Bosnia and Herzegovina · Midfielder
Amer Gojak
LİGHNL
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili110.00 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
10.003.05
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Euro Championship2020 · Bosnia & Herzegovina · 9 maç
4gol15.
3asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
HNL2024/2025 · Croatia
🏆
NB I2023/2024 · Hungary
🏆
Super Cup2022/2023 · Croatia
🏆
NB I2022/2023 · Hungary
🏆
HNL2021/2022 · Croatia
🏆
HNL2019/2020 · Croatia
🏆
Super Cup2019/2020 · Croatia
🏆
HNL2018/2019 · Croatia
🏆
HNL2017/2018 · Croatia
🏆
Cup2017/2018 · Croatia
🏆
Cup2016/2017 · Croatia
🏆
HNL2015/2016 · Croatia
🏆
1. HNL Juniori2015/2016 · Croatia
🏆
Cup2015/2016 · Croatia
🏆
Cup2014/2015 · Croatia
🏆
HNL2014/2015 · Croatia
🥈
Magyar Kupa2023/2024 · Hungary · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Croatia · 2nd Place
🥈
HNL2016/2017 · Croatia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
2
9
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
2025/26
9
325
0
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas9
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan11%41
Müdahale4
Faul93 kazanılan
İlk 1145 yedek
G+A / 900.28
2023/24
4
54
0
0
6.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan3%33
Müdahale1
Faul1
İlk 1113 yedek
2022/23
9
339
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%100 isabet
Kilit pas4
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan15%36
Müdahale4
Faul65 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1136 yedek
Kart1
2021/22
10
476
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan20%39
Müdahale10
Faul83 kazanılan
İlk 1155 yedek
2020/21
30
477
1
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas7
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan20%36
Müdahale1
Faul129 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11624 yedek
G+A / 900.38
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11923 yedek girdi
KART1
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-29%32
- 4-2-3-16%21
- 4-3-35%18
- 4-4-24%14
- 3-1-4-23%11
- 3-3-3-11%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | FC MidtjyllandH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2026 | FC MidtjyllandA | 2-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | StrasbourgA | 1-1 | 79 | 1 | – | 6.5 | |
| 12.03.2026 | StrasbourgH | 1-2 | 46 | 1 | 6.7 | ||
| 26.02.2026 | Omonia NicosiaH | 3-1 | 5↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | Omonia NicosiaA | 0-1 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | CeljeH | 3-0 | 75 | – | 6.6 | ||
| 27.11.2025 | AEK LarnacaH | 0-0 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | Lincoln Red Imps FCA | 1-1 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 24.10.2025 | Sparta PrahaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | FC NoahA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2023 | Hamrun SpartansH | 2-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 10.08.2023 | Hamrun SpartansA | 1-6 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2023 | Shamrock RoversH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.07.2023 | KI KlaksvikH | 0-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2023 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 78 | 2 | 6.6 | ||
| 09.03.2023 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | 12↑ | – | 5.6 | ||
| 27.10.2022 | MonacoH | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 13.10.2022 | FK Crvena ZvezdaH | 2-1 | 66 | – | 6.5 | ||
| 06.10.2022 | FK Crvena ZvezdaA | 4-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 15.09.2022 | MonacoA | 0-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 08.09.2022 | TrabzonsporH | 3-2 | 14↑ | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2022 | Bodo/GlimtH | 4-1 | 60↑ | – | 6.6 | ||
| 16.08.2022 | Bodo/GlimtA | 1-0 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 24.02.2022 | SevillaH | 1-0 | 75 | 1 | 6.5 | ||
| 17.02.2022 | SevillaA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.12.2021 | West HamA | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.11.2021 | GenkH | 1-1 | 14↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.11.2021 | Rapid ViennaH | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.10.2021 | Rapid ViennaA | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 30.09.2021 | GenkA | 0-3 | 26↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.09.2021 | West HamH | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 25.08.2021 | Sheriff TiraspolH | 0-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 17.08.2021 | Sheriff TiraspolA | 3-0 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 09.05.2021 | VeronaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2021 | ParmaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2021 | NapoliH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2021 | BolognaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2021 | AS RomaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2021 | UdineseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2021 | JuventusH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2021 | SampdoriaA | 1-0 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 17.03.2021 | SassuoloH | 3-2 | 34↑ | 1 | 7.0 | ||
| 14.03.2021 | InterH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 07.03.2021 | CrotoneA | 4-2 | 13↑ | 2 | 6.3 | ||
| 19.02.2021 | CagliariA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2021 | GenoaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2021 | AtalantaA | 3-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 29.01.2021 | FiorentinaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2021 | BeneventoA | 2-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 16.01.2021 | SpeziaH | 0-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 09.01.2021 | AC MilanA | 2-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 06.01.2021 | VeronaH | 1-1 | 70 | – | 7.2 | ||
| 03.01.2021 | ParmaA | 0-3 | 20↑ | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 23.12.2020 | NapoliA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2020 | BolognaH | 1-1 | 66 | – | 7.0 | ||
| 17.12.2020 | AS RomaA | 3-1 | 23 | – | 6.2 | ||
| 12.12.2020 | UdineseH | 2-3 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 05.12.2020 | JuventusA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2020 | CrotoneH | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 64 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022
SakatlıkKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 325 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS67.3325 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%94
Dakika
%76
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%94
Dakika
%58
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Martin ØdegaardArsenal · 27
%95
1gol
4asist
64scout
€65.00M
Premier League
Anthony NwakaemeTrabzonspor · 36
%94
0gol
2asist
52scout
Süper Lig
Rubén BottaTalleres Cordoba · 35
%75
0gol
3asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Georgiy SudakovBenfica · 23
%74
0gol
1asist
65scout
€200K
UEFA Champions League
Alex BaenaAtletico Madrid · 24
%65
2gol
3asist
62scout
€45.00M
La Liga
Romano SchmidWerder Bremen · 25
%64
4gol
8asist
74scout
€15.00M
Bundesliga
Arijon Ibrahimović1. FC Heidenheim · 20
%61
2gol
4asist
74scout
€10.00M
Bundesliga
Mikkel RygaardBK Hacken · 35
%60
3gol
4asist
64scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



