Barrenetxea
Spain · Midfielder

Barrenetxea

YAŞ24
BOY175
KİLO74
DOĞUM YERİSan Sebastián
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 0A
Gol10.42 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.26 / 90
Kilit pas10.42 / 90
Başarılı dripling41.68 / 90
Kazanılan ikili93.79 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 70 orta sahalar
Kilit pas — %17 (0.42) Asist — %0 (0.00) Drible — %84 (1.68) Pas isabeti — %26 (%82) Top kapma — %4 (0.42) İkili mücadele — %4 (%31) 22 ORT. % 17 0 84 26 4 4
  • Kilit pas 0.42 %17
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.68 %84
  • Pas isabeti %82 %26
  • Top kapma 0.42 %4
  • İkili mücadele %31 %4
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 214 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. Copa del Rey2024 · Real Sociedad · 7 maç 4gol4.
22. La Liga2025 · Real Sociedad · 27 maç 5asist22.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA U19 Championship2019 Armenia · Europe
🏆 Copa del Rey2019/2020 · Spain
🥈 UEFA U21 Championship2023 Romania/Georgia · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
2020 3 2021 3 2022 4 2023 7 2024 8 2025 8 2026 1
GolAsist
2026/27 4 214 1 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 4 214 1 0 6.64
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan9%31
Müdahale1
Faul44 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
G+A / 900.42
2025/26 30 1.765 3 5 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 30 1.765 3 5 6.82
Şut30%37 isabet
Kilit pas41
Drible53%47 başarı
İkili kazanılan121%44
Müdahale30
Faul3729 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11228 yedek
G+A / 900.41
Kart5
Kaptan1maçta
2024/25 43 1.747 4 4 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 33 1.258 1 3 6.69
UEFA Europa LeagueReal Sociedad 10 489 3 1 6.99
Şut25%52 isabet
Kilit pas25
Drible38%45 başarı
İkili kazanılan103%38
Müdahale36
Faul4018 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111924 yedek
G+A / 900.41
Kart7
2023/24 37 1.846 5 2 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 30 1.446 4 1 6.81
UEFA Champions LeagueReal Sociedad 7 400 1 1 7.09
Şut34%38 isabet
Kilit pas20
Drible54%55 başarı
İkili kazanılan141%44
Müdahale44
Faul3526 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112512 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2022/23 31 890 3 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 28 878 3 1 6.72
UEFA Europa LeagueReal Sociedad 3 12 0 0 6.60
Şut17%71 isabet
Kilit pas9
Drible35%58 başarı
İkili kazanılan83%46
Müdahale21
Faul2314 kazanılan
İlk 11922 yedek
G+A / 900.4
Kart4
2021/22 16 658 1 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 12 549 1 1 6.71
UEFA Europa LeagueReal Sociedad 4 109 0 1 6.85
Şut9%33 isabet
Kilit pas10
Drible30%50 başarı
İkili kazanılan67%47
Müdahale15
Faul1217 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11610 yedek
G+A / 900.41
2020/21 43 1.425 3 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 36 1.316 3 0 6.61
UEFA Europa LeagueReal Sociedad 7 109 0 0 6.74
Şut19%37 isabet
Kilit pas19
Drible43%58 başarı
İkili kazanılan102%41
Müdahale32
Faul4224 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111330 yedek
G+A / 900.19
Kart7
TOPLAM GOL26
İLK 119182 yedek girdi
KART24
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
1-15' — 6 16-30' — 6 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 6 %23
  • 16-30' 6 %23
  • 31-45' 2 %8
  • 46-60' 1 %4
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 8 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 46 4-4-2 — 41 4-3-3 — 29 4-2-3-1 — 23 4-1-3-2 — 13 4-3-1-2 — 7 159 maç
  • 4-1-4-146%29
  • 4-4-241%26
  • 4-3-329%18
  • 4-2-3-123%14
  • 4-1-3-213%8
  • 4-3-1-27%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 Celta VigoH 0-0 71 1 6.3
29.08.2026 EspanyolH 2-1 63 1 2 7.4
26.08.2026 Real MadridA 4-1 22 6.6
21.08.2026 Real BetisA 1-0 58 6.2
14.05.2026 GironaA 1-1 34 1 6.6
09.05.2026 Real BetisH 2-2 86 1 6.3
04.05.2026 SevillaA 1-0 82 1 5.3
26.04.2026 Rayo VallecanoA 3-3 56 1 1 6.9
22.04.2026 GetafeH 0-1 37 2 7.2
11.04.2026 AlavesH 3-3 45 1 7.2
04.04.2026 LevanteH 2-0 63 1 7.3
20.03.2026 VillarrealA 3-1 86 6.3
15.03.2026 OsasunaH 3-1 84 4 7.2
07.03.2026 Atletico MadridAC 3-2 65 6.3
28.02.2026 MallorcaA 0-1 28 1 6.9
25.01.2026 Celta VigoH 3-1 45 6.7
18.01.2026 BarcelonaH 2-1 21 6.2
09.01.2026 GetafeA 1-2 32 6.2
04.01.2026 Atletico MadridH 1-1 18 6.9
12.12.2025 GironaH 1-2 45 6.9
06.12.2025 AlavesA 1-0 34 2 6.2
30.11.2025 VillarrealH 2-3 34 1 1 7.2
22.11.2025 OsasunaA 1-3 30 1 1 8.2
01.11.2025 Athletic ClubH 3-2 41 6.3
24.10.2025 SevillaH 2-1 69 6.2
19.10.2025 Celta VigoA 1-1 76 1 6.5
05.10.2025 Rayo VallecanoH 0-1 80 7.5
28.09.2025 BarcelonaA 2-1 81 1 6.9
24.09.2025 MallorcaH 1-0 85 1 3 8.2
19.09.2025 Real BetisA 3-1 58 1 1 6.2
13.09.2025 Real MadridH 1-2 90 1 7.0
30.08.2025 OviedoA 1-0 90 1 7.3
24.08.2025 EspanyolH 2-2 80 1 4 7.9
16.08.2025 ValenciaA 1-1 90 3 6.6
24.05.2025 Real MadridA 2-0 19 6.3
18.05.2025 GironaH 3-2 58 1 6.9
13.05.2025 Celta VigoH 0-1 29 6.6
10.05.2025 Atletico MadridA 4-0 54 6.0
04.05.2025 Athletic ClubH 0-0 28 6.2
23.04.2025 AlavesA 1-0
12.04.2025 MallorcaH 0-2 45 6.2
06.04.2025 Las PalmasA 1-3 63 1 2 7.0
16.03.2025 Rayo VallecanoA 2-2 63 6.9
13.03.2025 Manchester UnitedA 4-1 35 6.3
09.03.2025 SevillaH 0-1 29 6.3
06.03.2025 Manchester UnitedH 1-1 63 1 6.9
02.03.2025 BarcelonaA 4-0 45 6.2
23.02.2025 LeganesH 3-0 24 6.9
20.02.2025 FC MidtjyllandH 5-2 83 1 3 7.5
16.02.2025 Real BetisA 3-0
13.02.2025 FC MidtjyllandA 1-2 45 6.7
09.02.2025 EspanyolH 2-1 28 6.9
02.02.2025 OsasunaA 2-1 66 1 6.9
30.01.2025 PAOKH 2-0 73 7.2
26.01.2025 GetafeH 0-3 20 1 6.6
23.01.2025 LazioA 3-1 45 1 1 7.3
19.01.2025 ValenciaA 1-0 28 6.6
13.01.2025 VillarrealH 1-0 27 6.5
21.12.2024 Celta VigoA 2-0 45 6.3
15.12.2024 Las PalmasH 0-0 23 2 6.6
ŞUT38
GOL4
xG2.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
13' · xG 0.164 2' · xG 0.052 46' · xG 0.015 19' · xG 0.022 61' · xG 0.038 36' · xG 0.143 71' · xG 0.106 59' · xG 0.035 80' · xG 0.021 71' · xG 0.132 43' · xG 0.036 90' · xG 0.007 77' · xG 0.035 66' · xG 0.338 83' · xG 0.053 63' · xG 0.1 82' · xG 0.012 · GOL 87' · xG 0.056 · GOL 65' · xG 0.26 41' · xG 0.237 22' · xG 0.21 18' · xG 0.184 33' · xG 0.021 77' · xG 0.028 34' · xG 0.032 18' · xG 0.022 36' · xG 0.02 73' · xG 0.044 59' · xG 0.065 25' · xG 0.049 73' · xG 0.022 61' · xG 0.042 · GOL 13' · xG 0.031 5' · xG 0.071 45' · xG 0.092 4' · xG 0.029 50' · xG 0.018 4' · xG 0.105 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 27 (%71) Korner — 3 (%8) Açık oyun — 3 (%8) Taç sonrası — 2 (%5) Duran top — 1 (%3) Serbest vuruş — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 38 şut
  • Asist sonrası27%71
  • Korner3%8
  • Açık oyun3%8
  • Taç sonrası2%5
  • Duran top1%3
  • Serbest vuruş1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 31 (%82) Sol ayak — 5 (%13) Kafa — 2 (%5) 38 şut
  • Sağ ayak31%82
  • Sol ayak5%13
  • Kafa2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
1-15' — 6 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 4 61-75' — 9 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 61-75'
  • 1-15' 6 %16
  • 16-30' 5 %13
  • 31-45' 7 %18
  • 46-60' 4 %11
  • 61-75' 9 %24
  • 76-90+' 7 %18
AKSİYON HARİTASI1583 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 15 15 16 16 16 17 17 19 19 20 20 21 21 21 21 22 22 24 24 24 25 27 27 28 28 29 30 30 31 36
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 12 12 13 14 14 14 15 15 18 19 20 20 20 21 22 24 28 28 28
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %64 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 8 8 9 9 10 10 12 12 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 7 7 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1583
Pas 891 Pas — 891 (%60) Çalım 154 Çalım — 154 (%10) Top te… 125 Top teması — 125 (%8) Top kazan… 99 Top kazanma — 99 (%7) Faul 71 Faul — 71 (%5) Top kaptırma — 38 (%3) Müdahale — 35 (%2) Korner kazandırma — 23 (%2) Bloke edilen pas — 21 (%1) Hava topu — 20 (%1)
  • Pas891%60
  • Çalım154%10
  • Top teması125%8
  • Top kazanma99%7
  • Faul71%5
  • Top kaptırma38%3
  • Müdahale35%2
  • Korner kazandırma23%2
  • Bloke edilen pas21%1
  • Hava topu20%1
PİYASA DEĞERİ€18.00M+20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ65
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 204 maç
Real Sociedad 204maç 2020–2026
Spain U21 2021–2025
Spain U19 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01 Real Sociedad B Real Sociedad -
2019-01-01 R. Sociedad U19 Real Sociedad B -
2018-07-01 Real Sociedad Y R. Sociedad U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 28 maç
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
11.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
04.2025 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 9 maç
12.2024 SakatlıkŞüpheli 2 maç
08.2024 SakatlıkKadroda yok 18 maç
09.2021 Sırt sakatlığıKadroda yok 5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1765 dk

İzlemede: Top taşıyan hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.7La Liga 2025
PERFORMANS57.61765 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 92.0
Bağlantı kuran forvet 88.8
Baskıcı forvet 83.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %74
Dakika %78
Değer / getiri %9
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %75
Dakika %90
Değer / getiri %5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 74 100
Ortalama rating 6.82 7.2 95
Kilit pas / 90 2.09 2 100
Performans skoru 57.6 76 76
Başarılı drible / 90 2.7 2.2 100
Asist / 90 0.25 0.32 78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam