LİGSerie A
BU SEZON2G · 0A
Gol20.83 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.48 / 90
Kilit pas10.41 / 90
Başarılı dripling10.41 / 90
Kazanılan ikili145.78 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.411.17
Başarılı dripling
0.411.17
Kazanılan ikili
5.783.51
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
13.
Serie A2020 · Torino · 35 maç
13gol13.
38.
Serie A2025 · Cagliari · 3 maç
2gol38.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA European Championship2020 · Europe
🏆
Serie B2013/2014 · Italy
🥈
Taça de Portugal2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈
UEFA Conference League2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈
CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 19 G+A
GolAsist
2025/26
13
295
2
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan17%40
Faul511 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11310 yedek
G+A / 900.61
Kart1
2024/25
41
1.138
5
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%49 isabet
Kilit pas16
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan89%49
Müdahale14
Faul2238 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111130 yedek
G+A / 900.4
Kart1
2023/24
50
2.395
10
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%51 isabet
Kilit pas23
Drible14%47 başarı
İkili kazanılan191%49
Müdahale25
Faul3974 kazanılan
Ofsayt18
İlk 112624 yedek
G+A / 900.45
Kart3
2022/23
48
1.942
3
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%55 isabet
Kilit pas23
Drible9%26 başarı
İkili kazanılan160%45
Müdahale19
Faul3463 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112028 yedek
G+A / 900.23
2021/22
23
1.377
8
1
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%43 isabet
Kilit pas10
Drible14%58 başarı
İkili kazanılan127%46
Müdahale7
Faul2651 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı3
İlk 11167 yedek
G+A / 900.59
Kart1
Kaptan16maçta
2020/21
37
2.898
13
6
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut74%54 isabet
Kilit pas37
Drible47%58 başarı
İkili kazanılan293%53
Müdahale30
Faul58135 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı41 kaçan
İlk 11334 yedek
G+A / 900.59
Kart4
Kaptan33maçta
TOPLAM GOL348 penaltı
İLK 117193 yedek girdi
KART8
VAR10onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR34 gol
- 1-15' 3 %9
- 16-30' 6 %18
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 6 %18
- 61-75' 6 %18
- 76-90+' 9 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-150%34
- 4-2-3-137%25
- 3-5-234%23
- 4-3-316%11
- 3-4-1-25%3
- 3-1-4-24%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | AC MilanA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | TorinoH | 2-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | UdineseH | 0-2 | 0↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | BolognaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | AtalantaH | 3-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 17.04.2026 | InterA | 3-0 | 4↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | CremoneseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | SassuoloA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | InterH | 0-2 | 44 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | LecceA | 1-2 | 73 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 13.09.2025 | ParmaH | 2-0 | 74 | 2 | 5.9 | ||
| 28.06.2025 | ChelseaH | 1-4 | 50↑ | – | 6.9 | ||
| 16.06.2025 | Boca JuniorsA | 2-2 | 27↑ | – | 5.9 | ||
| 17.05.2025 | SC BragaA | 1-1 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | Sporting CPH | 1-1 | 19↑ | – | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | EstorilA | 1-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | AVSH | 6-0 | 23↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 19.04.2025 | GuimaraesA | 0-3 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | AroucaH | 2-2 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | FC PortoA | 1-4 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 02.04.2025 | FarenseH | 3-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 28.03.2025 | GIL VicenteA | 0-3 | 74 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 16.03.2025 | Rio AveA | 2-3 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 11.03.2025 | BarcelonaA | 3-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 08.03.2025 | NacionalH | 3-0 | 68 | 3 | 7.5 | ||
| 05.03.2025 | BarcelonaH | 0-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | BoavistaH | 3-0 | 68 | 1 | 7 | 7.9 | |
| 18.02.2025 | MonacoH | 3-3 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Santa ClaraA | 0-1 | 71 | 2 | 6.2 | ||
| 12.02.2025 | MonacoA | 0-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | MoreirenseH | 3-2 | 20↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | BolognaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | AtalantaH | 1-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 20.01.2025 | UdineseH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2025 | AC MilanH | 1-2 | 1↑ | 2 | – | ||
| 10.01.2025 | LazioA | 1-1 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.12.2024 | LecceH | 2-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 23.12.2024 | InterA | 2-0 | 74 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | AS RomaH | 2-0 | 64 | – | 6.6 | ||
| 08.12.2024 | VeneziaA | 2-2 | 76 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 30.11.2024 | MonzaH | 1-1 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.11.2024 | FiorentinaH | 0-2 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 07.11.2024 | GenoaA | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 04.11.2024 | EmpoliA | 1-0 | 78 | 2 | 7.3 | ||
| 31.10.2024 | LazioH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2024 | TorinoA | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2024 | ParmaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2024 | NapoliA | 3-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | VeronaH | 3-2 | 12↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.09.2024 | AtalantaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | BolognaH | 2-2 | 12↑ | 2 | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | UdineseA | 1-0 | 63 | 2 | 6.6 | ||
| 26.08.2024 | CagliariA | 1-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2024 | JuventusA | 3-0 | 56 | – | 6.7 | ||
| 02.06.2024 | AtalantaA | 2-3 | 90 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 29.05.2024 | Olympiakos PiraeusA | 1-0 | 59 | 1 | 7.0 | ||
| 23.05.2024 | CagliariA | 2-3 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2024 | NapoliH | 2-2 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 08.05.2024 | Club Brugge KVA | 1-1 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | VeronaA | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.6 |
ŞUT6
GOL2
xG1.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%50
- Korner2%33
- Penaltı1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%50
- Kafa2%33
- Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI143 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR143
- Pas37%28
- Top teması27%20
- Faul25%19
- Hava topu14%11
- Ofsayt7%5
- Uzaklaştırma6%5
- Çalım5%4
- Pas arası4%3
- Top kaptırma4%3
- Top kazanma3%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 212 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
22 maç
10.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
03.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
01.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
9 maç
09.2021
Parmak sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 218 dk
Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.8Serie A 2025
PERFORMANS67.4218 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
69.2
Pivot forvet
62.0
İçe kat eden kanat
58.3
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%90
Dakika
%36
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%85
Dakika
%50
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.83
0.65
100
Performans skoru
67.4
78
86
Tahmini xG / 90
0.795
0.48
100
Şut isabeti
66.67
48
100
Ortalama rating
6.9
7.15
96
İsabetli şut / 90
1.65
1.8
92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robert LewandowskiBarcelona · 37
%95
14gol
2asist
66scout
€8.00M
La Liga
Michael GregoritschFC Augsburg · 31
%94
6gol
1asist
58scout
€1.50M
Bundesliga
Igor JesusNottingham Forest · 24
%89
7gol
1asist
63scout
€22.00M
UEFA Europa League
Brian WhiteVancouver Whitecaps · 29
%84
18gol
2asist
69scout
Major League Soccer
RangelKooteepee · 31
%76
4gol
0asist
52scout
Veikkausliiga
Benjamin ŠeškoManchester United · 22
%65
11gol
1asist
77scout
Premier League
Orri Steinn ÓskarssonReal Sociedad · 21
%63
8gol
0asist
68scout
€12.00M
La Liga
Aune Selland HeggebøBrann · 24
%60
7gol
1asist
74scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







