoliA 0-1 65 1 7.6
02.03.2025 ComoH 2-1 90 1 7.2
24.02.2025 MonzaH 4-0 20 6.7
20.02.2025 FC PortoH 3-2 90 7.3
16.02.2025 ParmaA 0-1 90 1 7.3
ŞUT30
GOL2
xG0.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
109' · xG 0.019 45' · xG 0.0 · GOL 63' · xG 0.0 56' · xG 0.0 28' · xG 0.0 27' · xG 0.0 39' · xG 0.0 75' · xG 0.0 8' · xG 0.0 52' · xG 0.0 56' · xG 0.0 · GOL 71' · xG 0.0 66' · xG 0.0 57' · xG 0.0 49' · xG 0.0 45' · xG 0.0 18' · xG 0.0 105' · xG 0.017 86' · xG 0.036 61' · xG 0.027 13' · xG 0.016 20' · xG 0.034 84' · xG 0.019 72' · xG 0.026 56' · xG 0.032 36' · xG 0.046 31' · xG 0.022 31' · xG 0.03 37' · xG 0.024 74' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 10 (%33) Serbest vuruş — 8 (%27) Korner — 5 (%17) Açık oyun — 3 (%10) Penaltı — 2 (%7) Duran top — 2 (%7) 30 şut
  • Asist sonrası10%33
  • Serbest vuruş8%27
  • Korner5%17
  • Açık oyun3%10
  • Penaltı2%7
  • Duran top2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
1-15' — 2 16-30' — 4 31-45' — 7 46-60' — 6 61-75' — 7 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 2 %7
  • 16-30' 4 %13
  • 31-45' 7 %23
  • 46-60' 6 %20
  • 61-75' 7 %23
  • 76-90+' 4 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 256 maç
Boca Juniors 36maç 2025–2026
Argentina 22maç 2021–2026
AS Roma 93maç 2023–2024
Paris Saint Germain 64maç 2020–2022
Juventus 41maç 2022
Chievo 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-10 AS Roma Boca Juniors
2023-08-16 Paris Saint Germain AS Roma € 2.5M
2023-07-01 Juventus Paris Saint Germain
2022-08-31 Paris Saint Germain Juventus
2019-01-29 Zenit Paris Saint Germain € 40.2M
2017-07-01 AS Roma Zenit € 23M
2016-07-01 Empoli AS Roma
2015-08-31 AS Roma Empoli
2015-07-01 Boca Juniors AS Roma € 4.5M
2014-07-19 Boca Juniors AS Roma
2014-01-29 Boca Juniors Chievo
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 5 maç
02.2025 SakatlıkŞüpheli 1 maç
12.2024 Sağlık sorunuKadroda yok 1 maç
08.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
11.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 17 maç
03.2022 Kasık sakatlığıKadroda yok 3 maç
09.2021 Teknik direktör kararıKadroda yok 1 maç
04.2021 CezalıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Liga Profesional Argentina2026 · Boca Juniors 8sarı · 18 maç
🟨 Serie A2023 · AS Roma 15sarı · 34 maç
🟨 UEFA Europa League2023 · AS Roma 3sarı · 13 maç
🟥 Serie A2023 · AS Roma 1kırmızı · 34 maç
🟨 World Cup2022 · Argentina 2sarı · 5 maç
🟥 Serie A2022 · Juventus 1kırmızı · 25 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1113 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.5Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS78.31113 dk
KARARİzlemeye değer66/100
FORM TRENDİYükselişte+9.8
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu 86.9
Box-to-box orta saha 83.6
İleri sekiz 82.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %99
Dakika %89
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %98
Dakika %92
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 82.64 72 100
Dakika güvenliği 88.4 82 100
Performans skoru 78.3 76 100
Kilit pas / 90 2.35 1.4 100
Ortalama rating 7.84 7.2 100
Müdahale / 90 1.7 2 85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +9.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam